0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
esimle bu ailemin eve gelmesi konusunda 2 aydjr kavga ediyoduk zaten taki dune kadar dun bosanma karari verdik bugun annem esimin annesini aradi yok neymis annem babam bana gelmicekmis bisey lazim oldumu kayinvalidemler gelcekmis esim olcak adam istemiyomus bugun dusuncekmisim hayir diyosam bosanma davasini accakmislar ya bn hayatimda boyle geri kafali bi aile gormedim tabikide bosancam

33 Cevaplar

+1 oy
(7,036 puan) tarafından
Hakinizda hayırlısı olsun inşallah cnm 
-Reklam-
0 oy
(13,873 puan) tarafından
Doğru olani yapiyorsun. Şimdi onlar yüzünden aileni silersen seni iyice ezerler. Asla ailenden vazgeçme. Birde bu saçmaliği ailesi de dayatiyorsa onlarda hiç normal değiller. 
(590 puan) tarafından
gercekden normal degiller ya soyle bakiyom ben hayatimda boyle bisey duymadim aileni sil ne demek
0 oy
(9,617 puan) tarafından
Öyle saçmalık mı olur evlenince aile atılıyorsa oda atsın ailesini madem 
0 oy
(13,120 puan) tarafından
Böyle s.lak birinden bir an önce kurtulmaya bak m.l ya ne güzel onun ailesini aile diye sahiplenip kendininkini evine almayacaksın oldu paşam başka isteği var mıymış sen o kadar değerli değilsin ne sanıyorsun kendini deseydin 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Onun ki anada senin ki bostan korkuluğu mu kocanın böyle birşeyi dile getirmesi bile hata anası kiymetliyse otursaymis dizinin dibinde
0 oy
(830 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm bazılarıda ailelerine evime gelmeyin eşimle tartışiyorz diyolar Helal olsun 
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Cok mu geliyorlardı kuzum? Eger haftada 2 den fazla ise mahkemede kusurlu sayılıyorsun. 
(1,506 puan) tarafından
Gerçekten zorla kaldı yüzsüz bilsem valla şikayet ederdim
(10,963 puan) tarafından
Benim eski esim bir kere bu hafta da gelmese dedim diye oyle boyle kavga cıkartmadı. Bizimkide tum gitrigimiz gelin yemegi vs geldi. Hatta o gunden sonra nereye gitsek geldi. Misafirim gelir cagırmazsam surat birde arayıp neden cagırmadın beni cagırman lazımdı diyordu. Noldu olan kardesine oldu. Yuvası bpzuldı cocuklarına hasret kaldı
(1,506 puan) tarafından
Yok Allah'tan eşimde bıktı herşeye karışıyordu evimiz iki oda yeni evliyiz ozelimiz kalmadı en son ben kızınca oda sinirlendi
(10,963 puan) tarafından
Seninki allagtan beyni varmış kocanın. Benimki gelsin diye ısrarla arıyordu bana sormadan
(1,506 puan) tarafından
Bizimkide anasına öyleydi kız hala arada tutar damarı ama bırakıp giderim diye korkudan susuyor
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Copsuz üzüm bulup evlenseymis o zamn herkesin ailesi önemli 
0 oy
tarafından
En doğru kararı vermişsin. Bosanincada gitsin anasiyla kalsın. Madem o kdr düşkün . 
0 oy
(20 puan) tarafından
Bizde de aynı durumlar var evlenince kayınvalide tarafının kiizi oluyormuşsun yok baba evine gitmek ayipmis bilmem ne saçma saçma şeyler iş bosanmaya giderse gitsin umrumdda değil nasıl eşim benle ailesi arasında tercih yapsa ailesini seviyorsa bende kendi ailemi hiç suphesiz secerim
(10 puan) tarafından
Eşin nereli canım bizimkilerde öyle çünkü
(20 puan) tarafından
Siirtli canım bende orduluyum
0 oy
(388 puan) tarafından
Ağaç kavuğundan mı çıktık acaba? Ne kadar ******** bir düşünce bu. 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Aslında da her iki tarafın ailesi de ikinci sırada kalır siz bir aile olur onceligi birbirinize verirsiniz (ihtiyaçlar, duygular,sirlar vs)bu tip ayrımcılığın getireceği son pek çok aile de aynıdır.

Ya orta yol bulursunuz herkes kendi yerini bilir yada inatlaşmaya devam edip mutsuz sona bir adım daha yaklasirsiniz.

Bu işi ailelere bırakırsanız herkes bizim taraf der , aslında bir taraf yoktur ortada sizin mutsuzluğunuz onların savaşına dönüşür malesef.
(137 puan) tarafından
Çok doğru yazmışsınız her yorumunuz çok isabetli yerinde
(3,021 puan) tarafından
Teşekkür ederim Tugsem3555 :)
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Kimse ailemden onemlı degıl olacak o :) ailen yanındaysa ve rahat edeceksen yollsr senin canım.Evlılık bızım turk erkeklerıyle cok zor 
(590 puan) tarafından
sinirle yazdim :) ondan gercekden cok zor boyle bisey hayatimda duymadim aileni sil ne demek ne kafasi bunlar bilmiyorum
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Nasıl bir kafayla yaşıyor bu insanlar o silsin ailesini bakalım silebilcek mi
(590 puan) tarafından
bide annesi oglum bulur bir suru kiz diyomus hahaha tovbe yarabbim
0 oy
(873 puan) tarafından
Valla asilliğini koru. Sadece tek bir cümle kur hangi devirdeyiz de ailenle görüşmeyeceksın ne demek de? Kafayı yemişler. Milelte şey mi diyecekler biz gelini ailesiyle görüştürmek istemedik de boşandılar
(590 puan) tarafından
yok oyle demezler onlarlayken iyi gelin bosandikmi kotu gelin olur millete beni kotulerler
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ne alaka ya kocanın anası anads seninki neymiş bu kaynanaların oğlunum evini sahiplenmesine sinir oluyoruö evet annesidir gelip gidebilir tabiki gelecek ama kendi evi gibi dsvranması çok saçma 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aslında kaynanan kocanı öne sürerek kendi istediklerini yaptırmaya çalışıyor canım, Allah bildiği gibi yapsın o kadını 

Diyemiyor mu ki oğluna, oğlum karının ailesi annesi babası tabii ki gelecek gidecek adam gibi otur oturduğun yerde
(590 puan) tarafından
zaten o kadin cok fena fesat bisey
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Çok doğru Bir karar öyle biriyle ömür geçmez 
0 oy
(598 puan) tarafından
Neden istemiyormuş paşa
(590 puan) tarafından
aslinda annem bebegim kucuk yikayamiyom 3 gunde bir yarim saat ona geliyo
(598 puan) tarafından
Eşin evde mi onun olduğu zamanlarda
(590 puan) tarafından
hayir
(598 puan) tarafından
O zaman ne diye karışıyo canım çok ayıp
(590 puan) tarafından
evet beyinden sorunlu cunku
0 oy
(303 puan) tarafından
Pardonda seni. Leyleklermi getirmiste aileni sil diyorlar dusuncesiz insanlar iyi niyetli olsalardi boyle bisey demezlerdi zaden  hakinda hayirlisi canm dedikleri gbi aileni silip gidersen yine seni ezicekler kendin yapip geldin diye 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 353 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 451 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alpedo (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 329 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 342 göst.