0 oy
953 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Önce açtığım postlarda da beni kendime getiren arkadaşlar oldu onlardan Allah razı olsun bugün dışarı çıktık avm ye gittik makyaj yaptım süslendim adam yine yüzümüze bakmıyor. Avm de önüne gelen herkese bakıyor. Kasaya gitmisti kasadaki kadinla kakara kikiri yapıyor falan. Yemeğe gittik pazar denize gdecez gorumcemler falan. 3 araba gderiz öğlen doneriz dedm tansiyonum yükseliyor öğlen sıcağı. Yok gitmeyiz gerek yok blmem ne bu zamana kadar hep 6 da gder 12 1 gibi çıkar donerdik simdi bu olay oldu sinirimden yemeği bile yemedim. Gitmeyz otururz evde diyor biliyorum bana tavir yapacak gitmedik etmedik diye. Ailesi ozellikle benden bilecek ayse gelmek istemedi o bozdu isi vs dye bana yüklenecekler. Ben süslendim adam dönüp bi yorum yapmadı giderken komsum gördü cok severiz birbirimizi o ablayla ay kiz ne güzel olmussun dedi esime döndü elini tut birakma bu kizi kaçırırlar valla dedi. Sonra bana dönmüş kaciran varsa gidebilirsin diyor. Aklım almıyor vallahi billahi aklim almıyor. 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkeklerin soyu kurusun yeter beeee
(1,154 puan) tarafından
Sen önce git mesajıma cevap ver hain karı
tarafından
Tövbee Esma senin de oğlun var ne niçin dua bu
tarafından
Gonca ulannn geçen sana sovdum  bu kız bana niye yazmıyor diye hakkını helal et sjsjsjs
tarafından
Gulooo abla boyle erkeklerin soyu korusun
(1,154 puan) tarafından
Az daha yalvar belkı helal ederim puhahaha sgshshs
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Tipik gözü dısarda serefsizz erkek modeli diyeceklerim bu kadar
(299 puan) tarafından
Karisina bakan oldu mu olay çıkarmayi da biliyorla4
0 oy
(634 puan) tarafından
Net ezik piskolojisi yaşıyor o şuan egosunu senin üzerinde tatmin ediyor 
(299 puan) tarafından
Benim psikolojimi mahvetti böyle
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çirkin olsan bile kaçıran varsa gidebilirsin ne demek ya kendinde değil kusuru eşinde aramalısın kusura bakma ama adam namusuna da sahip çıkmıyor buna ne denir herkes bilir şimdi benim diyip ağzımı bozmama gerek yok 
(299 puan) tarafından
Haklisin canm
0 oy
tarafından

Edepsiz sana kurban olsun gözleri çıksın ki başka kimseye bakamasin :angry:

(299 puan) tarafından
Amiiin inşallah
tarafından
Konuş hulyam konuş:)☺️☺️
tarafından
++++++++
tarafından
Sedoşum vallahi sinir oluyorum böyle postlari görünce ❤
tarafından
Haklısın gülüm bend vala  ♥️
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Valla maşşallahın var canm bulmusta bunuyor yuz guzellıgı degıl kuzum kaderın guzel olsun malesef guzellerın hep aynı sorunu
(299 puan) tarafından
Anneannem heo derdi Allah cirkin sansi versın dye  hakliyms kadin :(
(2,705 puan) tarafından
Hakkında hayrlısı
0 oy
tarafından
Ahh oyle uzuldum kı yazına hep kendınde suc arıyorsun halbukı sana guzel derse elınden kacıcagını gozunu acacagını dusunen bır adamla bırlıktesın tek sorun bu
0 oy
(897 puan) tarafından
Kısa v net sana kurban olsun 
0 oy
(718 puan) tarafından
Bu durum senin cirkinliginden kaynaklanmiyor ki masallah cok guzelsin bu tamaman esin olcak erkekden geciyor vardir bir derdi yoksa boyle yapmaz bu kdr olmaz cikar kokusu
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Çirkinlik güzellikle olacak iş değil bi bitanem onlar göreceli kavramlardan ibaret,bak Leyla ile Mecnunun aşkına bide fotoğraflarına yani ask göz ile değil kalp ile 
0 oy
tarafından
Kocan halt yemiş. Maşallah çok güzelsin. 

Oturup konuşmayı denedin mi canım. Bir sıkıntısı mi var. Birşey oldu da acaba soğudu mu ne bileyim yani 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Eşin pislik adammış gerçekten onun için değil kendin için suslen puslen gez toz ye iç onunla değil kendin mutlu ol kendini mutlu etmeyi bil.
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Sorun sen değilsin onun ök.üzlüğü.. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Güzellik çirkinlik meselesi değil bu bence, senin ki koca değil, insan desen hiç değil... 
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Süslenmesen bile güzelsin valla :angel: Ayrıca güzel olmasan bile böyle yapmaya hakkı yok, alırken görmemiş mi nasıl biri olduğunu

0 oy
tarafından
Senin guzel çirkin olmanla alakası yokki adam düz böyle konuşması davranması çok normal başka türlüsünü gormemis
0 oy
tarafından
Çok güzelsin benişim

Ama lakin kaderin güzel olmayınca yüz güzelliği hiçbir işe yaramıyor allah çirkin kaderi versin ne diyim 

Şer.efsiz işte ne olucak
0 oy
(404 puan) tarafından
Sen nasılsa elinin altındasın hep yanındasın gitmeyeceğinede çok emin.Alışmış sana,sana ulaşmış ulaşamadıkları cazip gelir şimdi sen makyaj yaptın ama o senin her halini biliyo.Erkek mantığını anlatıyorum bide eşinin libidosu çok yüksek değil gibi geldi bana.
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Allah çirkin şansı versin diye bos yere demiyorlar kuzu 
0 oy
tarafından
Adam müsveddesi önüne gelen herkese bakıyor, tanımadığı kişilerle dahi muhabebet ediyor sen hala çirkin miyim diyorsun. Sorun sende değil onda, her şey guzellikten ibaret olsaydı dünya güzelleri  aldatilmazdi. 

Adamın zihniyeti bozuk. Eşinin kıymetini bilmiyor , dışarda aç kopekk gibi etrafa bakıyor , çok onur kırıcı. Sen varken bunları yapan yokken neler yapmaz. Midem bulandı pislikk ya. Ama sen hala  suçu kendinde arıyorsun çok üzüldüm.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 117 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 702 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,321 göst.

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...