0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Bu kaynana kayinbaba gelinlerden ne istiyor ben anlamiyorum ki zaten 2 3 haftada bir görüşüyoruz benden temizlik bekliyolar kölelik bekliyolar yapmayınca da hain diyolar. Geçen çağırdılar misafir var sizde  gelin diye eltim gitti(oda kocasının korkusundan gitti) ben gitmedim normalde cagirmazlar iş olunca çağırırlar. Kızım hastaydı o yüzden ve menfaatçi oldukları için gitmedim. Bugün bize geldiler insan hain olmicak kurnaz olmicak diyip laf atiyolar.Cidden her yan yana geldiğimizde bana laf atiyolar o yüzden çok fazla görüşmüyorum. Canımı sıkıyorlar eşimin hatrına bişey de demiyorum

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
"Ay çok haklısın baba ama insan şeref siz, yüzsüz de olmayacak, bazı insanlar hain ve kurnazsa, bazıları da şeref siz, yüzsüz" deyip geç. 
(1,618 puan) tarafından
Allah'a havale ediyorum ne diyeyim artık
tarafından
Nevasar artim sana askom
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
Ben anlamıyorum gelin degil köle arıyorlar bunlar biz olmadığımız zaman kendileri nasıl iş yapıyorlardı merak ediyorum 
(1,618 puan) tarafından
Bilmiyorum valla canım üzülüyorum bu duruma ama mesafemi iyi koydum
0 oy
(13,622 puan) tarafından

Kaynanam hep der ki sa.lak olacağına şeytan ol:D

(1,618 puan) tarafından
Ne güzel demiş kaynanan tam benim için demiş olmalı:)))

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,148 göst.
0 oy
8 cevap 328 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 647 göst.
1 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...