0 oy
1,833 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Kuzenim eşimin yanınaki davranışları eğilip kalkması beni rahatsız ettigiyle alakalı bir kaç kişi beni yargılamasti.Sonra ben biraz daha dikkatli davranmaya başladım gozlemledim peki eşim bakiyormu diye .Bir gün kuzenim aradı evdeysen sana gelicm diye eşimde evdeydi eşim evde ama gelebilirsin dedim geldi eşim hoşgeldin dedi sonra gitti yattı o gün işten gelmisti zatn sonra kalktı işte siz oturun ben biraz dolaşım dedi.Bende gittim yanına nereye gidiyorsun fln işte napim siz oturun rahat rahat dedimTamam dedim yani eşimin davranışlarında bir tuhaflık gormedm.

Bugün eşim instgrama resim atms normalde kendi resmini atmaz kızımla atar yada birlikte resmimizi atar kuzunimde gözleri kalpli emoji koyms bende bunu eşimden önce gordm.Hayirdir bu ne dedim.

Eşimde hemen yargılama belki yanlislikla atmıştır dedi.Daha öncesinde hiç bu konuyla ilgili eşime bise demedim cnku.Peki bir resim daha atarmisin dedim eşime .Eşimde off puff fln iyice saçmaladın dedi at dedim attırdım 1 saat sonra yine aynı emoji eşimin resmine  

Bugün bir ton yazı yazdım sildim nasil davranmam gerekiyor şuan aramammi yazmami yoksa olayı kapatıp hiç görüşmem mi şuan çok sinirliyim sabahtn beri sinirim dinmiyor bana bir fikir verin lütfen sinirle hareket etmek istemiyorm 

