+1 oy
3,027 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından

image

image

image

imagemkafayımı yemiş bu daha fazla bununla muhattap olmak istemiyorm bu arada sıralı atmamisim mesajları kimse benim ne giyicegime karışamaz demesi ilk mesajların devamı 

69 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Kalpler esinin fotolarina mi gelmis yoksa mesela siradan hikayelere mi 
(57 puan) tarafından
Esimin fotosuna
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Yüzsüz yüzsüz bide açık açık yapmam yazmış mesaj atman iyi olmuş ondan rahatsız olduğunuzu bilmiş oldu en azından . Karşımda biri bana böyle dese ve ben suçsuz olsam bu şekilde tepki vermem ama kızın verdigi tepki de yok masum falan değil yani . Kimisi altta eşimde sorun görmüş ben eşimde sorun olduğunu sanmıyorum kizlar fena cehennemi bile erkeklerden çok kadınlar dolduracak mis şeytan gibiler hiç bir kadına güven olmaz kimseye güvenmeye en bu hayatta 
0 oy
tarafından
Hiç kötü yapmamışsın iyi yapmışsın bundan sonra da kesinlikle eşine sonsuz güvenip geçme aynı uyarıyı eşine de yap. Malesef kuzenin gibi bir kadın benim ailemde de var ben çok iyi biliyorum onun kafasından geçenleri sen kendini ***** yerine koydurmadın emin ol fırsatını bulsa bunlar kocandan çocuk bile yaparlar 
0 oy
(211 puan) tarafından
Ya aslında böylelerinin kocasına aynı seyı yapcan da ıste seviyesine ınmıs oluyosn bıde gevsek gevşektir devam eder. En yakın arkadaşım ve sevgilim flan bazen bulusurdk sonuçta kac yıllık arkadaşım halini hareketini bılıyorm resmen sevgilime kur yapiyodu benım yanımda.  Ayrıyken cok yakışıklı flan derdı bna simdı baskasyla evlendımde yınede herkese güven olmuyo
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence siz kıskançlıktan napcağınızı şaşırmışsınız kimseye böyle dil uzatamazsınız emin olmadığınız hiç bişeyde. Size ne kıyafetinden. Şimdi bide bunımu çıkardınız evinize gelirken insanlara düzgün giyinmi diyosunuz. Ay gerçekten bi koca sizde var. Herşeyin herkesin içinde kötülük fesatlık arıyosunuz. Çünkü kendinizde öylesiniz. Bana göre. Kıskançlık kötü bi huydur umarım törpülersiniz
(57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yani bu yorumu gercektn mantık dışı buluyirm diyoki kiskancliginizdan napcagjnizi sasirmissinz diyo önce şuna açıklık getirmek istiyorm sen bu durumda kiskanmıyosan zatn oda seninn rahatlığındır ki eminim buraya yazmak kadar kolay olmuyo o işler emin olmadığım bir konu dimi daha ne yapmamı beklerdin kocamın kucağına atlamaasını flnmi yani bundan ötesi artık yolsuzluktur.Senin kadar geniş değilim kusura bakma Evet benim bı kocam var başkasının kocasinda gözüm yok  millet gibi sen kıskanma bacı millet kalpli emojiler atsın kocana madem sende yayıla yayıla otur ozaman bunada genişlik derler.Bu duruma göz yumanda o ahlaksız kadar ahlakszdır.
(1,230 puan) tarafından
Bu yoruma ancak bu kadar güzel cevap verilirdi kız sen yayıla yayıla otur Allh seni fkfdkd güldüm valla
(2,014 puan) tarafından
Sen önce konuşmalarına dikkat et, beni tanımıyorsun etmiyosun yok geniş ahlaksız bilmem ne. Sen çocukluktan beri kuzenini tanıyamadınmı? Ve o kızda evli barklı senin kocanla nasıl yakıştırabiliyosun. Her gülerek konuşanı ortamda dikkat çekeni khpe Her açık giyineni o..  Yapıyosunuz burda. Sizin gibi olmayanı da geniş.. Kusura bakma sizin gibi ruh hastası değilim. Aranızda belli bi samimiyet varki oda böyle bişey yapmış. O samimiyeti koyan sen ve kocansınız. Ayrıca çok kız kuzenim var eşimle de aynı ortamda çok bulundular sizin gibi aa orasını mı açtı aa memesi göründü beli açıldı bilmem ne bunlara dikkat etmem eşimde etmez. Çünkü kimin ne giydiği ne eşimi nede beni ilgilendirmez. Ben kocama da kendime de kuzenlerime de güveniyorum demekki sen hiç birine güvenmiyosun. Acısını da kızdan çıkarıyosun Ben kuzenlerimin ciğerini bilirim. Eşimle şakalaşırlarda ortama girdiğimizde sohbette ederler. Noldu ben genişmi oldum şimdi. Bi kere senin üslubunda sorun var sen önce üslubunu düzelt. Kaç yıllık kuzenine bu şekilde mesaj atmak ahlaklımı olduğunu gösteriyor. Sıkıntını doğru düzgün dile getirebilirdin ama çokta şaşırmamak lazım hayatta kocanın karısı olmaktan başka bi yer elde edememişsin işte anca çemkirmeyi bilirsin.
(2,014 puan) tarafından
Ayrıca senin ilk hesap sorman kişi kocandı, kocan demekki böyle bi yüz vermişki o kızda o samimiyeti bulup yazmış. Sen git geniş olmayan ahlaklı olan kocana hesap sor
(57 puan) tarafından
Senin kuzenlerim demekki nerde nasıl davrancani biliyor bide utanmadan kızdan cikariyosn casini yazmssn bunu normal olarak gormen senin geniş oldugunu gösterir. Tabi sana yapılsa acaba neler yapardin buradan konuşmak kolay kocanın karısı olmak dışında ne elde ettin demişsin sen ne elde ettin merak ettim doğrusu önce kendine bı bak sonra sorarsın bunu
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çok ilginç yanlış yere çaktın çatacagın kişi ben değilim nedir üste çıktığını sanıyor millete neyi yayacak eşine kalpli empji attım onun tantanasını yaptı mı diyecek kılık kıyafet kendi bilir ben olsam direk kalpli emoji meselesi sorardım ama iyi yapmıssın bu arada eşinide takibe al ne olur ne olmaz biri sana bir şey dersede akrabalardan ne diye kocama ikidir kalpli emoji atıyo yakışıyo mu de üste çık 
0 oy
tarafından
Kimin kuzeni bu eşinin mi senin mi hoş ne fark eder ki eşin ne diyo bu duruma 
0 oy
(897 puan) tarafından

Sjsjsjsjsjs füze atsaydın cnmm... Ama iyi kapak olmuş helal:D

0 oy
(571 puan) tarafından
Valla esma mesma dinlemem iyi yaomissin bu ne terboyesiz evli barklisin bellu gozu kocamda yoksa niye kalp atsin ki

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 512 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,486 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 648 göst.
26 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,940 soru

11,373,829 cevap

34,856 kullanıcı

...