0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ciddi ciddi eşimle kavga ettiğime inanmayan yada inanan neyse işte barıştığım zaman da ki 10 13 gün sonra post açtım kendisi gelip beni aldı niye kavga edip boşanicam diyorsun ve barışıyorsun çok tutarsizsin diyenler var. Abi ciddi misin? Yani insan eşiyle kavga ettiği zaman mum ışığında mi kavga ediyor keman eşliğinde. Tabikide herkes boşanicam deyip benim gibi çaresiz olduğu için boşanmiyor. Yok neymiş boşancam demişim sonra ev ile ilgili post açmışım. Abicim geldim boşanmadim boşanirsam bana evimin kirasını vercek misin? Çocuklarıma bez alacak mısın? Evet dedim inkar etmiyorum ben her zaman en kötüsünü düşünüyorum çünkü. Neyse işte aldım evi ev benim değilse senin düşüncende öyle kalsın neymiş inanmıyormuş inanma. Altı üstü ev almışım vila almadım neyine inanmıyorlar anlamıyorum sanki denize sıfır vila aldım bu kadar da saçma olmayın bence. Aldığım şeyleri paylaşıyor muşum kanka benim arkadaşım yok atıp göstereceğim birlikte sevinip birlikte üzüleceğim birileri yok. Anladın mı atıyorum çünkü seviniyorum yada post açıp anlatıyorsam bazı şeyleri demek ki anlatacak kimse yok etrafımda. Bu kadar da saçma olma beni yolda görsen tanımazsın ama yargı makinasi olmuşsun. Eşiyle kavga etse bile burdaki kadınlara anlatmazmiş sonuçta buradaki kişiler sövüyormuş bizde akşam yatağına giriyormuşuz. Sen benim yatak hayatımı ne bilipte sallıyorsun kanka? Bak eve geçeyim söz veriyorum Facebook hesabımı vereceğim takip edin görüntülü arayın sohbet edelim bak Facebook diyorum fake hesap aç bir tane madem inanmıyorsun ben her zaman sana ispatlarim yeter ki o yalanlarınızı bana yazmayın ben yalandan nefret ediyorum. 

Neyse ya xbejendbejdndb özledim destan yazmayı xbdbssbsbsvsv

8 Cevaplar

+2 oy
(2,458 puan) tarafından
Ciddi problemlerin var 

Herseyi kanıtlamaya çalışıyorsun neden niye ne gerek var buradakiler kim ki tutturmuşsun bir ev . Tamam anladık ev aldin yeter daaa napalim yani 
tarafından
Ayy artilarim bitti :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya Allah aşkına niye takıyorsun isteyen istediğini desin hayat senin hayatın inşallah o yüzün hep güler ne kadar fesat insanlar var ya
tarafından
Ya yemin ederim bak sanki bunlar benim anam babam kardeşim sanki real hayatımda yaşıyorlar benimle. Gerçekte yalanımı görse dicem tamam haklısın ama burda kimse benim bir şeyim değil yalana tahammülüm yokken yalancı oluyorum
tarafından
Tamamda sen burada anlatırsın inanan inanır inanmayan inanmaz burayı bu kadar kaile alma
tarafından
Kız bu kaçıncı oldu yemin ederim gına geldi atmadığım zaman atmıyorsun atıyorum yok bu onun evi değil adam da zaten benim babamın çocuğu gidip evin fotosunu çektircek bitmiş dairenin dış kapısı bile kitli hırsız girmesin diye
(13,824 puan) tarafından
Bı ben göremedim hani evin ya avizelerinibatacaktin onuda göremedim kiz
0 oy
tarafından
Burda her bosancam dıyeb bosansaydı 3 kısı kalırdık evlı ahshd ayrıca kocadan kaynanadan azar yıyen burda gunah cıkartıyo, orda burda gorsek ıkı kelımeyı bır araya getıremez burda bık bık konusuyolar oyle sınırım bozuluyor kı
tarafından
Yemin ederim bak günde 1000 kez açılıyor o postlar herkes boşandiysa beni de boşayin dbsbdvevsv
0 oy
tarafından
Burdakileri niye ciddiye alıyorsun ya
tarafından
Almıyorum aşko artık ciddi ciddi zevk alıyorum xbsbdvsvsvsvdv böyle insanlardan
tarafından
Sal gitsin ya herşeyi bilmişler bide en ufak konuda boşarım diyenler var alfnmcmc
tarafından
Adam beni boşamak istedi bende gittim buraya yazdım böyle böyle boşancam diye ne deseydim yapma herif köpeğin olıyım boşanma mi dbsbdbdbdbd
0 oy
(7,913 puan) tarafından
Yani canım şuda bir gerçek bosanamayacaksiniz arkanda bjr ailen yoksa boşuna bosanicam diye post açmayın bide burdaki herkesi fazla takmayın sonuçta sanal alemdeyiz
tarafından
Ama o gece o boşanmak istediğini söyledi. Tutarsız davranan ben değildim sinirle eşimin dedikleriydi
(7,913 puan) tarafından
Konunun ne olduğunu bilmiyorum canım okumadım ben o postu görmedim de sadece kendi görüşümü belirtmek istedim ☺️
tarafından
Ki o öyle deyince bende sinirle buraya yazdım dedim böyle böyle ben gidiyorum boşancam o an ne yazmam lazımdı gitmedim ayaklarına yapıştım mi demem lazımdı işte kuzu başına gelmeyen bilmiyor herkes konuşmak için konuşuyor
0 oy
(11,221 puan) tarafından
Esinle arandaki problem nedir ne olmuştur bilemem ama çoğu insan kızgınlıkla bosanacam der hatta canına tak eder ve baba evine döner baba evine dönünce bu illa bosanacaksin anlamına gelmez ikiniz de sağlam kafayla düşünme fırsatı bulmuş olursunuz affedilemeyecek bi yoksa ortada ilişki düzelmez diye bisi yok bunu ben de yaşadım uzaktan davulun sesi kulağa hoş gelir sen başkasına takilma hayat senin hayatım kocaman insanlarız kendi irademiz düşüncelerimiz ve hislerimiz var
0 oy
(888 puan) tarafından
Tanımadığıniz kişiler i bu kadar ciddiye almayın bence
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen az önce dulum diye post açmıştın boşanmadin mı
tarafından
Nerde dulum dedim pardon orda dulum diye bir şey yazdığımı hiç görmedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 342 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu