0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bir senelik evliyim eşimin ailesi ve kendi ailem ayni şehirdeler. Esim ve ben başka sehirdeyiz. İki ay önce memlekete kalmaya gittim kuzenimin sözü falan da vardı on beş gün kaldım. Neyse bir gün akşam kayinvalidemlerdeyim eşim yok polis olunca görevde. Mutfaktayiz yemek hazırlıyoruz konu doğum gününden geçti hamileyim bu arada inşallah bizde doğum gününü yaparız o günleri görürüz dedim görümcem benden yaşça büyük 30lu yaşlar da bana inşallah ablam yaparız diyeceği yere git orada yap buraya gelme orada eşinle yap zırt birt gelip durma dedi bende sinirlendim ne diyon abla sen dedim ben gidiyorum diye aglarak çıkıyordum kapıdan hemen kolumdan tuttu ablam ben saka yaptım özür dilerim alınacağını bilemedim dedi bir şekilde arayı toparladı ondan sonra beni zırt birt aramaya başladı napiyorsun iyi misin gibisinden şu ara aramayı kesti. Benim aileme gitmem sorun onlar için ama kendisi bu hafta annesigile 5 kere geldi misafir bahanesiyle şimdi ben buna ne diyeyim napayım kavga sebebi resmen sizce de değil mi

5 Cevaplar

0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kocana Söylersin diye korkmuştur. Bakmış söylemiyorsun yapmacık yalakaligi bırakmış. Senin yerinde olsam söylerdim. Şimdi nasılsa söylemiyor diye daha fazla yapacak 
(32 puan) tarafından
Kocama söyledim haberi var kocam da arada kalıyorum diye üzülüyor bir yandan ailem bir yandan sen diyor
-Reklam-
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Çok büyük bir mesele degil eger ki kocan hep onlardan taraf olmuyorsa. Once senin, eşinin ne düşündüğü önemli. Onlar konuşsun dursun. Yeri geldimi içinde biriktirme cevabini onun duzeyinde ver. Ben olsam orada annemin evi burada annemin evi istediğim yerde kutlarım ,Istediğim kadar gelirim derdim.
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Sen ben olabilirsin :D nasilda ayni seyler syni memleket gidince kimde kalcam derdi once once oraya gittin buraya gittin lafi yapan gorumce ayy sinir oldum aklima geldikce kayinvalideden fazla karisir 
(32 puan) tarafından
Aynen öyle valla sinir oluyorum bir kaşık suda bogasim geliyor çok ahımı aldı inşallah çıkar
(1,021 puan) tarafından
Yok yok  benimki bes alti yas buyuk soylerim yeri geldiginde sende soyle kiz o kadar da ezdirme kendini esim duysa oda soyler yani senin esin laf soyletmiyo madem sende saka yapar gibi sok sokustur
(32 puan) tarafından
Arada kötülük olacak diye bişey demiyor ama bende kaynanama yükleniyorum artık
(1,021 puan) tarafından
Kaynanana niye yukleniyon lafi edene soyle kadin arada kalmistir
0 oy
(12,701 puan) tarafından
Çıkıp gitmek yerine senin gül yüzünü görmeye gelmiyorum burası eşimin annesinin evi bende onları görmek için burdayım deseydin gerizekalıya
(32 puan) tarafından
Çıkıp gitmem onun için büyük rezillik olacaktı o zaman ortalık daha da karışacaktı korktu ama baya eli ayağı boşaldı korkudan çünkü annem yan binada
0 oy
(961 puan) tarafından
Bu görümce ler fazlaca başa bwla
(32 puan) tarafından
Bide yaşları büyük abla olacakları yerde düşmanlar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 627 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,327 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu