0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (1,368 puan) tarafından
Kızlar evdeyiz eşimle evimiz su anki evle aynı ama evin dişi havuzlu filan yok lüks rüyamda. Gorumcemin eşinin akrabaları baya kalabalık düğünleri varmış düğün çıkışı bize geliyolar. Neden geliyolar bilmiyorum. Içlerinden böyle nur yüzlü orta yaşlı bi adam var hocaymış gözü duvara takılıyo gördünüz mü siz bunu diyo. Duvara baktık eşimle böyle belli belirsiz yansıma gibi  el işareti kadın suratı ama kim olduğu belli değil arapça yazılar bi tane de başka bi sembol vardı onu hatırlamıyorum. Büyü yapılmış size dedi ne büyüsü bu dedim bi tanesi eylül büyüsü yani ölüm büyüsü dedi diğerleri de kötü ama söylemem dedi. Ama duvardaki semboller öyle ki hiç anlamayan biri bile büyü bu der birbirine çok yakın. Yarın iyi bi hoca getirecem bozdurcam dedi uyandım hemen o duvara baktım ya. Hiç böyle rüyalar görmezdim ne ki bu

9 Cevaplar

+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Burada gördüğün okuduğun paylaşımları çok mu kafana takıyorsun canım bilinç altının oyunu olabilir sen evinde yüksek sesle bakara suresi aç 7 gün boyunca her gün ve 7 gün boyunca her gün de evini tuvalet banyo hariç sirkeli su ile sil dip bucak bırakma mesela bir gün bir oda bir gu  bir oda gibide yapabilirsin şifa olur Allah in izniyle 
(1,368 puan) tarafından
Etkilenmiş olabilir miyim. Geçen bi yorum görmüştüm büyüleri bazen rüya yoluyla soyluyolar diye ondan mı etkilendim acaba  Inşallah öyledir ya. Tamam canım teşekkür ederim yapcam dedigini.
(4,426 puan) tarafından
Büyük ihtimal etkilendin canım sen dediğim gibi çok faydasını görürsün birde üzerlik otu al aktardan onu tavada yak dumanını tüm odalara dağıt oda nazara ve büyüye iyi gelir
(1,368 puan) tarafından
Onu geçen gün annem de dedi. Aklımdaydı da yapamadım bi türlü yapiyim bari
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rüyalar herkese anlatılmaz canım işin ehli değil burdakiler 
(1,368 puan) tarafından
Anlayan olursa diye yazdım canim
tarafından
Bu platformda alim ne arasin
0 oy
tarafından
Bol bol oku evi temizle. Böyle rüyadan sonra evde muska bulmuşdum
(1,368 puan) tarafından
Yaa. Korkutma kız beni
tarafından
Ben hep eşime büyü yapıldığını görüyordum. Muskanın altına eşimin ismi soy ismi baba ismi yazıyordu.
Kalbin temiz o yüzden rüyana giriyor. Sen dolabların üstüne, çerçeve ,duvar saatının arkasına, vazonun içine, divan kanepe arkasına bak. Yani gec gec temizlenecek bakılması akıla gelmeyecek yere. Mutfak dolabıyla tavanın arasındakı 10 cm lık yerden bulmuşdum. Sanki biri bana çık orayı temizle dedi.
(1,368 puan) tarafından
Büyük temizlik yapcam yakında bakalım her yere bakacam. Sana kim niye yapti
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Kötü rüya görünce uyanır uyanmaz sol tarafına doğru üç defa tü tü tü yap bide suya anlat öyle bişey olmuyor Allah'ın izniyle bide sadaka ver canım eğer şuan imkan yokda üç beş kuruş Allah rızası için sadaka niyetine de bir kenara koy fırsat bulunca ver sadakanı Allah esirgesin büyüden 
(1,368 puan) tarafından
Allah korusun gerçekten çok kötü bisey
(1,499 puan) tarafından
Allah korktuğumuza uğratmasın canım çok düşünme aklına getirmemeye çalış Allah'ı an evinde bol bol sürekli Allah'ın adını zikret evlatlarina bir bardak su bile versen Bismillah ile olsun biiznillah Allah'ın adinin geçtiği yere size zarar verecek hiç bir şey uğrayamaz
(1,368 puan) tarafından
Allah büyüktür ona verdim kalbimi canım.
(1,499 puan) tarafından
O zaman için rahat kalbin ferah bir şekilde uyuyabilirsin canım evvel Allah senin ve bizim korktuklarımizdan büyük Rabbimiz var ❤️
0 oy
(598 puan) tarafından
Yaa çok etkileyici bi rüya bence bi hocaya danış 
(1,368 puan) tarafından
Hâlâ etkisindeyim
0 oy
(448 puan) tarafından
Büyü  olan evde belirli problemler olur ... durup dururken ani parlamalar sinirlenmeler eşten soğuma  ,bereketsizlik , ruyalarda irkilerek uyanma , kuran i kerim okurken daralma bunalma  , ezana tahammulsuzluk , çiçeklerin cabuk solmasi , ruhsal bunalimlar ... tabi bunlari çoğu  gecim sıkıntısından  da olabilir önce  maneviyata  bak eger esin ile aran iyiyse Büyü  yoktur  zaten ... her isi yaparken euzu besmele ile yap    evden her çıkıp  girdiginde eve nas felak oku  ...  Büyü  basit birsey değildir varsa zaten uyurken de huzur bulamazsiniz 
(7,300 puan) tarafından
Kız ozmn bizde var büyü
(448 puan) tarafından
Bilemem  gaybı ALLAH bilir ama nazar da büyüde huzursuzluk verir  bedene ruha okuyun kendinizi evinizi  yemeginizi  ...
0 oy
(1,307 puan) tarafından

İnsanlrn rüyasına pek itibar olnmaz ama çokda boşverilmez ne zaman gördn mesela rüyayı hatrliyomsn sabah namazndan önce mi sonra mı 

Yada bilnç altıdr gece onla ilgili bir şey konştysan okudysan ya da duysuysan ondan da olabilir

Bol bol ayetl kürsi oku yasin oku okuyamıyosan aç dinle ayetl kürsi yi 7 defa oku  her bir tarafına üfle felak nas ihlas bunlarıda çok oku Rabbim kötülerin şerrinden korusun

Etkilenmişsndr büyük ihtimalle keşke böyle olsun da 
(1,368 puan) tarafından
Sabah namazından sonra gördüm canım. Inşallah bilinç altıma bisey girmiştir öyle bi konu da konuşulmadı ama
(1,307 puan) tarafından
İnşaallah canım ❤️ sen yine evin her yerini duvarlarını kapı pencere yerleri sirkeli su ile sil mutlaka da fatiha ihlas nas felak ayetl kürsi okuyarak yinede tedbir almş olrsn yastklrnn da içine dışına bak illa oldğndan değil tedbir amaçlı bilinç altıdr bi yerde okudysan falan
(1,307 puan) tarafından
Sirkeli su ile silince normal su ilede sil ama
(1,368 puan) tarafından
Tamam canım silcem yarın inşallah. Geçen sene en yakın arkadaşımın başına geldi bu. Sans eseri duvarda yıldız yansıması gördü umursamadı sonra genel temizlikte santel kutusu var ya kapının üstünde onun dibine sikistirmislar onu buldu. Meğerse o yıldız da büyüyle alakaliymis. Para almayan iyi bi hocaya gitti hoca buna yatağının yorganınin içine bak muska orda dedi gerçekten de yorganda yün topaginin arasından çıktı böyle kıpkırmızı işaretli filan değişik bişeydi.  O aklıma geldi simdi
(1,307 puan) tarafından
Doğrudur var ole ahlaksız lar Allahım onlsrın şerrnden korusun sende heryeri mutlaka ara mutlaka bişi olsun olmasn tedbir almış olr için rahat eder bilnç altı dersin rahatlıklaAllah ıslah etsin ne kadar büyük günah
0 oy
(103 puan) tarafından
Böyle kötü rüya gördügüm zaman 11 ihlas 3 fatiha  okuyup Pwygember efendimizin rüyasına gönderiyorum hayırsa hayr serşe beni uzaklaştır diyorum sonra rahatlıyorum 

Eger korkun endişen varsa o duvarı sirekli su ile sil canım evde üzerlik tüttürüp gezdir 
(1,368 puan) tarafından
Annem de aynısını dedi inşallah yoktur öyle bisey de
(103 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 304 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mina (2,620 puan) tarafından soruldu

380,174 soru

11,381,163 cevap

34,874 kullanıcı