51 Cevaplar

+6 oy
(4,700 puan) tarafından
İşte İslam'ın bir güzel tarafı daha eski postuna da baktım aynı ortamda oturuyomussunuz valla ben kendi kayinlarimla bile aynı odada oturmam doğru değil zaten işte böyle sürekli birilerinin içi pislik olunca ortaya leş şeyler çıkıyor kadın evli nasıl cesaret ediyor orası da ayrı mevzu 
(4,918 puan) tarafından
Sana katiliyorum erkekli kadinli oturmak vesveseye sebep oluyor ayri oturmak bu devirde ozelikle islamin guzelligindendir
(2,241 puan) tarafından
Aynen katılıyorum bizde hep ayrı oturuyoruz Elhamdülillah İslam ne güzel
(3,895 puan) tarafından
Aynen bizde ayrı oturuyoruz.
-Reklam-
+3 oy
(7,842 puan) tarafından
Kuzenin bu cesareti nerden aliyor bilemedim doğrusu.
(57 puan) tarafından
Eşimin aklına kendini sokmaya çalışıyor kesinlikle artık eminim.Ve ben birşey dediğimde aaa oğlum basmistir dicek cnku hep kendini gösterme cabasindaydi ben fark ettim
(7,842 puan) tarafından
Arana mesafe koy hemen eşinin instagramindanda engelle bide evlimi yuh
tarafından
Bu kadar güvenme bence. Eşin hiç masum gelmedi. Sanki senin dikkatini çekmemek için evden gitti resim at deyipce niye of pof yapıyor. Sinek küçük ama mide bulandırıyor.
(57 puan) tarafından
Evli eşi kendinden habersiz bir adam surkli ilgisiz diye yakınip dururdu 5 aylikta bebeği var
(57 puan) tarafından
Eşime güvenirim ama yapmaz demem eşimle alakli hiç bişe görmedm şuana kadar.ben suphelendigimde bı kaç kişi eşine sahip çık millet istediğini giyer yapar dediler ama benim içimde hep şüphe vardı ben esimide takip ettim eşim genelde benim arkadaşımda olsa evden gider
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Görüşmeyi kesin yüz göz olmayın. Evine de alma Kadın sorunlu demekki
(57 puan) tarafından
Zatn artık evimin kapisindan dahi geçemez eşimde aklıma karpuz kapugu dustu ikisini aynı ortama dahi sokmam esime guveniyorm ama yapmaz demem
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Görüşmeyi kes bence 
(57 puan) tarafından
Kesinlikle kesicem ama bir şey demelimiyim ya
(2,981 puan) tarafından
Engel at sorarsa dersin canım öyle istedi diye eşinin hesabında ne işi var ayrıca sil engelleme geri yollarsa istek anlarsın canım sonra engeli bas
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Önce bir sakin ol cnm. Yaptığı hiç normal değil. Suçlu da çıkarabilirler seni. Ama söylemesen de olmaz devam eder. Eşinin de aklına girmiş oldu. O yüzden biraz kendini topla ve kuzenine yaz bu emojiler ne bnm eşime karşı hiç hoş durmuyor de kesin ve sert dille uyar
(57 puan) tarafından
Bugünden beri yazdım yazdım sildim esininde aklıma girdi evet eşime guveniyorm ama yapmaz demem asla.Ben suphelendigimde bile eşime bişey demedim aklına girmesin diye
(1,685 puan) tarafından
Yani o yüzden eşin de öğrendiği için sessiz kalırsan nasıl olsa sesi cikmiyo diyebilirler bence sert bir die uyar kuzenini sonra da birdaha görüşmemeye calis
(57 puan) tarafından
Yarın yazicm ozaman bakalm nasıl bir savunma yapick
tarafından
Eşinin de çok üstüne gitme inanmış gibi davran ama takipte kal ki varsa bir şey ortaya çıkar. Yoksa daha dikkatli davranırlar.
0 oy
(872 puan) tarafından
Kadınlar kadınların niyetlerini hisseder. Bence çok tuhaf gözleri kalpli emini göndermek. Ben direk o emini altına kendi sayfamdan yazardım hayırdır parmakların titreyip yalnis mi gönderdin diye.
(57 puan) tarafından
Bugünden beri neler yazdım sildim ahh bilsen eşim zatn boşver çağırma daha sende gitme dedi olayı kapat dedi.
(872 puan) tarafından
Doğru demiş. Eşini dinle bence. Heryerden engelle gitsin. Öyle bir kuzenin yok.
(57 puan) tarafından
Sildim zatn telefonu yok eşimde eşim kaydetmemis
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bence eşinle öncelikle konuş numara VS birsey varsa sil engele heryer den kuzeninlede arana mesafe koy o anlarsa anlar zaten sebebini 
(57 puan) tarafından
inanır mısın eşimde numarası dahi kayıtlı değil hiç onemsemiyor eşim onu kaç kez de aradı eşimi ben kızımı uyutuyordum bir gün beni arams duymamisim aşadaki kapı şifreli bizim onu sormak için aradı eşimi .kaydetmemis bile eşim ama onda nasl var onuda bilmiyorm şuan düşündkce aklıma geliyor herşey
tarafından
Hiç masum değil ya neyse. Bunları söyleme şimdi gözlerini açma sakin ol izle bakalım
(2,366 puan) tarafından
Ben eşinin bu duruma kulak aştığını sanmıyorum. Sen gerekeni yap
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Bide sen koy kendi resmini bakalim sanada atacakmi mesafe koy evinede asla sokma derim
(57 puan) tarafından
Ben surkli paylaşım yaparım kızımla fln 1 defa bile atmadı
(7,223 puan) tarafından
Sende esinin fotoğrafinin altina canim kocam yaz ayni emojiyi koy bakalim fark etyigini fark etsin ve gorusmeyi kes
(57 puan) tarafından
Eşim hilaye olarak atmisti ama
