+1 oy
3,027 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından

image

image

image

imagemkafayımı yemiş bu daha fazla bununla muhattap olmak istemiyorm bu arada sıralı atmamisim mesajları kimse benim ne giyicegime karışamaz demesi ilk mesajların devamı 

69 Cevaplar

0 oy
(1,659 puan) tarafından
E yuh ya tam bir yüzsüz daha diyor ki catacagin kişi ben degilm kocanla Arani bozmaya çalışıyor ay uzak tut bunu
(57 puan) tarafından
Aynne benim aklımı karıştırmaya çalışıyor bende bilerek sormadm kimmiş diye amacı bu zatn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok çirkin konuşma olmus . Seviyesizce. Dunde yorum yapmıştım sana. Muhatap olma , irtibatini kes diye. Ayrica çok şaibeli konuşmuş. Eşinle alakali imalarda bulunması cok tuhaf. 
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Keske mesajla degil yuz yuze uyarsaydın. 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım bundan sonra bunu eve alayım falan deme valla yolda görsen suratına bile bakma mal mıdır nedir çatıcagin  kişi ben değilm demis ardında bisey olabilir ama ortalık karıştırıp içine kurt düşürmek içinde demis olabilir eşine msjlari göster bakalım onun açıklaması ne olacak edepsiz karı nolcak şeytan dio git yol saçını eline ver
(57 puan) tarafından
Eşime söylemeyi düşünmüyorum konuyu kapattım bilsin istiyorm.Akli sıra beni eşimle birbirine düsürck
(1,634 puan) tarafından
Sen daha iyi tanırsın tabi kuzenini amacı sizi birbirinize düşürmekse ondan öyle söylemiştir peki eşine yazarmı bana böyle msjlar attı die
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Yanlış yere çattın derken tehdit gibi sert kayaya çarptın demek istemiş gibime geldi benim
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Ben bu durumda olsam madem içim rahat değil kuzenimi eşim yokken davet ederim veya araya mesafe koyarım müsait değilim derim anlar yani eşek değil ya. Eşimden Dr silerdim instagramını böylelikle 2 tarafta karpuz kabuğu düşürmemiş olurdum. He o kalpli emojiyi gördüğünde eşine hesabımı sorardım rahatsız oldum engelle veya sil dersin olur biter. Şimdi işler sarpa sardı olay büyümez umarım. Önünü ardını düşünmeden hareket etmişsin biraz 
0 oy
tarafından
Ne çirkin muhabbetler iki kuzenin böyle tartışması. Amcan yengen diğer kuzenlerinde sana küser benden söylemesi. Sen önce kocana ayar çekseydin niye eklemiş onu. Kadin istediğini giyer sanane yani madem kocan onun giydigine bakmiyomus sorun yok o zaman istedi gibi giyinebilir. Ayrica sana catacagin kisi bn degilim demis muhtemelen senin kocanda da var bi şeyler boşuna o lafi etmemistir 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ne kadar çirkin bir yazısma. Seviye yerlerde vallahi. Muhatap olmayıp direkt hayatından çıkartman daha dogru olurdu.
0 oy
tarafından
Seni manipule etmek icin catacagin kisi ben degilim uzulen sen olma vs demis bu bir ikinciside hic gerek yoktu bi tarafini kaldirmaya simdi kiskanildigini dusunup havalara girecek keske direk mesafe koyup iletisimi kesseydin 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Amca kizinia böyle bir mesaj atacağına kocana güzel bir ayar cekeydin niye kocanın instasinda diye
0 oy
(339 puan) tarafından
Ayy canım geçmiş olsun bu ne böyle rabbim düşmanımın başına vermesin böyle insanları ALLAH korusun 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşine anlat ruhospunun eşine yani msjıda gönder görsün bu konuşmalarıda yolla
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Oh iyi yapmışsın valla farkettini bildiğini bilmesi iyi olmuş içindekileri dök sil enhelke heryerden bakalım bu defa kocanla konuşabilecek mi
0 oy
(679 puan) tarafından
İyi yapmışsın kız 
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Ne kadar seviyesiz bir konuşma olmuş keşke engelleseydin hem kendinden hem eşinden sonra ne oldu diye sorsa rahatsız oldum hareketlerinden derdin. Böyle baya baya saldırmışsın
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Dünkü postuna yorum yapmıştım hiç bişey söyleme sonra kocasını benden kıskandı diye bi tarafları kalkmasın demiştim. Bence yazmakla hata yapmışsın şimdi herkese beni kıskandı diye anlatacak suçlu sen olacaksın mevzu çok uzayacak sende pişman olacaksın 
0 oy
(852 puan) tarafından
Yanlis yaptın..Bu mesaja ne gerk vardi .kendi sosyal medyadan ve eşinden engeli bascaktin
0 oy
(3,101 puan) tarafından
hata sende.kocan evdeyken kabul etmeyeceksin ne munasebet.benm 60 yasinda komsum var ben ona bile x  teyze esim evde o ise gdince gorusuruz diyorum. 
0 oy
tarafından
Amaan iyi yapmışsın fazla labali olmaya gerek yok yani sürekli adamın karşında kıçını başını açacak sende izleyecek misin  ?  Senden önce onun aman ayıp demesi lazm 
0 oy
(293 puan) tarafından
Eşiniz huy olarak nasıl bilemeyiz ama. Kalpli emojiyi gördükten sonra tepki vermedi mi? Kuzeninize kızmadı mi? Gelip size gösterme gereği görmemiş galiba. 
(57 puan) tarafından
Ben eşimden önce gordm eşim bakmaz bile hatta derki bana değil sana geliyor bildirimler der bende bilmiyorm ikimizdede hesap açık ben sordum eşime dedim bu ne iş diye
(293 puan) tarafından
En iyisi daha muhatap olmamak. Keske hiç mesaj atmadan konuşmadan irtibatı kesseydiniz. Kapak olurdu bu ona.

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 512 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,486 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 648 göst.
26 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,958 soru

11,374,233 cevap

34,857 kullanıcı

...