0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (718 puan) tarafından
Kizlar tatil icin hasir sapka alsam mi diyorum kullanirmiyim diye tereddut ettm tatilde hasir sapka kullanan varmi memnun musunuz aksesuar olarak

6 Cevaplar

0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bir kaç kez götürdüm ama kullanmadım bana gereksiz geldi 
(718 puan) tarafından
Aksesuar olarak guzel ya
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Bende tatile hasır değil ama denizde güneşlenirken takarım diye şapka götürmüştüm hiç ihtiyaç olmadı 1 kere bile takmadım. Ama aklımın bir köşesinde duruyor ilk fırsatta yapıcam kendime bir hasır şapka :) 
(718 puan) tarafından
Bnm goruntsu hos diye heves ettim :)
(564 puan) tarafından
Evet görüntüsü gerçekten hoş :)
(718 puan) tarafından
Alayim kesin o zmn :)
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Ben kullanıyorum plajda ,tekne turunda ,gündüz  gittiğimizi yerin çarşısinda olmazsa olmazim kesinlikle tavsiye ederim elbiseyle şortla bikini mayo herseyle uyuyorda krem rengi bir tane alın bence 
(718 puan) tarafından
Siyah hasema aldim ona krem mi gider siyah mi cnm ben aksesuar hos duruyor diye almak istiyorum
(3,006 puan) tarafından
Siyah al o zaman krem olmaz yada kendine renkli bir terlik alip şapkanida o tonlara yakında seçebilirsin :)) keşke başka renk haşema alsaydın iyice güneşi çeker bayılırsın sıcaktan.
Şapka insanın kafasını da serin tutuyor bu arada güneş çarpmasına birebir ben ıslak saçlarımı içine koyuyorum ohh mis ,sende de aynısı olur  serinlersin bayagi..
(718 puan) tarafından
O zmn kesin aliyorum ben oyle renkli sevmiyorum ya cok koca kadin modelleri var siyah asil duruyordu :)
(3,006 puan) tarafından
Tatil bu ya keşke renkli sevseydin :) olsun siyahbda her zaman asillik gostergesi eminim sana çok yakisacaktir.
Şapkayı orta boy almanı tavsiye ederim. büyükler kullanıssiz oluyor.Birde firsatin olursa deneyerek alırsan daha çok memnun kalırsın ic kismi kafana uygun boy oldumu uçmuyor rahat kullanılıyor haberin olsun şimdiden iyi tatiller inşallah çok güzel bir tatil gecirirsiin
(718 puan) tarafından
Ay insallah ya guzel olur baklm trenyoldan almayi dusunuyorum yorumlarda memnun kalan cok insallah bnde kalirim
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Ben kullanıyorm kuzu , yarın akşam tatile gidiyorm hatta arabaya koydm bile 

(718 puan) tarafından
Guneslenirken mi kullaniyorsun cnm bnde almak istoyprum
tarafından
Canm güneşlenirken denize giderkwn gündüz güneştwykennhep takıyorm açığım . Hatta 1.5 yaşında kızım var onada aldm :)
tarafından
Bak resim ekliyorm bundan yaptırdım canm ben
(718 puan) tarafından
Ya cok guzel set olarak mi cnm ne kadar
(3,006 puan) tarafından
Çok şık bayıldım:)
0 oy
(916 puan) tarafından

Aaaa o hasır şapka ve gözlük ile deniz pozu vermeyecek misin :ermm: ben çok severek kullanıyorum valla ama sadece aksesuar sjssjsjsj

(718 puan) tarafından
Aksesuar olarak cok guzel ama ya
0 oy
(496 puan) tarafından
Vallahi aksesuar olarak değil ihtiyaç olarak kullanıyorum güneş rahatsız ediyor bence almalısın gerekli 
(718 puan) tarafından
Alicam kesin o zmn yorumlar cogunlukla gerekli yonunde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
28 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melekizim (490 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,613 cevap

34,835 kullanıcı

...