0 oy
954 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Önce açtığım postlarda da beni kendime getiren arkadaşlar oldu onlardan Allah razı olsun bugün dışarı çıktık avm ye gittik makyaj yaptım süslendim adam yine yüzümüze bakmıyor. Avm de önüne gelen herkese bakıyor. Kasaya gitmisti kasadaki kadinla kakara kikiri yapıyor falan. Yemeğe gittik pazar denize gdecez gorumcemler falan. 3 araba gderiz öğlen doneriz dedm tansiyonum yükseliyor öğlen sıcağı. Yok gitmeyiz gerek yok blmem ne bu zamana kadar hep 6 da gder 12 1 gibi çıkar donerdik simdi bu olay oldu sinirimden yemeği bile yemedim. Gitmeyz otururz evde diyor biliyorum bana tavir yapacak gitmedik etmedik diye. Ailesi ozellikle benden bilecek ayse gelmek istemedi o bozdu isi vs dye bana yüklenecekler. Ben süslendim adam dönüp bi yorum yapmadı giderken komsum gördü cok severiz birbirimizi o ablayla ay kiz ne güzel olmussun dedi esime döndü elini tut birakma bu kizi kaçırırlar valla dedi. Sonra bana dönmüş kaciran varsa gidebilirsin diyor. Aklım almıyor vallahi billahi aklim almıyor. 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Masallh tebarekAllah ccoook güzelsin gerçekten canım ama kocanın gözü disaydaysa ne yaparsan yap boş rabbim yar ve yardımcın olsun 

Birde şu enerji taşlarını denesene aile için uyumsuzluk için var belki eşinin gözü seni görür o zaman instada bak araştır doğal taşlar diye 
-Reklam-
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Ay bide bir prens annesi vardı burda 

Kadınlarda erkeklere fırsat vermesin diyordu bugün gelsindd okusun bu yorumu 

Erkeklerin gözü dışsrı olması kadınların suçuymuş 

Fıstık gibi gacısın hala dışsrıya bakıyor al işte kadın napsın 
0 oy
tarafından
Bence altında başka bişey var .. sen onun namussun nasıl sana bunu soyelyebiliyir ve sende sustun mu.bu nasıl laf ben senin namusunum nasıl yedorebikiyirsum kendine bunu söylemeyi deseydin . Va tatile gelmek falan istemiyorsa zorla.goturmw zaten bırak o seni zorla götürmeye çalışsın fıstık gibi kadınsın ona bağımlı olma o olmadan da mutlu olabildiğini göster ona ve o seninle ilgilenmiyor diye umutsuzluğa falan düşme onun için değil kendin için kendine bak beğenmiyorsan ben buyum de 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Tırnağımıza kurban olsunlae terbiyesiz kaçıran varsa gidebilirsin nedir ya bu kadar aşşağılık olunmaz kusura bakma seninde eşin ama 
0 oy
tarafından
Gayet güzelsin ama canım böyle erkeklere güzellik çirkinlik değil ki mesele çapkın terbiyesiz biri oldumu yanında dünya güzeli olsun o yine dişi sineğe bile göz ucuyla bakinir. Karakter yoksunu olmasin insan. 
0 oy
(7,715 puan) tarafından
O sbu isdiolar 
0 oy
(163 puan) tarafından

Bence resmini paylasmana gerek yok biz guzel diyince kocanin gozunde cirkinsen yapacak bir seyimiz yok (ha cirkin de degilsin bi maşallah yazayim) yani bizim degil onun ne gordugu onemli 

Mecnuna demisler bu leyla ne kadar cirkin nasil mecnun oldun buna die mecnun da demiş onu bir de benim gozumden gorun 

(Bildigim kadariyla leyla cok cirkinmişcok hem de )
 Anladin mi;)
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Bişey diyem mi o kocan değil k.ütükle evlenmişsin seni kaybetse kçpek olur gelir kapına ha.yvan ya valla maşaAllahın var ne oldu da böyle yapıyor aike meselesi mi kendi gitsin madem seni düşünmüyorsa 
0 oy
(302 puan) tarafından

Valla hödük ya hele şu güzelliğe bak kör o kör

0 oy
tarafından
Eski postlarını okudum şimdi, yaptığım çıkarım şu: Gözü dışarıda, net! Boşa bunu. Kendine bu kötülüğü yapma lütfen.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 704 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,322 göst.

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...