0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Şmdi bizim kaysı bahçemiz var malum mevsimi şmdi iş zmanı Bn 2 3 kere gittim kaynanam sen gelme dedi çocuk küçük rhatsız oluyor dedi bnde gitmedim gitmediğim günde oğlum ateşlendi grip oldu 3 gündür de rahatsız oldu gerçekten, bnde akşam geldiklerinde yemek dertleri olmasın diye akşam yemeklerini hazırlıyorum önceki gün bekledm gelmediler yemeği aldm evlerine gittim yakın kaynanmla dünde baya geç geldiler 10 gbi geldiler yine yemeklerini aldm götürdüm, bu sabah köye gşdeym dediler bnde geleyim dedm tut vardı onu indirdik sebzeyi suladık eve geyorz kaynanamn kız kardeşi dünürü bana laf soktu diyor Allah rızası için evde oturan çalışana yemek yapsn hiç ses etmedim eve geldik çantamı faln aldm yüzüme diyor bu sefer çalışana yemek yap dün önceki yediğini kim yaptı diycektm sustm ama sinir oldm oğlm rahatsız görüyosnz dedm elimden geleni yapıyorm dedm, eltmde 101 de çalışıyor hergün ful mu çalışıyor sanki 2 de çıkıyor 5 te çıkıyor kızına diyemiyor bana diyor mal simit oldm eşim ne oldu dedi  böyle böyle dedm çok gereksiz şeyleri kafaya takıyorsun dedi annam bişi derdimi sna dedi yok demedi ddm Bn diyorm uyum yok ddm eee daha ne sıkıyon kendini dedi ama içim içimi yedi 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
ee sen daha napcanki canm yemeklerini hazrlyosun sonucta ürüsün dursun o kadinda he oturuyom evde senmi yapyon benm işleri de
(2,804 puan) tarafından
3 günde onlarla bahçeye gittim orda da yemek yaptm çay yaptm, kendi kızına diyemediğini bana demesine gıcık oldm
(134 puan) tarafından
O kızları ne halt yerse yesin arkasındadır bunu kafamıza sokalım hiç düşünmeyin ki uyaracaklar benimki kızı pislik çıkarmasın diye herhaltını örter kendi yapar
-Reklam-
0 oy
(3,345 puan) tarafından

Tek bildikleri evde duran yemek yapsın ama kimse evde duran nasıl iyimi demez..

Şuan maalesef bende köydeyim eşim sayesinde bunlarda ot biçiyor 3.5 yaşında oğlum var birde 32 haftalık hamileyim canım çıkıyor yemek yap ekmek pişir bulaşık yıka derken yemin ederim 15 gündür doğru düzgün dinlenemiyorum bile..
(2,804 puan) tarafından
Aynen öyle canm evde olan yan gelip yatıyor sanıyo
(3,345 puan) tarafından
Aynen bide yaptığım yemeğe burun kıvırıyorlar pislikler
(2,804 puan) tarafından
Götürdüğüm halde dünür teyze getirmemiş gbi söylüyor, kayananm eşim bişi dememeerine rağmen

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 277 göst.
0 oy
35 cevap 647 göst.
1 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 236 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 610 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu

379,702 soru

11,366,394 cevap

34,846 kullanıcı

...