0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından

Kizlar braun silk epil 3  kullaniyorum ben ama icindeki dislisi kırılmış bi anda sesi degisti ve donmemeye basladi cok memnundum ya baskasinii hic istemiyorum ama bi kac yeri aradim yapmiyorlar bi elektirikci bakti o soyledi sorununu yapan yerler de varmis soyledi ama ben kizimla gidemem esimde anca boslukta giderim diyo yogun calisiyo bunu aldim beni idare etsin diye ama suan kullanamadim vaktim olmadi kız dediki fisle birlikte gelirsen iadesi var dedi sizce nasil pişman olurmuyum iade hakkim varken size sorayim dedim

image

2 Cevaplar

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim ki gibi . Üç yıldır kullanıyorum 
(5,559 puan) tarafından
Ben memnunum ama 101 den almadım. Markası arzum aynısı. Ama yinede sen bilirsin. Trendyol da falan bakaydin belki daha iyi vardır
(1,159 puan) tarafından
Ya baktim trendyoldada var ama ben digerinide yaptircagim icin ugrasmak istemedim hazir gelmişken aliyim dedim ama kafamda karisti
(5,559 puan) tarafından
Anladım canım
(1,159 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabin icin kuzum
(5,559 puan) tarafından
❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benimki de braun silk epil3 tü senin dediğin gibi sesi değişti eşim motoru gitmiş dedi a. 101 den eşim bunu almış gelmiş başta iyi değildir diye düşündüm sonra vazgeçilmezim oldu harika bir ürün acısı brauna göre çok az ben bayıldım brauna bin basar ben aldığımda fiyatı 125 ti 
(1,159 puan) tarafından
Ay peki canim bu yukarisini cikarinca içindeki dişli varya oraya yağ sürülmüş gbi ben hala kullanmadim ama orasinda yağ var bariz belli seninkide mi ayni acaba
(2,972 puan) tarafından
Neden bahsettiğini bilemedim cnm ki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 188 göst.
11 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
8 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emellllsdkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
15 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,065 soru

11,408,170 cevap

34,945 kullanıcı

...