0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından

Kizlar kızım 21 aylık anne çiş diyor bezi çıkarıp kendini siliyor bende ona tuvalet eğitimi vereceğim  inşallah lazimlik mi alsam yoksa konuşan klozet mi bir bakar mısınız 

image

image

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunlara alışınca tualete zor alışıyormuş çocuklar bızm ıçin tualet eğimi erken ama ben nasip olursa direk tualete alştırmak  istiyorum 
(7,376 puan) tarafından
Canım normal tuvalete alışması daha zor bide alaturka tuvalet korkuyor denedim bide mikrop kapar diye korkuyorum zaten yeni enfeksiyonu temizlendi
tarafından
Haklısın canım
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım o yüzden bunlardan birine karar vermem lazım ama çok kararsız kaldım
tarafından
İlk fotodaki çok guzl canım bence onu tavsiye ederim
(7,376 puan) tarafından
Saol canım ona bakayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fisher price aldım bende ilk fotoğraftakinden ama bizde öyle bi belirti yok valla hayır söylemicem diyo bizimki inada bindiriyo 27 aylık olacak kız erkek farkı bu olsa gerek erkek benimki ve fazlasıyla inatçı konuşmakta istemiyo bilmiyorum ne yapıcam ben böyle saldım artık kendi haline bıraktım 
(7,376 puan) tarafından
Benimde kızımda 4 gündür anne çiş diyor kendini silmeye çalışıyor bir iki kere tuvalete götürdüm tuvalet alaturka korktu ağlamaya başladı bide enfeksiyonu vardı korkuyorum tekrar olur diye ondan bunlardan birini düşünüyorum
0 oy
(7,027 puan) tarafından
Klozet aparatı al canım daha mantıklı. 
(7,376 puan) tarafından
Evde klozet yok canım alaturka tuvalet
(7,027 puan) tarafından
Ben aparat aldım ama sevmedi alaturkaya yaptı şimdi yeni yeni alıştı klozete tatilde alaturka olmayınca ona yapmaya mecbur kaldı şimdi her ikisine de yapıyor.
(7,376 puan) tarafından
Denedim korktu canım bide enfeksiyonu yeni geçti her ne kadar temizse olsa hemen enfeksiyon kapar diye korkuyorum ondan bunlardan baktım
(7,027 puan) tarafından
Anladım canım inşallah çabuk öğrenir.
(7,376 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(9,612 puan) tarafından

image

Biz bunu kullanıyoruz canım ama arada bizim tuvalete yapmak istiyor ama boyu yetmiyor şimdilik seneye de bizim tuvakete alıstıeıcm 379 TL tuvalet için çok fazla geldi bana bide dikkatleri çok dağılıyor habire sifona basmak istiyor 

(7,376 puan) tarafından
Bu ne kadar canım bir bakayım
(9,612 puan) tarafından
Canımnşimdiki fiyatını bilmiyorum 100 TL'ye almıştık Mart ayında
0 oy
(2,512 puan) tarafından

Bu kadar süslüye gerek yok bence. Bizde normal düz vardı hani sandalye gibi duranlardan. Onda başladı. Ben de karşısında klozete otururdum. Sonra bize özenip klozete oturmaya başladı ama klozet aparatı da vardı. Ondan korkmadan oturuyor.

Lazımlık da tuvalet doluyken lazım oluyor:D

(7,376 puan) tarafından
Canım lazimlik ta baktım 100 tldan başlıyor zaten ondan böyle değişik baktım klozet yok bizde alaturka tek
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Direkt klazot adaptörü ile başladım lazimlik aldım yapmadı klozotu götürdüm yaptı öyle ilerledik
(7,376 puan) tarafından
Klozet yok canım işte evde sadece alaturka var ondanda korktu
(1,318 puan) tarafından
Anladım canım bence bu kadar pahalı şeye gerek yok lazimliga yapmayan diğerinde yapmaz
(7,376 puan) tarafından
Canım lazimlik Alaçam zaten daha denemedim ki lazimlik mi alsam bu tarz mi alsam diyorum
(1,318 puan) tarafından
Bence lazimlik al ilk başta ona yapmazsa diğerinde yapmaz illa ilk baştaki gibi Alaçam diyorsan şok markete gelmişti ondan fiyatı daha uygundu aynısı birde online marketinde bakabilirsin şok marketin
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bana bunlar gereksiz geliyor canim bizimki ilk başta klozete yapmadı lazimlik aldım ona hiç yapmadı şimdi her çocuk farklı belki yapar seninki ilk başta lazimlik al o kadar para verme kakasını beze yaptığı zaman kakasını lazimliga felan koy oyuncaklarını götür yanina suyla oynamayı seviyorlar bide
(7,376 puan) tarafından
Canım lazimliklarda 100 TL dan başlıyordu baktım onlarda bide bizim evde klozet yok alaturka götürdüm korktu
0 oy
(272 puan) tarafından
Fisher Price var bende. Bununla iki yaşındayken denedim ama kendim hazır hissetmiyorum diye erteledim. Sonra 2.5 ta başladık. Buna sadece çişini yapıyor. Kakasını normal tuvalete yapmak istiyor. Kolay oldu benim için. Yani bebekten bebeğe değişir ama şimdiki aklım olsa klozet adaptörü alırdım. Heryere rahat taşırsın
(7,376 puan) tarafından
Klozet yok ki evde canım tuvalet alaturka denedim korktu ondan da
(272 puan) tarafından
O zaman kesinlikle klozet olanlardan al canım fisher Price iyi ama biraz pahalı. Ben dolap uygulamasından almıştım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 629 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,718 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,807 cevap

34,864 kullanıcı

...