0 oy
376 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

image

image

image

1 yıl oldu alalı ama 4-5 ay tek kullanıldı . Uyumuyor içinde . Uyku seti de 500 dü.  Çok pahalıydı o zaman. 1500 az mı çok mu . 

9 Cevaplar

0 oy
(9,891 puan) tarafından
İyi bence pazarlık da isteyeceklerdir daha 
tarafından
Daha düşmem canm ya . Az buluyorum kimse almaz diye bu fiyatı yazdım . Yeniden farksız çünkü . Beşikler de 2-3 milyardan aşağı kalmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal bence ben içinde yatağı koruması filan elden 700 tlye aldım. Sonuçta sıfırını 2000 tlye de bulabilirsin. Alan der ben 1500 vereceğime 500 daha koyar yenisini alırım diye. Fiyat iyi zaten indirim isteyen çok olur. 
tarafından
Dimi cnm çok sağol
0 oy
tarafından
Bnce uygun hatta çok uygun içinde herşeyini veriyorsun sonuçta bnce 2 yap pazarlık isteyen çok olur cnm 
tarafından
Kimse almaz diye öyle yazdım en iyisi 1700 yazayım son fiyat olarak 1500 diyim
tarafından
Aynen cnm o yüzden dedim ya 2 yap die
tarafından
Tamam canm çok sağol
0 oy
tarafından
Fiyatı Gayet uygun 
tarafından
Sağol canım benim ❤️
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eltim arıyordu nerdesin canım sen 
tarafından
Diyarbakır canm sen
(4,661 puan) tarafından
İstanbul canım ama kargo çok tutar malesef bu fiyat iyi bence
tarafından
Evet cnm kargo çok tutar .
0 oy
tarafından
Herkes bu besinlerden pişman ama herkes yine bu besinlerden alıyor. Çok gereksiz bir beşik. Özellikle ilk 2 sene için en iyisi oyun parkı. Hem gittiğin yere katlayıp götürebiliyorsun. Hemde az yer kalpiyo
tarafından
Ya çekmeceleri falan var ya canm benim evim küçük çekmecelerim de yok . O yüzden bunu almıştım . Kıyafetlerini bezini ıslak mendilini ilaçlarını koyarım diye .kullanışlı oldum . Kizim sürekli dönmek istediğinden yatamadi
tarafından
Dönmesinde ne engel varki. Korkuluğu var sonuçta.
Bilmiyorum ben bunları kullanışlı bulmuyorum. Özellikle ilk 2 yaşa kadar. Kütük gibi kocaman biryerede sığmıyor. Zaten ilk 1 sene kendi yatak odamda yattı. Bunu kendj yatak odana nasıl koydunki
tarafından
Ya canm çok yayılıyor geziyor bildiğin . Yerde yatırdım daha rahat uyudu . İki minder seriyorum düşün çift kişilik yatak boyutunda . Anca yetiyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Biraz fazla giibi geldi bana ben 550ye aldım ama seninki gibi yan çekmeceleri yok altta vardı sadcee. Sende 750 1000 arası teklife ver gitsin 
tarafından
Uyku seti ve yatağı da var içinde canm sadece yatağı vermiyor
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ne ucuz ne pahalı tam bence aşağısına satma 
tarafından
Evet ben de öyle düşünüyorum. Çok sağol canım
(1,455 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Fiyatı güzel