0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (3,763 puan) tarafından

Ben üç senelik evliyim eşim 10 günde bı ewe gelir isden çok çalışiyor .köydeyim şuan annemlerdeyim 1 aydır .geçen hafta canım sıkıldı eltimde köyde onun yanına gittm misafirlige bnm eşimde annesigile gitmiyeceksin demisdidaha önceden söz ver demisdi bende tmm demistim.Gittiğimi öğrendi kızdı abartı baya  konuları üç gün küs kaldı trip attı beni çok kırdın demisdi .

Bugünde kendi konserde tesadüfen öğrendim ne yapiyon diyince dedi yani haber vermedi .Sonra eltim mesaj attı konser diye eşin bnde haberim var dedim .

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hıc anlamıyorum habersız eşler nasıl baska bıryere gıdıyor bu evın 100 metre otesındekı kafede olsa eşinın haberı olması lazım
(3,763 puan) tarafından
Başka şehirde calisiyor
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
Eltine fazla güvenme ne yapmaya çalışıyor ona ne ki
(3,763 puan) tarafından
Yok kötü niyeti yok biz abla kardeş gibiyiz beni savunuyor o sana hep izin vermiyor sende kendi savun diye
(621 puan) tarafından
Elti deyince ben samimiyetine inanmıyorum benimde eltim öyleydi ama sonra gerçek yüzünü gösterdi.Ne olursa olsun mesafeni koru derim
0 oy
tarafından
10 günde 1 eve gelmesi ayrı saçma mecburi mi keyfimi canım? Neden haber vermiyor sana ? 
(3,763 puan) tarafından
Başka şehirde iş nerdeyse orada çalışıyor
0 oy
tarafından
Eşimde bende birbirimizden habersiz asla biyere gitmeyiz çok tuhaf geliyor bana arka sokakta bile olsa haber verir başıma bişey gelir Allah korusun korkma diye 
(3,763 puan) tarafından
Bana hep haber vermemi söylüyor bpekde izin vermiyor gezmeme kendinde böyle yapınca eltim kendni savun diyor bnde o çok çalışıyor ay yılda bı çıkmış dedim oda sende öyle yapıyorsun dedi .. ama o tepki veriyor diyor
(802 puan) tarafından
Emine hakli. Bekar gibi geziyor. Eltini dinle biraz es25
0 oy
tarafından
Eltinin amacı ne bence çok güvenme sana niye böyle atiyo bence benim düşüncem aranızı bozmak sen bu attığını görüp eşinle daha çok tartisman he eşinde niye haber vermez böyle şeyleri bı yere giderken bile haber vermesi lazım sana 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eskişehir mi burası
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Daha yeni evli sayilirsinjz nye o kadar ayrı kaliyorsunuz ben daha cok aoraya takildjm kendi evin yok mu esinde ona gore bir ev baksin ayda 3 kere falan mi goruyr seni
0 oy
(749 puan) tarafından
Tammada kocan bunu yapmıs eltin ne aayak böyle yazio sana
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Eltinin imalı komusmasınamı şasırayim esinin haber vermeyisinemi normal degil ben olsam kızarım her türlü haber vercek nerde olursa olsun kizmadinmo esine ne dedi 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bence eltine güvenme 

Ayaklı gazete 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Esin gitmiş senden habersiz tamam da eltin neden seni gazliyor seninki konserde falan yanlış bence yani ne bileyim 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,119 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
0 oy
5 cevap 254 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 06_nur_66 (49 puan) tarafından soruldu