0 oy
507 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Kaç gündür canım skkndi babam eşimden borç istedi 2gun önce eşimde şimdi beni sıkıştırıyor versin diye dur daha alali 2 gün olmuş enistemde o Halimi görünce sordu neyin var diye bende anlattım durumu dediki ben sana veririm sen ödersin sussun da zor durumda kalma dedi o kadar rahatladım ki o an anlatamam 

14 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Allah razı olsun, eşin utandı mı bari
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Ne enişteler var beee
(3,739 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Eniştenin adamlığı, eşinin de iğrençliği.. 2 gün olmuş 2 ay yada 2 yıl değil, pes
(3,739 puan) tarafından
Eniştem abim gibidir çok sever beni babandan aldığıni da bana verirsin dedi
(6,047 puan) tarafından
Babam ya eşine verirse. Bence annene söyle bu durumu
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ne biçim eşin var ya benim eşimde 15 gün önce babama 100.000 lira borç verdi lafını bile açmadı eli rahatlayinca versin dedi. Enişten çok iyi eşin bı o kadar kötü 
(3,739 puan) tarafından
Babam eşim için çok şey yapar para dahi istemez lafını bile etmez bu ay çok zor durumda kaldı eşimden istedi verdi ama burnumdan getirdi eşim
(2,529 puan) tarafından
Babalarımız iyi ki var benim babam da öyle canım maddi manevi çok çok yardımcı olur ve dediğin gibi asla lafını etmez eşimde görüp bildiği için o da seve seve yardım etti babama. Ama eşin çok ayıp etmiş sanki ele mı verdi. Daha 2. Günde istenir mi inşallah yaptığından biraz da olsa utanır
0 oy
tarafından
Ben yinede almazdım eniştemden para. Ne olur ne olmaz eşin zaten hemen parayı istiyormuş birde ondan aldığını  duyarsa daha çok kızar.

Madem babandan parayı istiyor arasın kendi soylesin
(3,739 puan) tarafından
Ablamın eşi eniştem gibi değilde abi kardeş gibiyiz babandan aldiginida bana verirsin dedi zor durumda kalma dedi
0 oy
tarafından
2 gunde borc mu ıstenır ya vermeseydı keske
(3,739 puan) tarafından
Bende pişman oldum valla
0 oy
(6,833 puan) tarafından
ee bu seferde duyarsa canim enistenle arkamdan is mi cevirdin derse
(3,739 puan) tarafından
Demez babama derim parayı bana ver ben veririm diye
(6,833 puan) tarafından
haa iyi bakalim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ne ayıp eşinin yaptığı 
(3,739 puan) tarafından
Hemde çok ayıp
0 oy
(448 puan) tarafından
Benim de var oyle enistem babamin tarafindan borc alamam odesem de verdiklerini  derler aldiklariji degill ... enistem de faize bulasmaz varsa yer yoksa yemez oyle  ehli sunnet bir adamdir ne zaman başım  sıkışsa  ararim aninda yollar rabbim razi olsun bir kez duymadim ne ondan ne kuzenimden verdik dediklerini  geri odeme tarihi gelince yoksa vermeyin beklerim der ... akrabalik bağı  yakınlığı  degin insanlığı  önemli 
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle o kadar doğru ki
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Keşke babanız borç parayı eniştenizden isteseymis insan damatlarını az çok tanır 
(3,739 puan) tarafından
Ah ah keşke ...
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yani benim babam bileziğimi istedi eşimi aradım hemen dedi sen bilirsin zaten onlar yapmış ne zaman verir diye bile asla sormadı ki bir sene sonra verme gibi bir durumu vardı dedem öğrenince dedem yapti bana geri bileziği esin çok yanlış yapmış 
(3,739 puan) tarafından
Hemde çok zoruma gitti:(
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Eşin 2gun için mi vermiş o borcu enistende n de Allah razı olsun
(3,739 puan) tarafından
Valla bende anlamadım:(
0 oy
(7,630 puan) tarafından
Baban keşke eniştenden isteseymiş en başta.
(3,739 puan) tarafından
Keşke yaa
0 oy
(13,317 puan) tarafından
Öylesinin parasını götürüp fırlatacaksın suratına al diyeceksin utanır belki 
(3,739 puan) tarafından
Öyle yapmamak için zor tutuyorum kendimi

İlgili sorular

0 oy
80 cevap 1,770 göst.
0 oy
20 cevap 218 göst.
0 oy
38 cevap 1,086 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,237 soru

11,413,379 cevap

34,959 kullanıcı

...