0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Netflix dizi film fln izlemeyi çok severim tam hosuma gitcek bisey açarim maalesef türkce secenegi olmaz alt yazida sevmem

eslendirmesinide turkce olan film dizi önerileriniz varsa alirim kizlar

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alt yazıyı okurken filmi kaçırırım ben o yüzden sevmiyorum iki şeye birden odaklanamıyorum 
(7,972 puan) tarafından
Aynn bende o sekildeyim o yüzden arayis icersjndeyim seslendirmeside turkce olan film
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende dublajlı sevmem sesler net degıl cevırıler doğru olmuyor cunku
(7,972 puan) tarafından
Alt yazi okumaktan iyidir kız ayy okuyorum ama izleyemiyorum konuya kesinlikle hakim olamiyorm
tarafından
Bende boyle dusunuyorum dudaga odaklanıyorum adamın agzı yuzu baska konustugu baska dublaj sevmıyorum :D
tarafından
Alt yazıyı bır sure sonra farketmıyorum kı ben :D dublaj tamamen fılmı olduruyor ozellıkle aksıyon-bılım kurgu-korku fılmlerını
tarafından
aynen canım
0 oy
tarafından

Al benden de o kadar canim :D

(7,972 puan) tarafından
Naber hülyoşşş
tarafından
İyi çok şükür balım senden naber
(7,972 puan) tarafından
Iyilik cnm rutin kosusturmaya devam
0 oy
tarafından
Yazıları okuyayım derken filmden bişe anlamıyorum 
(7,972 puan) tarafından
Kesinliklee
0 oy
tarafından

Alt yazılı filmleri severim. Hatta bekarken hep kore filmleri izliyordum. 16 bölüm sürüyor . Sıkılmadan okuyup izliyordum :)

(7,972 puan) tarafından
Ahh fundaa sende bendensin kore dizilerine bayilirim ama turkce dublaj yok varmi onerecegin dublajli
tarafından
Canım uzun zamandır dizi ve film izleyemiyorum netten :(( üzgünüm gülüm onerebilcegim hiç film veya dizi yok :(
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Eskiden severdim ama gözlerim iyice bozulmaya başladı göremiyorum artık alt yazıları ve inatla gözlük kullanmıyorum :) 
(7,972 puan) tarafından
Lazer yaptirdim kurtuldum çok sukur hele gozlukle uzanarak izlemek iskence
(3,830 puan) tarafından
Düşündüm bende ama korkuyorum açıkçası bakalım ilerde belki düşünürüm bende
0 oy
(1,437 puan) tarafından
İki kere izlemek zorunda kalıyorum malasef ilkinde okurken filmi kaciriyorum çünkü o yüzden hic sevmiyorum :))
(7,972 puan) tarafından
Ben yarida kesiyorum direk:)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bı ara ingilizce kursuna giderken özellikle alt yazı izlerdim Cnm çok tavsiye ediliyordu hosumada giderdi. Şimdi oturup bir film bile izleyemiyorum 
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Bende öldürdüler dublajli izleyemem
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bende dublaj sevmiyorum uzun zamandır yabancı film dizi.izlerim ama sinema filmi olsa bile dublajlı seçmem çok komik geliyor  seslendirmeler. Netflixte black list dizisi var ama tüm sezeonlar dublaj değil tavsiye  ederim 
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben altyazılı daha çok seviyorum daha orjinal geliyor bana bir süre sonra iyice adapte oluyorsun hem okuyup hem sahneleri yakaliyorsun
0 oy
tarafından
Normalde sevmem yazıları okurken filmi net goremiyorum diye. Sadece black diye bir film vardı kızın gözleri doğuştan kör kulağı sağır o filmi altyazılı izledim çok beğendim. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Asla dublajlı tercih etmem. Bir süre sonra insan alışıyor okumaya. Dublaj olunca çok komik ve saçma geliyor bana
0 oy
(887 puan) tarafından
Aslında alt yazılı filmlerde alt yazıyla Türkçe dublaj çok farklı oluyor kelimeler birbirinin aynı değil Türkçe dublajda değiştiriliyor bu sefer de filmin tadı çıkmıyor, alışınca aslında alt yazılı film daha zevkli oluyor izlerken 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Seviyorum ya ben okumam hızlanıyor 
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Ayy asıl dublajdan nefret ederim bacımm biraz alt yazılı izle alışacaksın ondan sonra asla dublaj izlemezsin

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 448 göst.
0 oy
12 cevap 208 göst.
26 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 344 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 520 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nidomannem (75 puan) tarafından soruldu

379,171 soru

11,349,966 cevap

34,817 kullanıcı

...