0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Komşum herşyi soruyo demiştim Bi kaç örnek vereyim. 

Eşin 4 te tarlayamı gitti. Maktap sesi sizden mi geliyo. Patates mi kızartın koktu. Misafr var galba ses geliyor evt diyorsam km geldi diyo. Kargo arabsını görnce kargo sanmı geldi gbi gbi sorular hiç terslemdim kmi zamn cebpşadm kmi zamn görmezden geldim mesjlrını bnde ona sadce çk yüksek ses geldiği zamn mesj atarım akşm çock koşturma sesi geliyodu üst katımda oturyo bnde ses senden geliyorsa braz sessiz olablr ler mi kızı 4. Ye uyutuyrm diye mesj attm

Çocuğum hastayken koştur ak halim yok yazdı bnde senden geliyorsa dedm zaten senden gelmiyorsa biz değilz bnde kimden geldiğini bulayım onu uyarayım dedm. Zaten sadce ses gelince mesj atıyosn Bn senden ses gelnce atıyomuyum dedi bnde soru konusunda sen bnden dha çk soruyosun dyerk yukrdan belirttiklrimi söyledm bna yazdığı şey şu kmsenn kocasını takp etmiyorm gözm dışrda değil yazmış bnde gözn dışrda demiyorum zaten soru knusnu sen dha fazla soruysun ondn bahsediyorm dedim Bn anlıcamı anladım abla dedm samimi gördm sormşumdr yoksa kimseyi takp etck kadr edepsiz değilm yazmş tamm iyi geceler yazdım geçtim sizce Bn konuyu abarttım mı ya ama kendine başka Bi kmşu alışveriştn gelrkn görmüş ay ne çk şey almşn sna yemğe gelelim demişti aldıklarıma gözü var snir oluyrm o kadına faln demişti bnde hoşlanmıyorum herşyimin sorulmasından 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kes muhabbeti canım , yapısı böyle olabilir belki diyeceğim ama anlayış lazım yani insanın her şeyi sorulmaz. Boşver bir de yazdıklarını kendi anlamak istediği gibi anlayıp karşılık vermiş herşey çıkar böyle insanlardan . Bı Allah'ın selamini ver ilerisi olmasın bence boşver.
(4,067 puan) tarafından
Ay iyi bari akşamdan beri dert ettm kendime abartyomuyum acba dye
tarafından
Yoo bence abartmiyosn canm doğru olanı yapmissin
(4,067 puan) tarafından
Rahatladım şuan
-Reklam-
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bu ne ve kim hoşlanır yediğim ictigim yattigim.kalktigim aman iyi olmuş boşver bende sevmem vallaa öyle ki iyide dayanmissin 
(4,067 puan) tarafından
Sevndim şuan ya acba abarttım ı dye düşnmüştm
0 oy
tarafından

Kadın sana 100 sormuş sen bir sormuşsun hâlâ sen mi suçlusun

Zaten suçlu olduğu için böyle patlamıştır sana ayrıca sen kocanı araya katmamissin ki kadın hemen kocanda gözüm yok falan demiş 
(4,067 puan) tarafından
Ya soru konusu açılınca eşmn 4 te nereye gittiğine kdar soruysan yazdım ona cvp olarak kocnda gözm yok dedi
(6,047 puan) tarafından
Sen bunu ima etmeden o bunu söylüyorsa evet gözü de vardir
(4,067 puan) tarafından
Gözn var demedim zaten soruyosun dedim sadce dedim
O kdar edepsiz değilm yazmıştı :)
(6,047 puan) tarafından
İşte onun kafasında bu olduğu için aslında sana böyle bir cevap vermiş
(4,067 puan) tarafından
Bilmiyorum artık
0 oy
(119,251 puan) tarafından
valla apartmanda mustakil evde nerde yasarsan yasa komsuya telefon numatasi vermr basina is acarsin
(4,067 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Tek takıldığım sey aldıklarım da gözü var demen oldu kim niye senin aldıklarına göz diksin  

Çarşıda pazarda birileri ile denk gelince bu gelişmeyi bana cok söylerler tabi gelin beraber yiyelim der geçerim fitne fesatlık yapmaya ne gerek var veya belki cani birşey çekti de oyle dedi 

Diğerleri için de belki seninle arkadaş olmak istiyor konuşmak istiyor  bu kadar kendinizi çok önemli biri olarak görmeyin lütfen 
(2,460 puan) tarafından
Sen daha öyle insan tanımamışsın demekki. Kimi insan gerçekten açık açık söylüyor. Ellerin hep dolu geliyon, hep markete gidiyon vs. Annemin bikaç komşusu var camda milleti izler. Sonrada söyler çok yiyorsunuz çok almışsınız ne aldınız diye. Ben kimsenin eline, poşetine bakmam şahsen.
(4,067 puan) tarafından
Başka Bi komşu onu alışverişten gelrkn görmüş ne çk şey almışsın sana yemğe gelelim demiş dha snra bna bunu anlattı ya o abla bni gördü yemğe gelim çk şey almışn aldıklarıma kadr göz dkp karşıyo snir oldum demişti başkasıyla arasında geçmş yani konuşma bnmle değil ama gerçkten kıskanç Bi kadn çnkü evimde ne görse hemn nerdn aldın der ve kendide alır
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Kurtulmussun boşver hiç sevmem o tip insanları 
(4,067 puan) tarafından
Bu fikirde tek değilmişim sevndim
(6,670 puan) tarafından
Yok cnm kimse sevmez oylesini vicdan yapma
(4,067 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorum içn cidden üzüldm bide
0 oy
(598 puan) tarafından
Ay okuyana kadar canım çıktı sesli harfler nerde :) neyse konuya gelirsek bence yarası var onun biri ona gözün dışarda demiş sen de her şeyi soruyorsun deyince böyle bi tepki vermiş
(4,067 puan) tarafından
Hiç bu yönden düşünmemiştim :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 313 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 300 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 258 göst.
0 oy