0 oy
561 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (410 puan) tarafından
İyi aksamlar kızlar sıze bır onerım var belkı sızde faydasını gorursunuz. Bugün bır arkadasımla görüştüm bebeği 2 aylık. Doktoru bebegı uyumadan once her aksam zeytin yagı ıle her yerini özellikle kollarını bacaklarını yagla boyu cabuk uzar gelısır demıs. Kız denemıs bır ayda 8 cm uzamıs. Bn denemeye basladım bır kac gündür belkı faydası olur sızınlede paylasmak istedim.

5 Cevaplar

0 oy
(1,639 puan) tarafından
Oo maşallah güzel uzamış minnak. Benim oğlum da 2 aylık deniyicem inşallah. 
(410 puan) tarafından
Aynen canım benımkıde 3 aylık denıyorum inşallah ıse yarar kızım her ay en fazla  4 5 cm uzuyor belkı ıse yarar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben oğlumu 4 ayliga kadar sürekli yagladim cnm gelişim için iyi doktor doğru demis
(410 puan) tarafından
Canım bn aksam yatarken suruyorum yok canım vucudu hemen emiyor yagı ılk baslarda bn en eskı kıyafetını gidiyordum senın gibi düşündüğüm için ama kalmıyor gerçekten bır tarafa masaj yaparken bı taraf hemen emıyo
tarafından
Hım..  anldm kuzum teşekkür ederim ❤
(410 puan) tarafından
Rica ederim canısı
tarafından
Kizlar dustan sonra gozenekler açılıyor ıyice kurutun surun yağ lekesi kalmaz daha iyi olur zaten banyodan sonra bebekler uyuyor vücudu da dinlenmiş oluyor daha çok güzel uyuyorlar
tarafından
Benim kız 3 4de uyuo kiz:)
0 oy
(16 puan) tarafından
Evet onu annem de cok yapiyo demekki boyumun uzun olmasi ondan kaynaklaniyo:))
(410 puan) tarafından
Demek kı canım:))
0 oy
tarafından
Bir ayda 8 cm mi ??? Bn pek inanamadim
(410 puan) tarafından
Bilmiyorum canım kız oyle dedı 50 cm dogmus 58 olmuş olabilir bnce benmkı masallah normalde bıle bır ayda 4 5 cm uzuyo
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Zeytinyağı bitlendirir dediler vucuduna suremedim hic
(410 puan) tarafından
Yalan canım ya hıc zeytınyagı bıtlendırır mı  kuzum sacı bıle beslıyo sen masaj yapmaya basla bnce

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
23 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 306 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 394 göst.
1 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Derya tanem (71 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...