+1 oy
3,027 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından

image

image

image

imagemkafayımı yemiş bu daha fazla bununla muhattap olmak istemiyorm bu arada sıralı atmamisim mesajları kimse benim ne giyicegime karışamaz demesi ilk mesajların devamı 

69 Cevaplar

0 oy
(1,316 puan) tarafından
Anana şöyle o söylemeden bak kocasına söylerim birde edebini takinmiyor diye sen onu tehdit et üzülen sen olursun ne demek ben olsam tül sulaleye rezil ederim onu
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Neyse en azından araniz bozulmuş oldu bi daha ne evine gelir ne telefon açar. Her yerden engelle eşinden de engelle bi daha da yanyana gelme ki bu vesveselerden kurtul 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben onu aşırı bir üzülme moduna sokardim senin yerinde olsam 

Kocana ayarı çek bence sen ne yaptın kocana peki kalpli emojiyi görünce 

Kocamı günaha sokma kocama güveniyorum ama sana güvenmiyorum bir dahakine bu şekilde uyarmam  
Haberin olsun de kocanın telefonundan ve kendinkinden engelle ve mesajları sakla 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sadece merak ettiğim konu eşin kuzen sen kaç yaşındasınız? 
(57 puan) tarafından
Ben 24 yasindaym kuzenim 26 eşim 28 neden
(13,202 puan) tarafından
Bir insan eşini kuzeninden niye kıskanır onu merak ettim de
(57 puan) tarafından
Ozaman sen konunun çok dısındasn daha önceki postlarima bakabilirsin sebebini bilmiyorsan
(13,202 puan) tarafından
Yoo hepsini okudum hem de paylaştığı in zamanlar
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sen yanlş yere cattım catacagın yer ben degılm demiş o düşündürdğ benı kımı kasdedıyor aceba.
(57 puan) tarafından
Kafamı karıştırmaya çalışıyor sadece
0 oy
(328 puan) tarafından
Ya ne bütün sülale duyacak. Sen kendin bir şey demedigin sürece bu slk da ben kalpli emoji atmıştım ona mı takildi diyecek. Derse desin millet de der bir kere daha hayırdır diye. Niye alttan alta evine almamak için şekilden şekile giresin ki. Sorguladıb, cevapları da açık açık saçma zaten konu burada bu şekilde kapanır. Haddini bilsin hadsiz. Eşeğin aklına karpuz kabuğu laflarını da anlamıyorum. Bu eşek bu kadar her şeye merakliysa bugün olmazsa yarın o kabuğu büyük marifetle yer. Sen zaten ne olursa olsun kendin içten içe sinir olur o da yaptığıyla ya da yapmak istedigiyle kalırdı. Bundan sonrası içinde tavrını bozma net olmaya devam et bence 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Boşver takılma iyi yapmışsın canım. Keşke kıyafet konusuna girmeseydin direk kocama ne alaka kalp emojisi koyuyorsun iki fotoya da diyip kısa net tavrını koysaydin birdaha koyma rahatsız olduk deseydin. Şuna bak hem suçlu hem güçlü üste çıkmaya çalışıyor bir de edepsz 
(57 puan) tarafından
Aynen öyle ben uzatmak istemediğim sürece kendi uzattı eşime imalarda bulunuyor birde
0 oy
tarafından
Çok uzatmissin ya. Tamam içini dökmüşsün ama karşındaki anlayan biri olsa zaten zamanında yapmazdı. Uzun uzun ne yazdın o kdr. 

Kalpli emojiyi neden atmış sordun mu?
(57 puan) tarafından
Sordum işte yazışmalarda var hiç bir şekilde açıklama yapmıyor benmi anlamadm yaptitada
tarafından
Yok yapmamış üstünü kapatmaya calismis
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Catacagin kişi ben değilim derkenn bence esinide bu işin içine sokuyor Allahh yardımcın olsunn 
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Keşke yazmasaydın mesafeni korusaydın seni suçlu duruma düşürmüş 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Valla bence iyi yaptn haddini bilsin 
0 oy
tarafından
Cok cirkin muhabbetler. Yarin obur gun bir dugun bir cenaze olsa yuzyuze nasil bakacaksiniz? 

Mesafe koyar gorusmez evine gelmek istediklerinde kibarca geri cevirirdin olay biterdi. 
0 oy
tarafından
Bu kadar detaya girmemeliydin mesafe koyardın silerdin olur biterdi
0 oy
(802 puan) tarafından
Keske kiyafeti karistirmadan msj yazsaydin simdi kocasini kiskandi falan diye cikarir bu arsiz onlarla ugrasirsin. Kalpli emojiye bir yalanlama yok ? Sen eşinide takip et evden irak boyle akraba yılan resmen
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Catacagin kisi kimmis
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Senin mi eşinin mi kuzeni
(57 puan) tarafından
Benim kuzenim amcamın kızı yani
(9,247 puan) tarafından
Benim kaldırabılecegım bişey degıl
0 oy
(966 puan) tarafından
Gereksiz uzatiyorsun bu konuyu.kendini de yipratiyorsun.
0 oy
(736 puan) tarafından
Fazla uzatmissin esinle arkadasliktan cikarticaktin gelicek olduğunda bi daha evine de kabul etmicektin yeterdi bence
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Benimde takıldığım nokta çatacağın kişi ben değilim dediği kısım kocanı sanki işaret ediyor ya da başka birini 
(57 puan) tarafından
Laf atıyor huzurumu bozmaya çalışıyor kafamda soru işareti bırakmaya çalışıyor
0 oy
tarafından
Eşinden engelle niyeti belli kızın seni başkasina yoğunlaştırmak akraban da olsa çok evine almiycaksin babam hep bunu derdi şeytan bu aklında olmayanı aklına sokar 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 511 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,486 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 647 göst.
26 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,921 soru

11,373,091 cevap

34,855 kullanıcı

...