0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından
Aranızda kullanan var mı kızım 8 aylık oldu henüz yanımdan ayırmayı düşünmüyorum 1 yaşından sonrayı düşünüyorum ancak ama gündüzleri odasındaki beşiğinde uyutuyorum gece yanıma alıyorum anne yanında uyutuyorum. Ama zaten sallamayı bıraktığım için beşiği de sallama amaçlı aldım fakat sallamanın ne kadar kötü olduğunu ne kadar yorucu olduğunu bilmiyordum şimdi değiştirmek istiyorum Montessori yataklar da çok hoşuma gidiyor sizce hangisini kullanayım Bir de Montessori yataktan düşme ihtimali var mı varsa elinizde resimlerinizi atabilir misiniz Bir de aldığınız yerin fiyatı ile beraber

5 Cevaplar

0 oy
(3,881 puan) tarafından
bizim montesorri yatak kapili o yuzden dusme ihtimali yok , 14 ayliktan beri kullaniyoe
(544 puan) tarafından
Yatak dahil mi yoksa ayrıyetten mi aldınız
(3,881 puan) tarafından
yatagi ayri aldik . onun fiyatini bilmiyorum ama onu babam gondermisti
(544 puan) tarafından
Peki ölçüleri nedir
(3,881 puan) tarafından
80 e 160 yaptirdik   7 8 yasina kadar kullanir.
(544 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabın için canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum canım monstreo ayarlı benim ki alt ayaklarını çıkardım ve düşse de hiç birşey olmaz 
(544 puan) tarafından
Bende yere sıfır istiyorum benim kız biraz fazla hareketli çünkü
tarafından
Ayakalri çıkmalı yaptır benim gibi ileri de yükseltirken ayaklari çatısı çıkmalı benimkini
(544 puan) tarafından
Evet mantıklı nasıl istersem öyle kullanırım
tarafından
Kesinlikle tavsiye ederim
(544 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabın için
0 oy
(1,633 puan) tarafından

O montessorye bayılıyorum letgodan bakıyodum temiz uygun varsa alıyım dşye satanların hepsi hiç kullanmadık baza alıvaz diyerek satıyodu bende hem altını değerlendirmek adına çok eşya oyuncak var çünkü hemde uzuncaaaa süre kullansın diye böyle bi baza aldım letgodan ama sıfır yaptırdım yagak bariyerimiz bardı onu takıyorum düşmüyor 2 buöuk yaşında yayıla yayıla uyuyor 

image

(544 puan) tarafından
Aslında beşik büyüyen yatak oluyor yani baza olabiliyor yaptığınız da mantıklı aslında yanına bariyer koyarak uyuyabilir mantıklı evet
(1,633 puan) tarafından
Büyüyen beşik almıştık evde tek kişilik yatak vardı çok kaliteli kaynanam almış kullanmamış ama büyüyen beşiğin içine sığmadı beşiğin yatağı hem küçük hemde çok dandik rahat değildi ya beşiğin içine yatak alacaktım ya da bırmal gek kişilik baza. Baza almak daha mantıklı geldi
(544 puan) tarafından
Aynen öyle büyücek elbet  uzun süre kullanır
0 oy
(932 puan) tarafından
Canım.ben montessori aldım daha doğrusu tüm.odasi öyle kendisi yatıyor kalkıyor yorganini düzeltiyor kıyafetlerini alabiliyor düzen eğitimi öz bakım sorumluluk.bilinci hepsini geliştirdi zaten montessori o demek herkese öneririm kızım 2 yaşında bu arada 16 aylıkken yaptım odayı 
(544 puan) tarafından
Çok güzel maşallah yaa yanımdan ayırdığımda gözüm arkada kalmasın istiyorum bu beşikten korkuyorum tırmanıyor çünkü en güzeli montessori o zaman
(932 puan) tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bende var canım, 7aylık bebeğim beşiğinde dikilmeye başladı ben de artık montessori yatağa geçmeyi düşünüyorum, yere sıfır benimki o yüzden oradan atlasa da sıkıntı olmaz bence güvenli, çok hareketli benimki o yüzden büyük olması da avantaj bence 
(544 puan) tarafından
Evet benimki de öyle tırmanıyor. Anne yanına da sığmamaya başladı en azından 1 yaşını geçsin istiyorum sonra odasına geçiricem inşallah o yüzden Montessori istiyorum ki düşse de Allah'tan bişey olmasın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 250 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,319 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 375 göst.
3 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 336 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.