0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından
17 aylık olacak parka götürünce sağa sola yola kaçıyor. Kaydirakla, salincakla ilgilenmiyor. Kum oyuncakları götürüyorum baska çocuklar alıp oynuyo. Sürekli peşinde koşmam gerekiyor seslenince bile oralı olmuyo arabalara koşuyor dur diyorum beni duymuyo bile. Parkta havuz falan varsa hiç zaptedemiyorum bıraksam suya dalacak.  Artık dışarı çıkarıp serbest bırakmak istemez oldum. Bebek arabasina bindirip dolastiriyorum ama o zaman da enerjisini atamaz ki. Napcam şaşırdım normal mi böyle olması 

4 Cevaplar

0 oy
(2,969 puan) tarafından
Çok normal benim oğlumda o aylarda öyleydi. Heryeri keşfetmeye başladı. Ilerleyen zamanlarda kaydırağı çok sevdi. Simdi 26 aylik tek derdi sallanmak. Salincaktan inince hemen diger parkin yolunu tutar. Eskisi gibi gezmesi yok
(1,311 puan) tarafından
İnşallah benimkide normale döner
-Reklam-
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşına girdi inanır mısın aynı öyle.. dün parka götürdük deli dana gibi koştu durdu parkta sadece kaydırak salıncak olsun o zaman sallanıyor ama park büyük olursa bizi tinlamiyor hiç duymuyor Eylül'de kreşe gidecek inşallah normale döner 
(1,311 puan) tarafından
Demekki büyüsü de geçmeyecek :( bizim park küçükse yola kaçıyor o yüzden büyük parka götürmeyi tercih ediyorum
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kziim iki buçuk yaşında oynamaz spor aletleri ilgisini çekiyor daha çok 

(1,311 puan) tarafından
Ay evet onu söylemeyi unutmuşum. Aynı benimkide spor aletlerine gidiyor onları sallıyor bisikletin pedalını eliyle çeviriyor
0 oy
tarafından
İlgi alanı farklı demek ki benim kızımda toprakla oynar salıncağa hiç binmez Bi kaç kere kayar ama en sevdiği toprakla oynamak 
(1,311 puan) tarafından
Seninki kaç aylık
tarafından
26 aylık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu

380,340 soru

11,388,306 cevap

34,892 kullanıcı

...