0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar benim gibi olan var mi bilmiyorum ama oğlum 1 yaşında eşimle artık hicbir sey yapmıyoruz desem abartmış olmam zaten her gün kayinvalidemlere gidiyoruz aksam gec saatlerde dönüyoruz esimi toplam 20 dk görüyor görmüyorum cok üzülüyorum icimdeki yaşama sevinci gitti sanki hicbir seyde hevesim kalmadı 

13 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Evet eskisi gibi vakitte heveste olmuyor
(5 puan) tarafından
Cok haklısın hicbir seyde isteğim kalmadı sadece ben mi böyle hissediyorum merak ediyorum
-Reklam-
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Bazı şeyler eskisi gibi asla olmuyor cinsellik bile bazen lux oluyo ama hergun kaynanama gitmem 
(5 puan) tarafından
Ben her gün istisnasız gidiyorum pazarlari bile bize ait değil birkaç saat gezersek geziyoruz geri kalan oradayız
(13,821 puan) tarafından
Gitme sende oraya gideceğiniz vakti birlikte geçirebilirsiniz gayet
(5 puan) tarafından
Olmuyor iste yapamıyorum elimde değil
(1,039 puan) tarafından
Elimde değil diye birşey yok gerekirse kaynananla konuşacaksın anne bizim birbirimize ihtiyacı var müsade edin diyeceksin eşine de kendine gel diyeceksin bı kadın ne isterse onu yapar
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim desteğiniz için sag olun
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Kırın dizinizi evde oturun olur 7 aylık bebem sürekli dib dibe iken göresim yoktu şimdi baya düzelttik arayı baş başa zaman geçirme bir kahve bile içsen yetiyor bazen 
(5 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim
0 oy
(31 puan) tarafından
Neden hergun gidiyorsun gıtme evde zaman gecırın 
(5 puan) tarafından
Bilmiyorum bunun sebebi de yok ben bir sey diyemiyorum bu böyle sürüp gidiyor
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Neden kaynanana gidiyirsunuz surekli ona gitcenize evinizde oturun cocugun illaki uyucak demelyin cayinizi acin guzel romantik filminizi bas basa oturun izleyin 
(5 puan) tarafından
Çok haklısınız ama ben bilmiyorum bir şey demiyorum böyle devam edip gidiyor cok mutsuzum inanin hiçbir isteğim kalmadı artık ne bir seyde hevesim var ne heyecanım var bilmiyorum
(1,918 puan) tarafından
Esin seninle ilgilense istegin olur bence konus esinle
(5 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sag olasın
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Konuş o zaman eşinle karşılıklı canim 
(5 puan) tarafından
Yapamıyorum elimde değil
0 oy
(504 puan) tarafından
Neden hergün kayınvalidengile gidiyorsunuz ki 
(5 puan) tarafından
Inanin sebebini ben de bilmiyorum her gun oradayız
(504 puan) tarafından
Bence buna biraz ara ver çocukları bahane et altlı üstlü olmamıza rağmen ben bile inmiyorum hergün
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız canım benim de bir buçuk yaşında oğlum var bugün mizmizdi biraz yordu beni eşim hemen başladı yok elim agriyo sen bakmiyon falan filan demeye gel başına masaj yapıyım dedim yok dedi sarılıp uyuyalım dedim durduk yere birşeyler dedi yok benim yüzümden kanepede yatiyormus bı horluyo gör halini çocuk uyanıyor o da uyumuyo olan bana oluyo ben onu bu haliyle begenmiyormusum falan dedi bende sıkıldım yoruldum eşim in bu halinden 
(5 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Oğlum izin verirse uyuyorum çay içiyorum saçımı tariyorum yemek yiyorum akşam babası gelince anaa ben evliydim Buda kocam diyorum eşim hazırlan dışarı çıkalım diyor Bi bakıyorum kaslar bıyıklar o biçim saçlar tepeden topuz diyorum amann gel otur napacan :))) oğlum 13 aylık 8 aylıkta hamileyim canım
(5 puan) tarafından
Esiniz en azından çıkalım diyormus benim esim ailesine ayıp olacağından mıdır nedir onu da demez pazarlari hariç
tarafından
Onun kafasının yarısı icerde kalmış çıkarman lazım :))
(5 puan) tarafından
Buna bile gücüm yok artık inan bana koyverdim
tarafından
Koyverince belki o der noluyo ya diye erkek ler standardın dışına çıkmayı çok sevmez
(5 puan) tarafından
Belki bilmiyorum ama asker arkadaşı gibiyiz diyeceğini düşünmüyorum
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Neden hergun kayinvalidene gidiyorsun
(5 puan) tarafından
Bilmiyorum bir sebebi yok böyle devam edip gidiyor ben de bir şey diyemiyorum
0 oy
(103 puan) tarafından
Valla biz hiçbir yere gitmeyiz yine birbirimize vakit kalmıyor çocuk uyudugunda ikimizde pert oluyoruz ikimizde erkenden uyuyakaliyruz film izleriz kahve içeriz takiliriz vs diyruz dayanamiyrz bnde bazen içten içe kızıma kızıyorum akşam erken uyunuyr diye ama napim geçecek diyrdm yine hamile kaldım dogumumda yakın bn epey nanayi yedim bir saatligine birakabilecegim kimsede yok yanımda bazen aşırı bunaliyrm 
(5 puan) tarafından
Anladım Allah yardımcınız olsun biraz da böyle olması doğanın kanunu sanırım ama bazen düşünüyorum insan isterse her seye fırsat bulabilir istemek gerekiyor
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Hergün kaynanana gidiyosun biz ne diyelim gitmezsen sorun kalmaz ;)
(5 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim
0 oy
(710 puan) tarafından
Çoğumuz da var bu dert bacım . Bizde öyle sürekli kaynanamgile gidiyoz vay annem yorulmasin yemek yap da götürelim diyor ya gorumceler zırt pırt geliyorlar tepemizde hadi onlar var gidelim diyor evde kocamla vakit geciremez oldum 
(5 puan) tarafından
Aynı durumdayim inanın bir sey de demiyorum icimden kendi kendimi yiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 379 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,377,975 cevap

34,863 kullanıcı