0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından

Hayatan zevk almiyorum sanki yaslanmisim hc bseye hevesim yok ne giymeye ne tskmaya .ustumu basimi bile degistirmek istemiyorum.yemek yapmak is yapmak heyecanim yok.hic bseyi yakistiramiyorum kendime aynaya baktigimda cirkin beceriksiz biri goruyorum.herkesi kendimden ustun goruyorum.hersey okadar bos ve anlamsiz geliyorki bana.sukretmesinide biliyorum ediyorumda ama elimden bsey gelmiyo icinde bulundugum durum bu malesef:'(:'(

13 Cevaplar

0 oy
(488 puan) tarafından
Aynı benı anlattın 1 cocukta daha bole oldum ve daha 4 aylık o kadar bunaldımkı
(75 puan) tarafından
Ben 28 yasindayim ücuncu olcak nasipse.kac yadindasin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Al benden de o kadar ...

Bende savrulmuş gibiyim , ne heyecan var nede yaşama hevesi, herşey o kadar boş ve anlamsız geliyor ki ben neden ve niçin yaşadığımı bille bilmiyrm

(75 puan) tarafından
Yasadiklarimizdan dolayimi boyle olduk acaba
tarafından
Zaten hep yaşananlardan dolayı böyle oluyor
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Aynen öyle bnce yanımızdaki insanlar bu hale getiriyo
(75 puan) tarafından
Ewt dogru dyosun.insanlardanda ayri bi nefret etmisim zaten kimsenin kimseye vefasi yok.iyiysen yediriyosan yalakaysan sahteden guluyosan senden iyisi yok.kimseye samimiyet lazim degil gerceklik lazim dgl sanki.
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm aynen eşe bile öyle benim annem ben neler yaptk yine yaranamıyoz kendi anasının etmediğini benm annem yaptı ona doluyum şuan çok insanlar nankör olmuş kötü davransak ii olurduk eminim savunduklarndan bulsun inşallah kötülüğü Allahım göstersin bu dünyanın öteki dünyası da var
(75 puan) tarafından
Uzme kendini kendimizi yipratmaktan baska biseye yaramiyo ben kafama taka taka bu hale geldim
0 oy
tarafından
Ay aynı ben ya :( 
(75 puan) tarafından
Allh yardimcmiz olsun insallh.sukursuzluk isyan dgl psikolojide bi saglik sorunidur kim ister boyle olmayi insanlar bizi bu hale getirdi.
tarafından
Kız ben once boyle degıldım kı markete gıderken bıle gıyınırdım sımdı bakıyom uzerıme alıverecek en kolay ne var dıye evlenınce bole oldum ben sızı bılmem ısı dr bırakınca ıyice bı tuhaf bısey oldum ...ha evdekı paspas ha ben :D
(75 puan) tarafından
Bende evlendikten sonra boyle oldum vallahi.benimki cok sıkıyo beni bunaltiyo.onunda payi var.birakmiyo biyere cikim kendide goturmuyo evde yosun bagladim.
tarafından
Bı noktadan sonra artık o salsa bıle canın ıstemıycek yanlızlık bagımlılık yapıyor
0 oy
(798 puan) tarafından
Esin ilgisizmi davraniyor?
(75 puan) tarafından
Oda var.seviyom bilmem ne guzel soz soyler bazen ama.ne bilim herseyimle ilgilenmez gezdirmez hastane isim olsa kavga gurultu goturtuyom kendimi milletin yaninda laf soyler.bide agzi bozuk.halimdende hc anlamiyo
0 oy
tarafından
Neden oyle dusunuyorsun ki ne guzel nefes aliyosun goruyosun duyuyosun cociklarin var bardaga biraz dolu tarafindan bak. Arada hepimize boyle olabilir ama guzel seyleri aklina getir ve kendine gel sana bi kardesin olarak diyorum kendini sev ve ozguvenli ol esini kendinden uzaklastirma sn oyle yaparsan oda senden bunalir o yuzden silkelen bi an once❤
(75 puan) tarafından
Hep bana gerizekali esek kopek itiglu **.sizofren ruh hastasi deli bana bu laflari kullaniyo.ben bi kadinim onun bana boyle davranmasi cok mutsuz ediyo beni.kavgada etsek tartissakta boyle konusmamali.mesela dun cocuk cantama taklip dustu dye bana dyiki sen nakadar pislik bir insansin cantan odanin ortasinda hamileyim rahatsizm bu halimle hizmet etmeye ac kalmayin dye yemek yapmaya calisiyom te odadan cagriyon laf soyluyon ne gerek var dimi.naptimki ben.bide benim hamilelikleim cok zor geciyo yedi bucuk aylik oldum hala kusuyorum allhtan revami bu.badimda iki tane kucuk cocuk.en kucugu bir bucuk bile dgl.oglum 5 yasinda.hamileligim zorlugu hormonlar tasmiyim ben.zaten kusmaktan bitap dustum aylardir.neler cektim allh biliyo
(75 puan) tarafından
Kiz ben tam tersi biliyonmu hep sukrediyom halime dua ediyom insanlari gordukce.altinmis luks yasamakmis hc bseyde gozum yok sadece sevgi saygi istiyorum.
(75 puan) tarafından
Allh yardimcin olsun cnm seninde insallh
(5,376 puan) tarafından
Kendileri çok biliyo herşeyi o kadar yükü onlar yüklensin afedersin paçalarından bk akar benmki öyle en azından ben olmasam pislikten ölür bi müddet sonra hiç anlamıyolar insanı aslında onlara yaptrcan anlıcak ama işte ayy ne bilim ya şuan çok sinirliyim ona anasını arayıp alın oğlunuzu götürün sen de kına yak annrmin beslediği yeter biraz da sen besle diyesim var ama öz oğlu için bile paraya kıyamaz başının çaresine baksın der garanti pislk insanlar ben nası evlenmişim hala kendime anlam veremiyorum teyzem bile ananeme demiş bu çocuğun tavırları ne böyle tuba hanm hanmck kız okumuş etmiş bi iş bulur iyi kötü annesinin evi de var geçinir giderler o kendini ne sanıyo demiş halbuki teyzem hiçbşymizi bilmez sadece bi kez tartışmamza denk geldi
(75 puan) tarafından
Allhbyardimcin olsun cnm.yikma yuvani dua etvallh buyuktur.beterin beteri var allh rizasi icin sabret.sinun selamet olur insallh
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım öyle düşünme. 

