0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar nazara inanır misiniz ben yeter ki biran mutlu olduğumu göstereyim günlerce ağlarım bi iyi bi şeyimi.biri görsün elimde kalır acaba ben mi yanlış düşünüyorum yoksa yıldızım mi düşük anlamadım... 

22 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından
Nazar haktır tabiki inanirim ben krm gözle bakan haset olan herkesin nazari değer 
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Nazara inamyan ayeti inkar etmiş olr tabii ki de inanıyorum boş bol dua okicaksn Rabbım büyük dr hem nazr ayetinide okuyablrsn ayetl kürsi fatiha felak nas seni korr inşaallah 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Nazar tabiki var dinimizde de olan bir şey. Nas suresi mesela Felak suresi bunlar nazara karşı okunan surelerden 
0 oy
(11,373 puan) tarafından
Tabiki inanirim ve bu yüzden kızımı her gün okumaya çalışıyorum esneye esneye gözümden yaş geliyor
0 oy
(3,038 puan) tarafından
İnanırım çok sevenin ,çok beğenin, gözü kalanin daha pek çok kişinin nazarı değer:)
0 oy
tarafından
Nazara inanırım kesinlikle 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
İnanırım abime kolu komsu dağ gibi adam deyip durdular nasıl heybetli delikanlı anneme neyle besledin sen bunu dediler hep sonuç 26 yaşında hic bir şeyi yokken kalp krizi geçirdi vefat etti :(
(4,171 puan) tarafından
Dimi kimi der ya hani ay yeter bu kadar emdi yakama yapıstı falann burda bile bazen okuyorum emzirmekten size de gına gelmiyor mu diye post açıyorlar halbuki bence o kadar güzel bir duygu ki insanın bebeğini emzirmesi onunla o bağı kurması falan benimki de keşke emmeye devam etseydi de gına gelseydi diyorum peki senin sağıp verince içiyor mu yoksa tamamen mi bıraktı anne sütünü canim
(280 puan) tarafından
Tamamen bıraktı canım biberonda kaç defa verdim tadını anlıyor Hatta ben tadına baktım acaba acı mı diye baldan tatlıydı ama Nazar işte asla içmiyor
(4,171 puan) tarafından
Bende ondan sordum canım çünkü biz abimi kaybettiğimizde ablam da yeğenimi emziriyordu tam o sırada meme reddi yaptı üstüne ablamın üzüntüden sütü acıdı acaba senin de öyle mi oldu da çocuk emmiyor diye benimki hic bir şey yokken bıraktı senin de öyle olmus Rabbim hayırlısıyla döndürsün ya da nasipte bu kadar varmıs deyip devam edeceğiz mamaya ne yapalım
(280 puan) tarafından
Aynen kuzum Çok şükür ek gıdaya geçtik de Rabbime şükürler olsun güzel yiyor çünkü daha kimse görmedi yemesini
(4,171 puan) tarafından
Ay aman aman gösterme kimsenin yanında yedirme gerekirse canım
0 oy
(661 puan) tarafından
Olmaz mı canım peygamberimiz demiş var diye biz kimiz inkar edelim ama bazı insanların gözü çok var ben bunu bilirim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
 İnanırım valla ya bir komşum vardı yiyecek içeceği den tut pişik kremine ağrı kesici ilaçtan tut çocuğun bezine kadar herşeyi benden istiyordu her geldiğinde de etrafta gözü kalıyordu halbuki fazlada esyam yoktu o komşu bana iftira attı kavga ettik ilişkimi kestim televizyonundan bulaşık makinama kadar herşeyimi yepyeni aldım ya onla konuşurken eve bir şey alamiyordum hatta alsam bile sakliyordum görünce istiyordu hemen yada gidip aynısı aliyordu 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim nazar haktır . Hadisi serif var. Nazar deveyi kazana insani mezara koyar diye . Bi yere gitmeden once felak nas surelerini okuyup üfle kendine cocuklarina bisey olmaz
0 oy
(2,581 puan) tarafından
İnanırım kaynanamın bu güzel dediği şeyden hayır görmedim aslaaaa dolapların güzel dedi dolabım düştü kırıldı başka birinin demiri kırıldı Oğlumu övdü çalışıyor çabalıyor diye ki bu tüm erkeklerin çalışması gerek normal olan bu işten çıktı odaya bı girdi oğlum sehpaya çarptı dudak patladı daha sayiyim mi bugün gözü olanın gözü çıksın dedim ona suratı düştü sanki 
0 oy
tarafından
Oğluma çok sey yapıyorlar kimin nazarı degiyorsa Rabbime havale ediyorum başımıza gelmeyen kalmadi
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben çok inanıyorum nazara ve çokda nazar oluyorum biri birşeyi beğensin onu unut artik 
0 oy
(15 puan) tarafından
Kesinlikle inanırım 19 yaşındayım eşimin dayısının karısı 5 aylıkken düşük yaptı ve kızım şuan 46 günlük olarak her gittigimzde çocuğum çok huzursuz sürekli ağlıyor normalde çok sakin emince uyuyan bir çocuk 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim babannem insana bir kem gözle bakar ki bide beddua eder onun yüzünden hiç kimse iflah olmaz 
0 oy
tarafından
Çok inanırım. Wp da gezdiğim yerleri, eşimle yan yana fotomuzu hiç paylaşmam. Misafir giderkende bi yere artık eşime diyecem benle ilgilenme git erkeklerle otur o kadar .

3-4 insan var ki onların nazarı çok güclü evet. Bu yüzden bize gelince ola bildiğince soğuk davranmaya çalışıyorum
0 oy
(4,589 puan) tarafından
İnanırım tabii nazar haktır. Deveyi kazana insanı mezara sokar ama her şeyi de nazara bağlamayı doğru bulmam. 
0 oy
(610 puan) tarafından
Hemde çok inanırım evle Birlik oturuyorum Nazarın ya ortasındayım resmen . Oğlumla iki dk gülelim bütün gün ağlamaktan içi çıkar , eşimle tatlı tatlı konuşalım 5 dk sonra adam buz kesilir 
0 oy
(286 puan) tarafından
Inanirim nazar insani mezara deweyi kazana götürür. Kem gozle kim bakti ise onun nazari deger. Genelde renkli gozlunun daha con degiyo diyolar ama bn inanmiyorum ona hasetle bakan herkesin nazari deger
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İnanır misiniz derken müslüman inanır canım sonuçta var bu inancimizda, iyi bakışlar da enerjimizi etkileyebilir herkesin herseyimizi blmesi iyi değil aslnda

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 227 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 223 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meltem00 (409 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 863 göst.