0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sagolun

7 Cevaplar

0 oy
(13,021 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle durumlar için öğrencilere KYK veriliyor geri ödemesiz burs bile çıkabilir başvurmadılar mı 
tarafından
Kiz kardesim de kyk bursu aliyo evet yetmiyo ailemin durumuda fazla yok kardesim sabahtan aksama kadar cafede 40 tl ye calisti butun yaz masrafjnu cikardi mecbur calissin kardesin de canim allah yardimcisi olsun
(45 puan) tarafından
Ahhh ahhh uzaktan konuşması guzelde gel bide isin içine gir. Ailemin bi geliri olmadığından kardeslerim evede yardim ediyolar. Ev kira elektrik su dogalgaz mutfak vs vs . Neyse bu durumu yasamayan bilmez
tarafından
Napalim canim su zamanda insanlar kendine zor bakiyo cocugunq ancak bakiyo kimse yardim edemez canim hayat herkes icun zor
tarafından
Sen şimdi bu önerilerde bulunduğumuz için kızıyorsun ama burdan tek seferde topladığın 3 kuruş ne işine yarayacak. Her ay düzenli olarak da burdan kimse para yollayamaz zaten sana. Söylediklerimiz kalıcı çözüm önerileri. Kalan 300 TL leriyle eve nasıl yardım ediyorlar. Ortada 4 yetişkin insandan bahsediyoruz iş aramak yerine para istemek ne kadar kolay.
(45 puan) tarafından
4 yetiskin kim oluyo annem 55 yaşında ev hanimi bu zamana kadar calismamis kadin simdi nerde ne is bulsun bacakları agriyo kac ameliyat geçirdi. Babam boyaci yazin oluyo is onunlada anca evini geciriyodu simdi hic is yok. Saagdan soldan gelen destekle idare ediyolar. Ben onlar adina devlet kuruluslarina yardim talebinde bulunuyorum ama babamin bi tane taka tuka arabasi var diye yardim cikmiyo. Kardeşlerim sadece geri ödemeli burs aliyorlar oda yurt parasina gidiyo vsvs. Neyse ben kimseyi zorlamadım. Ilk defada böyle bisey yaptım,  ailemin haberi bile yok. 5 dk olmadi kaldirdim ilani zaten
0 oy
(156 puan) tarafından
Annenin babanin eli ayagi tutuyosa çalişsinlar yardimla ne kadar gecinecekler
(45 puan) tarafından
Boyaci babam is cikmiyo kisin
0 oy
tarafından
KYK var vakıf bursları var onlara başvuru yapsınlar tarihler gectimi bilmiyorum babam yok benimde kardeşim üni okuyor o burslarla 
0 oy
(589 puan) tarafından
Part time bir işe girsinler garsonluk olabilir bölümleri ne bilmiyorum matematik İngilizceleri iyiyse özel ders verebilirler. Burs veren hayır severler var dereleri iyiyse oralara başvursunlar bu şekilde yardım toplamak kalıcı çözüm değil
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Senin derdin başka o zaman ne deyim Allah yardımcınız olsun 
(45 puan) tarafından
Ne demek bu
(1,207 puan) tarafından
Gayet açık yazdım cnm
Öneri istemedigine göre...........
0 oy
(589 puan) tarafından
Buraya post açıp yardım istiyorsunuz insanlarda para değil tavsiye verince postu silip önerilerinizi ben de biliyorum yazıyorsunuz ne bekliyordunuz hemen iban isteyip para mı atsınlar bu devirde tanımadığı birine kim güvenir? 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 954 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 704 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,322 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meleniko (696 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,540 cevap

34,871 kullanıcı

...