0 oy
162 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Merhaba kizlar herkese hayırlı günler. Epilasyon aleti Alaçam yorum yapabilirmisiniz alan arkadaşlar varmı memnun kalanlar Philipsin ürünleri var cokda uygun ama renkleri var anlayamadım özelliklerinede baktım hepsi bir sizce almalımiyim memnun kalirmiyim 

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

image

bu üründe var birde bunun yeşili var 
-Reklam-
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Ben braun silk epil kullanıyorum bu nasil bilmiyorum 
tarafından
Ne zmndir kullaniyon canım memnun musun
(3,462 puan) tarafından
3 sene oldu çok memnunum
tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
(3,462 puan) tarafından
Rica ederim tatlım;)
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Tavsiyem şarjlı alma kablolu al. Bunun kablolusu var kardesimde çok memnun.
tarafından
Uzun vadeli kullanabilirim değil mi canım kardeşin memnun yani
(1,660 puan) tarafından
Kardeşim bunun kablolusunu kullanıyor sarjlisini değil. Kullandığından memnun. Sarjli epilasyon var bende yeri geliyor yarıda bırakıyor o yüzden bende kablolu alacam inşallah.
tarafından
Anladım canım çoğunluk memnun o zmn teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için. İnşallah sende alırsın bnde :)
0 oy
tarafından
Yaklaşık 10 yıldır belki daha fazla olmuştur bilmiyorum Braun Silk epil kullanıyorum çok çok memnunum
tarafından
Tesekur ederim canım yorumun için çok sağol
0 oy
(30 puan) tarafından
Ben Philipsin kini almıştım ama bir zaman sonra kablosunda temassızlık başladı, birde çekim gücü azaldı. Yeni almak istiyorum şuraya ilişeyim gelen yorumlara bakayım. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bu senin attığın lila olanı alalı birnhafta oldu bmukemmel . Yüzümü bile aldım.
(1,665 puan) tarafından
Yüzünümüüüü inanmıyorum ya ben alamadım ya çok acıtıyorrr
(1,665 puan) tarafından
Aldım kullanmadım
(6,047 puan) tarafından
Acitmadi pek. Ya bende bu kadar güzel alabilecegini tahmin etmemiştim. Sadece bacak için kullanacaktım araştırırken almadan önce internette yorumları okudum . Onlarda aliyorlarmis yüzü. Aldım denedim mük
(1,665 puan) tarafından
Vaybe ne güzel ben hiç dayanıklı değilim acıya
0 oy
(1,665 puan) tarafından
Pembesi vardı bende ama asla dayanamıyorum acısına acı eşik değerim çok düşük galiba bende kardeşime verdim bir iki defa kullanmamıştım ben 230 a almıştım şuan 400 üzeri olmuş 
0 oy
(479 puan) tarafından
Ben üç sene önce almıştım braun marka hala duruyor bı sıkıntı yaşamadım o zamanlar 60 liraya almıştım şimdi 400-500 liradan aşağı yok genital bölgemde kullanamadim ama koltuk altı ve bacaklarımda gayet güzel kullandım ikinci kullanımdan itibaren tüyleri inceltiyor fakat ben kızımla uğraş falan derken çocuk doğurduktan sonra fırsat olup da kullanmadım erindim yani keşke devam etseydim diyorum ama idare ediyorum başka yontemlerle şimdilik bakalım 
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Bu markayı değil ama arzumunkini aldm eltilerim iki yıldır kullanıyor memnunuz dediler bende bir ay oldu alalı şu an çok memnunum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
21 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayla3401 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...