0 oy
301 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Arkadaşlar 14+4haftalik gebeyim sürekli kötü rüyalar görüyorum annem rahmetli oldu 3 sene önce :( annemi görüyorum bebegimi kaybettigimi görüyorum dun gece de kurtaj olduğumu görüyordum ve karnıma öyle Bi sanci girdi ki uykudan uyandım çok korkuyorum bunlar normal mi ilk gebelikte de kurtaj olmak zorunda kaldım 8 haftalik ti 

7 Cevaplar

0 oy
(11,166 puan) tarafından
Vesvese oluyordur hamile ve lohusalari korkutuyor bol bol oku kendini evde dua aç dinle bide önceki hamileliğinde kürtaj olduğun için o da etkilemiştir seni bu arada basın sağ olsun mekanı cennet olsun annenin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Döşeğinin altına iğne geçir
(1,108 puan) tarafından
Sacamalamaa öyle bir şey yok
tarafından
Ben sancak geçirdim. Ve ondan bu yana kabus görmem :)
(1,108 puan) tarafından
Böyle dinde olmayan şeylerden korkarım ben şeytan işi mi cin işimi hurafe mı gerceten tuhaf yaptığınız şey
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bilinç altında olanları rüyanda görüyorsun canım çok üstünde durma 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Bol bol zikir çek Ayetel Kürsi oku evde bakara suresini sesli aç ve oku namazlaribi aksatma abdestsiz durma ve uyumadan önce nas Felak oku dünya kelamı etmeden sağ tarafına dön uyu canım Allah'ın izni ile görmezsin umarım iğne filan da geçirme yatağına bunjn dinde bir yeri yok emin ol 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Cancazim olur öyle şeyler bide kürtaj yaşamışsin ya daha çok olur korkusu var çünkü sen bol bol dua oku Ayetel Kürsi özellikle yatmadan yedi sefer abdestli olmaya çalış mümkün mertebe birde yanına metal bişi al çay kasigidir ne bilim eşinin asker künyesi olur ona benzer birşeyler bulabilirsen birde sultan otu var annem hep koydu bana çok şükür hiç öyle şeyler yasamadim
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Vesvese veriyordur şeytan 
0 oy
(504 puan) tarafından
Anneni görüyorsan bir hayır duası etsen iyi olur canım hamileleri korkutabiliyorlar.Bir kerede eşim beni uyandırdı. Sesle inliyomuşum felak nas okuyup yat 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 251 göst.