Allah seni ne güzel kusursuz Bi şekilde yaratmış elin kolun sağlam hiç bir eksiğin yok kusurun yok yüzünde gözlerinde hepsi ne kadar güzeller. Düşünsene gözünü yanlışlıkla Biryer çarptın ve gözün patladı..... 

Dünyan başına yıkılır öyle değil mi? 

Asla kendine haksızlık yapma herşey den önce Allaha karşı nankörlüğe düşme. Şeytanın ve nefsinin vesveselerine izin verme. 

Eminim ki güzel ve Çokta zeki Bi kadınsın. Zeki insanlar kendilerini övöezlermil hatta kendilerini bepenmezlermiş bile. 

Hürrem çok mu güzeldi? Hayır çok zekiydi tüm dünyaya adını duyurdu oysa basit Bi köle olarak gelmişti saraya. Sen Bi kadınsın kendine gel silkelen. 
(75 puan) tarafından
Cok haklisin cnm.ben halimiden siksyetci oldugum begenmedigim icin degilki psikolojim boyle.sukur ediyorum allaha siginiyorum ne halde olan insanlar var bunu biliyorum.pskolojik bi rahatsizlik bu durum.allshin verdigine sukretmedigim ici  degilki.
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Seni mutsuz eden bişeyler var.Bence onu bulup çözmelisin hiç kimse yada hiç birşey senden kıymetli değil, hayat gerçekten çok güzel.
(75 puan) tarafından
Ewt var cnm.ama halimizden anlayan kimse yok
(2,479 puan) tarafından
Kimse kimseyi anlamıyor ki canım insan kendi derdinin dermanı olmalı kendini mutlu etmeye çalış saçını boyat yada farklı bir şekilde kestir veya tarzını değiştir yada seni ne mutlu edecekse yap çünkü hayat kısaa
(75 puan) tarafından
Haklisin cnm.allh kotu dert vermesin hc birimize.sikintilarimizi gidersin insallh
0 oy
(657 puan) tarafından
Tükenmişlik sendromuna girmişsin hayatta kendinden önemli kimse yok kendine değer ver kendini sev hiç birşeyi tınlama hayat tınlatıyor ama sen etrafa gösterme özgüvenli ol bak nasıl herşey düzeliyor kocanda değer verir böyle olursan 
(75 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm allah kotu dert vermesin insallhta boyle olunca ahiretide etkileniyo insanin.rabbimnyardim etsin hepimize
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Neden ama bi nedeni olmali kendini nasil guzel hisedebilirsen onu yap boyle deprosyona girersin kalk makyaj yap kuafore git sacini kes rengini degistir
(75 puan) tarafından
Goturse yapcam gonderse yapcam eve baglamis biyere cikamiyorumki
(5,519 puan) tarafından
Iste senin sikintin da buuu hapsetmis tabikide bublari dusunursun.. nasil dayanabiliyosun peki
(75 puan) tarafından
Allhin izni ile cnm.evinebakiyo dovmesi yok ac birakmiyo.ama boyle huylari var.sukrediyom.cok pislik insan var biliyonmu hersey dort dortluk olmuyo imtihan dunyasi biliyorum ama psikolijimde biraz bozuldu benim oyuzden boyleyim.
0 oy
(557 puan) tarafından
Neden canim sana boyle hissettiren nedir esin mi baska biri mi bisey mi diorlar sana
(75 puan) tarafından
Kiz esimde ailemde.onun aileside herkes
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Salmışsınız kendinizi 
(75 puan) tarafından
Aynn oyle olmus valla
0 oy
(984 puan) tarafından
Vala çoğumuz aynı gibi :/
(75 puan) tarafından
Aynn yalniz degilmisim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 208 göst.
26 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 110 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 347 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 322 göst.
27 Nisan 2019 Aile kategorisinde Prensesim Ahsen (256 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...