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hatırlıyorum bu meseleyi bir kere eşinin sosyal medya hesaplarından vs sil numarası falan varsa onları da sil ben sorardım açıkçası ekran görüntüsü atıp bu ne hayırdır diye. Sor ya da sorma mesafeyi koy kesinlikle gelmek istediğinde eşimle işlerimiz var başbakan vakit geçiriyoruz vs gibisinden konus geri cevir
(57 puan) tarafından
Ben kesinlikle daha evime sokmam.Artik eşimde farknda olay büyümesin diye bana caktirmiyor sadece üstünü kapat eve sokma diyor
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Kadını evine alma uzak tut cevrenden
(57 puan) tarafından
Öyle yapicm kesinlikle ama içimde bir sinir var bir ton şey yazdım sildm bu gün surkli
0 oy
tarafından
Evine almayip muhabbeti kesiceksin. Boyleleriyle muhatap olup seviyesine inme.
(57 puan) tarafından
Evime zatn kesinlikle almicm
0 oy
tarafından
Ben yaşını merak ettim kızın.
(57 puan) tarafından
26 yaşında nedenki
tarafından
Ergense normaldir, hayranlıktır diyecektim ama yaşı bayağı büyük. Normalde böyle yorumlar yapmayı sevmem ama önceki postunu da hatırlıyorum, bir sıkıntı var gibi.
tarafından
Aynısını düşünüyorum hem de tek taraflı değil
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Esin dediğin gibi ise normal sende sürekli diyip aklına sokma....mevzu kuzenin de gördüğünde yüz yüze iken ben hoşlanmam eşimde bisey demedi ama rahatsız oldu Bi daha o tarz yorumlar yada gibi şeyler yapma tatlimmm diyerek uyar anlar ***** değil ya ...ama evine de alma
(57 puan) tarafından
Ayy bide ona tatlım mi dicem kızı bı kaşık suda bogarim şuan o derece
(8,956 puan) tarafından
Imali Bi tatlım kiz...:))
Eşinden de engelle zaten sil gitsin
0 oy
tarafından
O emojiyi resmin altına yorum olarak mı yapıyor dm den özel olarak sadece eşine mi atıyor
(57 puan) tarafından
Eşimin hikayesine yorum yapıyor dm ye düşünüyor yani
tarafından
Canım o zaman üzgünüm yani yorumlarda gördüm eşini aramışlığı da varmış senin yerinde olsam baya eşimin telefonunu elinden alır dibine kadar kurcalarım günlerce de eline vermem eşine güvenmeni anlıyorum ama kimseye %100 güvenme karşıda bu kadar istekli bir kadın varken eşine mesajlar atıp arıyabiliyorken senin yanında gögslerini eşine açabiliyorken eşin de onu engellemiyosa ben burda eşimden de şüphelenirim. Yani senden hiç çekinmemesinin sebebi ne çok mu yumuşak yüzlüsün kızamıyor musun yerinde başkası olsa o kuzeni dk bir gol bir kocasına 1 metre yaklaştırmak bir daha aradığını görmeyim der suçsuz bile olsa kocanında ağzına eder yüz mü verdin yoksa sen buna diye
(57 puan) tarafından
Ben mesafe koymstim ama biz akrabyiz amcamlar geliyorken oda takılıyor peşine mesala haberim bile yok geliceginden zatn amcamın kızı oluyor.Surkli uyariyordum belin açıldı gibi ama eşimin yanında çokta üzerine durmak istemiyordum dikkatini çekmesin diye duymasın diye.Zatn ben cagirmiyorm o gelir genelde ben gitmem bile evine
tarafından
Valla yemişim amcasını madem takılıyor amcamla da görüşmem banane defolsunlar derim keserim ayrıca Instagramda eşinle takipleşmesine neden izin veriyorsun bence oda yanlış acil tepkini yüksek şekilde koy yoksa iş işten geçer
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Heeemeeen o kuzenini rezil ****** ediyorsun herkese ruhospuya bak sn kaltkkklk
(57 puan) tarafından
Napcm ben yaa şuan kafam durdu eşim diyo bişe yazma eve gelmesin sende gitme olayı uzatma kapat
(7,768 puan) tarafından
Sonra eşine iftira falan atar sn şimdiden onun sürtüklüğünü ortaya çıkar
0 oy
(802 puan) tarafından
Senin o kuzenin eşine kafayı takmış acil uzaklaş eşinin hesaplarından sil numarasini falan engelle ve ara sira kontrol et ariyor mu falan diye. Y.elloza bak gitsin kalpli emojiyi kocasına atsın belki ilgi gösterir evden ırak böylesi.
0 oy
(129 puan) tarafından

Kuzeninle arana mesafe koy baya bi 

0 oy
(454 puan) tarafından
Eşinin aklına sokma öyle bı niyeti yoksa eşinin.

Kıza da gzima geleni say engelle ayyy kuzene bak ya neler duycz
(454 puan) tarafından
Hatta eşim rahatsız oldu benm söylememi istedi bu cesareti nerden aliyo bana böyle bişe atiyo seninle muhattap olmamak için  dememi istedi de
0 oy
(2,500 puan) tarafından
Kız nasıl sessiz kalıp bişey demedin ben olsam çoktan kuzenimin ağzının payını vermiştim bundan sonra sakın görüşme evine alma eşine de dikkat et 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
birde seninle resim attirsaydin esinin tek değil de senle olan resmini bakalim kalp koyacak mi

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 341 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oznur.97 (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 322 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 113 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı