0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
 dün fark ettim gözle görülmüyor ama elime dokundugumda geliyor sol gözünün aşağıda kaburga bitiminde iki bilye yanyana büyüklüğünde tükseklik geliyor elime yarın sağlık ocağına gidicez çocuk doktoruna da gidicez başına gelen var mı böyle bişey yada bilgisi olan . Acaba doğuştan mı böyletdi yoksa bir yere filan mı vurdu endişeliyim.

3 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benim oğlumunda öyle Dr götürdüm 1 kaburgası fazla yada genetik olabilir önemli bir sorun değil dedi bı doktora götür bakalım 
(1,108 puan) tarafından
İnşallah bizde de bir sorn görmez dün ilk kez fark edince baya korktum açıkçası dedim acaba bir yere vurdu kaburgası mi kırıldı
(3,095 puan) tarafından
Bende korkmuştum sol tarafında olduğu için kalbine zararı olursa diye birşey olmaz dedi şimdi 7 yaşında Dr götür aklında soru işareti kalmasın inşallah önemli birşey değildir
-Reklam-
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Bebeklerde göğüs ordakı kaburgalarda bu tür şeyler normal dıye dınlemıstım bı doktordan anatomısı ıle alakalı benım kızımında sol kaburgasının biri daha önde 
(1,108 puan) tarafından
Peki zamanla düzelir miymiş
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bacım benim kızında kaburga kemiklerinin biri aşağıda çok belli olmuyorda dokununca boşluk var hafif onun dışında bitişi baslangici herşeyi normalde baya bakındım bende dokundugunda tepki vermiyorsa sıkıntı yokmus yinede kontrolünde göstericem bakalım ama sıkıntı olsa huzursu olurlar zaten 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruveydacacan (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...