0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Bazıları yaptırıp bazıları yaptırmıyor üç hafta sonra randevum var 12 haftalık oluyor yaptrsammı bide özelde ücret çok mu yüksek oluyor 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim burda özelde 302 tl ye yapılıyor muş ben devlette yaptım risk çıkmadı üçlüyü de yaptım bu cuma haftaya cuma çıkacak bakalım ama doktor bu testler güvenilir değil prosedür amaclı yapılıyor demişti 
(48 puan) tarafından
Özele gidip devlette yapılıyormu
tarafından
Devlette yapılıyor evet
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yaptırdım 3 de genelde yanılma payı vardır 
(48 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,347 puan) tarafından
Ben yaptırdım riskli çıktı araştırmaya yönlendirdi doktor çevremde kimden duyduysam hep riskli çıkmış çok şükür bir sıkıntıları yok çocukların bende herhangi ölüm hariç durumda aldırmayacagim için gidip de hastanelerde kendimi üzmek istemedim şuan 32+4 olduk ☺️
(48 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(448 puan) tarafından
Ben ikisinde de yaptirdim gayet  normal hersey
0 oy
(530 puan) tarafından
Genellikle yaş ilerledikçe o oran yüksek çıkıyor canım 
(48 puan) tarafından
20 yaşındayım daha genelde doğru ckmiyormus ama yaptırmak ta istiyorum aslında
(530 puan) tarafından
Gençsin canım genellikle 30 dan sonra ya risk çıkıyor yanılma payı da oluyor testlerib
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Özellerde evet:)para ıcın sızı panıkletiyolar yok ensesı kaln davm sendromlu olabılır karnınızdan sıvı alcaz bılmem ne bana cok sey dedıler kavul etmedım sonra ben kabul etmeyınce yanlş olmş kusura bakmayın denıldı bunun yanlışlıgımı olr ya sızın sozunuze güvenip cocugu alrdırsam nolcaktı dedım kavga ettım cok sukur 11aylık hicbir sorunu yok 
(48 puan) tarafından
Allah korusun iyiki dinlemedin
(2,705 puan) tarafından
Aynen öyle canm o yuzden cok takılma bu testlerde harzaman yanılma payı oluyo helekı ozelse dedıklerıne cok takılma
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ben Özelde muayene oluyordum devlette yaptırdım canım risksiz çıktı bazen duyuyorum riskli çıkıp detaylı ya yönlendirilen genelde yas büyüdükçe riskli çıkıyor diyorlar bilemiyorum yanılma payı çok var 
(48 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Teyzemin kızı yaptırdı 2 li riskli çıktı ama şimdi maşallah sübhanallah çocuğunun hicbiseysi yok çok tatlı.
(48 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben de ikili üçlü dortlu testlerin riskli çıktığını duyduğum için hiç birini yaptirmadim riskli cikarsa stres olurum diye direk fetal dna yaptirdim pahali ama bir daha da bir teste girmedim. Hemde o konuda stres olmadım. 
(48 puan) tarafından
Ben yaptırırım galiba yaptrmasam yine merak edicem biseyleri
(147 puan) tarafından
Fetal dna hepsinden garantili direk fetal dna yani nifty test yaptırin doğruluk payı %90 filan. Sadece biraz tuzlu.
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Hamileyken özelde yaptırdım ama sadece 2li tarama 3lü 4lü vs onları doktorum hiç gerek yok diyip yaptırmadı ozaman ben 100tl gibi bişey vermiştim öyle ücretleri aman aman pahalı değildi 7 aylık bebeğim şuan aynı hastaneye oğlumu götürüyorum uçuk fiyatlar artık 
(48 puan) tarafından
Evet çok pahalı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 264 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde & ESAYY & (2,555 puan) tarafından soruldu