0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar kızım bugün bebeğini çekmeceye saklamış sonra gidip duvara saydı sonra ariyo gibi yaptı sonra bebeği bulmuş gibi sevindi çıkardı yani oyuncak bebekle saklambaç oynuyor acaba sıkıliyor mu tek içim bi tuhaf oldu nedense çok üzüldüm :'(

10 Cevaplar

0 oy
(547 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Pandemi dönemi malum ne yazık ki çocuklar rahat rahat oynayamiyorlar sohbet edemiyorlar,havalar da soğuk fazla dışarıya çıkılmiyor. Sen hiç canını sıkma canım ne akıllı çocuk işte ne güzel oyunlar oynuyor maaşlallah :) benimki de bebeklerini uyutuyor onlara şarkılar söylüyor :) 
(547 puan) tarafından
Bende elimden geldiğince fazla fazla zaman ayırıp birlikte boya yapıyoruz,hamurdan birşeyler yapıyoruz,kitaplar okuyorum ona çok mutlu oluyor. Zamanı biraz güzel değerlendirmek lazım.
tarafından
E TM o zamn niye uzuluyon ki çocuklar zatn öyle benim kizmda ev yapar oynar bebekleriyle sarar bebklerini ninni söyler kızı bizde o yollardan geçtik kendi kendimize bebeklerimzle oynardık :D sen niye bu kadar dert ettin
(547 puan) tarafından
Bende onu demeye çalışıyorum post açan hanım efendiye :) yaptıklarımızi falan yazdım ki belki ona fikir olur diye.
tarafından
Masallah canim normalde benimle oynuyor zaten ama bugün ilk kez böyle gördüm niyeyse çok üzüldüm valla:((
(547 puan) tarafından
Üzme sen tatlı canını güzel şeyler bunlar. Bunları düşünmesi gerçekleştirmesi ne güzel akıllı kız. Dediğim gibi elinden geldiğince herşeyi birlikte yapmaya çalışın :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyy yazık ya :'(

tarafından
Bende çok üzüldüm kuzum valla gorunce:/
0 oy
tarafından
Sen onla oyna canım  tek olduğu için olabilirr 
tarafından
Kardes istiyoruz nasipse inşallah hayırlısıyla olursa beraber oynarlar ya çok heves ediyorum:))
tarafından
Hayırlısı canım insallah
0 oy
(119,156 puan) tarafından
arkadas istiyo sanirim
tarafından
Aslında hep akrabayiz yan yanayız arksdasi çok ama çok gorusemiyroz malum virüsten dolayı
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Üzülme cnm ama sende arada onla eşlik et benm iki kızımn arasında bir buçuk yaş var hep birbiri ile oynarlar arkadaş gbi ama bazen ben gdp eşlik ediyorm onlara çok hoşlarına gdyo sen et  sıkılıyorlar yavrucaklar
tarafından
Bende oynuyorum ama bugün ilk kez böyle yapınca çok üzüldüm sebebini bilmiyorum ama çok üzüldüm valla:((
0 oy
tarafından
Bende oğlumun yalnız oynamasına üzülüyorum valla. 1 yaşındayken kardeşi olsun istedik 1 buçuk yaşındayken hamile kaldım. Bebegim 3 aylık inşallah yazın bebegim büyüyünce beraber oynarlar artık. Yap sende bir bebe üzülmezsin artık:)
tarafından
Düşünüyorum canım hatta bu ay çok hevesliyim ya:))hadi hayirlsii diyelim bi kaç kere yine istedik ama olmadı vardır bir hayır bakalim bende çok özeniyorum soyle 2 çocuklu annelere içimde hasret inşallah hayırlısıyla hasretim gerçeğe bürünür sağ salim kucağıma gelir amin
tarafından
Inşallah Allah en kısa zamanda sağlıklı bir evlat nasip etsin canım. Çok güzel gerçekten. Biz erkenden istedik beraber büyüsünler oğlum sıkılmasın diye. 18 aylıkken hamile kaldım. Şimdi oğlum 2 buçuk yaşında kızım 3 aylık:)
tarafından
Ay masallah kuzulara benim.kizimda 2 bucuk yasinda bu ay hamile olsam doğ mog diyene kadar 3 bucuk 4 olur biraz arada yaş farkı var ama olsun :D tabi daha nasipte varsa dereyi görmeden paçayı sivamak benimki güzel duan içinde Allah razı olsun canım benim ❤
tarafından
Olsun zaman hizli geçiyor. Bende hamile kal.dogur büyüt ooo baya uzun zaman diyodum bak büyüyor canım
☺️☺️☺️❤❤
0 oy
tarafından

nesine uzuldun ne guzel kendi oyun oynqmaya alismis benmki 5 yasinda hala oynayalim mi der cok nadir kendi oynar.. yanii biz cocukken bizimle oturup oynayan olmazdi, bizd3 kaliteli vakit gecirme girdabina girip oturup oynuyoruz ama sonra surekli surekli gercekten bazen fenalim gelio:D

0 oy
(1,736 puan) tarafından
Aksine, kendi kendine oyun kurması hayal gücünün ve algısının yüksek olduğunu gösterir. Benim oğlum da 2, 5 yaşında biraz boş bıraksam hemen dinozorlarını konuşturur, arabalarını trafikteymiş gibi yönlendirir. Ben mutlu oluyorum öyle görünce :) 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Oyy kıyamam yaaa:(.  
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Çok normal sen ne kadar onunla oynasanda çocuklar bazen ya hayali arkadaş edinir ya da oyuncaklarına gerçek insanmış gibi muamele yapar.Benim kızımın bebeği var mesela görünce sarılır,öper :D

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 120 göst.
2 saat önce Diğer kategorisinde prensbioglum (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.