0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
3 yıllık evliyim babamgil pek gelmezdi eve beneğim doğdu doğalı her hafta geliyorlar eşimin ailesi 2 hafta da bir geliyor ama benim babam oğluma resmen aşık kucağından indirmiyor çok seviyor her hafta geliyor bu durum beni çok mutlu ediyor sizlerin de değişti mi bu şekilde ???

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yaşasaydı sık sık gelirdi ..
(10,008 puan) tarafından
Bende bunu yazmaya geldim :( nasil bi dede olurdu ne kadar severdi nasil severdi kucagina alisini dizine oturtusunu hayal ediyorum hep :( hicbirimizin ne evliligini gorebildi nede torun
tarafından
Ben de ayni hallerdeyim. Rabbim cennette kavustursun bizleri
-Reklam-
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Torun başka oluyo tabi rahmetli babam da torunları için herşeyi yapardı gezdirirdi oyun oynardı Rabbim hep huzur versin inşallah 
(121 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
(4,555 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(48,610 puan) tarafından
yok ev yakin ben götürüyorum senede bir kez geliyo
0 oy
(5,138 puan) tarafından

Genelde bizi çağırıyorlar onlar gelmez:D

0 oy
(1,176 puan) tarafından

Kız bizi anlattın resmen 5 dk ince görüntülü aradai babam dayanamıyorum dyo 10 dk yol mesafesi var 10 dk gelip sever gider ama daha önce hiç gelmezdi eve de gelir ya kapıda bekleriz kucağımda alır yüzüme bakmaz :D geçen gün soruyor ben onlara gittim 5 gün kaldım 3 gün sonra aklına gelmişim Bn seni öptüm mu diyor.  Sende hoş geldin  diyor çok tatlılar ya seviyorum babamı.  

0 oy
tarafından
Babam 1 senede sadece 1 kere gelmişti çocuk doğdu 6 haftalık 3 kere geldi
0 oy
tarafından

İki yasinda oglum ve hic gormedi daha 

oglum surekli babam nerde fln der gecen ilkkez senin baban nerde dedi :dizzy:

0 oy
(3,578 puan) tarafından
Yakınız aynı sitede oturuyoruz kışları geliyorlar yazları koydeler kışın hemen hemen hergun görüşüyoruz görüşmesek görüntülü arıyorlar şikayetçi degilim sağolsun babam oğlum olunca misafirim falan geldiğinde yemeğimi falan yapti köye gidecefi zaman ramazan çocuklar yorulmayim diye buzluğa İzmir köfte seviyorum diye yaptı attı sulu köfte için köfte yaptı attı bana hiç zararları olmaz annem hergun bebeğimi yıkadı baktı o yüzden ben çok memnunum bu durumdan bebek olmadiginda gelirlerdi ama şimdi daha çok:))
(1,381 puan) tarafından
Çok şanslısın gerçekten Rabbim daim etsin mutluluğunuzu
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla annem çok sık gelirdi  simdi oda calisiyor babamda çalışıyor cok gelmek istiyor izinli olunca ya biz ya onlar gelir cok seviyorlar 
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Torun olunca gelmeler gitmeler daha da arttı canjm özleyip beni çok ararlardi:D hatta beni unuttular varsa yoksa torun

0 oy
(1,133 puan) tarafından
Babam düğünüme bile gelmemiş .Kaldı ki bebeğimi mi görsün.Sebep annemle boşanması
0 oy
(410 puan) tarafından
Babam ben on beş yaşındayken vefat etti akciğer kanseriydi keşke ölmeseydi de görseydi iki tane oğlum var birisi 4 yaşında diğeri 7 aylık eminim çok severdi onları mezarına gittiğimizde görüyordur inşallah hiç bırakmazdı onları gezdirirdi herşey alırdı onlara çünkü benim babam çok iyi kalpli temiz bir insandı iyiler dünyada durmuyor işte canım babam benim....
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Aynı şehirde değiliz ama beni ayda yılda bir aramayan babam görüntülü arayinda göreyim diye oğlumu istiyor. Baba iken bize karşı sevgisini bu kadar göstermiyordu ama dede olarak torunlarını seviyor 
(121 puan) tarafından
Aynen canım valla öyle bende görmedim böyle sevildiğimi
0 oy
tarafından
Babamlar 10 kat aşağımda oturuyor asansöre binip gelebilir ama ben çağırmadığım sürece gelmez hiç. 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Çok saolsunlar sene de 1 anca gelirler ;))) ne kadar şikayet etsemde 10 yıldır değişen bisey olmadı. Son 2 senedir de memleketten gelmiyorlar hep biz gidiyoruz 
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Ah gurbet eller derim susarimm  ama ilk torunlarina güzel dedelik yaptı .sevgi daimdir  torunları sever ama uzak işde nasipp
0 oy
(194 puan) tarafından

torun oldu mu ziyaretler sıklaşır tabi :D

0 oy
(6,909 puan) tarafından
2 yıllık evliyim babam 3 kere falan geldi 
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Ben 6 aylık hamileyken kendine araba aldı torununu görmek için gelecekmiş araba aldığı günden beri ayağımı yere degdirmedi heryere o götürdü beni karnımda bile olsa torunu rahat edecekmiş yorulmayacakmis doğdu 3 günde Bi 1 saatliğine gelir ne kucağından indirir ne otobüse bindirir sirf oglusum sıcağı sevmiyor diye arabasına klima taktirdi neymiş torunu rahat edecekmiş torunu darlanamazmis 
0 oy
(3,463 puan) tarafından
3 senelik evliyim babam evime sanırım 2 kere gelmiştir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 197 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu