0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Eşim ve ailesi beni delirtmeye devam ediyorlar. Nasıl mı; darp edildim evden kovuldum bir ay yoktuk oğlumun doğum günü için geri geldik kendi kutlamak istediği içinmiş anlatmıştım nasıl bir msnyk bir insQn olduğunu bu böyle iki ay oldu evime geldim geleli hiç gelmediler sadece bir kez yolladim babasıyla kandil günü beni istemiş eve almamışlardi o gün bugündür birdeha yollamadim onlar da inatla gelmiyor ve evde hep kavga oluyor çocukda etkileniyor eşimin bı keresinde bana vurduğunu gördü hep kim olursa olsun vurur suratına karşı sesde yükselince ağlar öyle huy edindi ve şu Bir aydır eşim dışarıda arkadaş ortamında tekrar alkole başladı eve geç gelir yalan söyler işteyim der annesini iş yerinden alır eve birakir öyle gelir saat 11,12gbi yer içer telefonla oynar iki bardak alkol alır beni bırak çocukla oynamaz ilgilenmez sonra uyur . Bütün hafta çalışır geç gelir pazar  annesi babası pazar izinli diye yaptı ve hep burnumdan geliyor geçen hafta oğlumla hastaydık üstüne hal hatır sormadan çocuğu getir sevelim dediler ağzıma ne geldiyse söyledim. Hafta içi geçti dün eşim gine içmeye başladı sonra uyudu ilgilenmedi bu sabah hasta oldum oğlum da ishal olmuş kaç bez değiştirtim hatırlamıyorum. Sabah kahvaltısı yaptık elinde telefon hiç ayırmaz ama cumartesi gecesi içince aldım kurcaladim oğlumla hasta olduğumuz gün arkadaşıyla içki masası kurmuşlar resim cekilmisler biz çayır çayır yanarken hastaneye bile getirmediydi birde arıyorlar yanımda içmeye cagriyorlae izin vermiyorum diye trip atıyor bugün pazardi hava kötüydü ama üç haftadır evdeyim üstüne stres yaptırıyorlar artık dayanamıyorum akşam yemek yapmadım hadi dışarı çıkakim dedi hazırlandık dedesi çok özlemiş dediği gibi üstümü başımı çıkardım girdim mutfağa yemek yaptım sonra Gine içmeye başladı abuk subuk konuşmaya bana regl olmama rağmen vurmaya devam etti bnde vurdum tbi boş durmam. Babası banada yazmış aslanımj özledim getirin sevelim tam açmadım watsap mesajı yarı yarın yazicam çünkü artık bir son vermem gerekiyor yılbaşı geliyo geçen yıl ne hikmetse onlarda girdik yeni yıla oğlumun İlk önemli gününde tamam büyükler annemiz babamız ama her istediklerini yapamayız bı yerde hayır denmesi gerekiyor haksız mıyım bnde aileme gidemiyorum iki aydır bunlar daha yakın hiç bir şeye faydaları bile yok maddi manevi hep benim ailem yardım etti hastane çıkışından bu yaşa kadar bir iğne bile yoktur onlardan oğlumun ve bnm değersiz hissettiriyorlsr en çokta eşim. Bugun bana biktiysan bırak boşa dedi 

Boşanmış bile olsak ortada harap olan çocuk var ne yapmalıyım onların gözünde nasıl biriyim bana böyle davranıyorlar 

5 Cevaplar

0 oy
(3,242 puan) tarafından
Bir doğum günü kutlama uğruna yapmışsın kendini darp şiddet alkol ilgisizlik vs. Olan evden gitmişken neden geri döndün ki?
(101 puan) tarafından
Doğum günü veya özel günleri hep burnumdan getirirler oğlumda olmaz dedim onada burnunu soktular . Kafama scim bnde hep diyorum niye geldim ki rahattım orda
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Ay bu doğum günlerini çıkaranların da saçma sapan kadınların bitmez taleblerininde 

Tatmin olmayan hislerininde 

Devamlı kendilerini yetersiz duygusal boşluk içinde bulmalarının da 

Kardeşim eğer kocanın ailesi bir şey yapmıyor ise bu senin ve çocuk ile ilgili olan bir konu deyıl o ailenin çocuğa tutumudur 

Senin ailen nın vermeside senin ailenin sana tutumudur herşeyi özelleştirmeyin 

Okadar ondan nefret eddiğini hissedirmişsin istemediğini belli ediyor sun ki artık 

Usanmış ve beni boşa demeye başlamış 

Karıkoca lar birbirlerine kötü günlerde yaşlılık da lazım imtihan da görmüyor musun 

Haramların içinde sen çocuğu alıp giddince o daha çok yanlızlaşıb daha beterlerini yapmıcak mı 

Babasız kalınca yavrun bir daha evlendiğinde özellikle erkek çocukları bu konuda çok sert tutumlar sergiler 

O süreçler daha sıkıntılı zor deyıl mi 

Eşinin Hidayeti için uğraşman gerekiyor iken 

Ee bunuda yapmıyor de şunuda yapmıyor şöylede olmuuo kafanda her konuyu mesele yaparsan tabi böyle hissedersin 
(101 puan) tarafından
Doğum günü kutlamasi veya özel gün genelde eşim bizle kutlamaz ama anası babası dedimi akan sular durur en kral pastayı alır kutlanır bana gelince mi kutkanmiyor . Saçma sapan kadınlar ne demek ? Her yazdığına cvp yazamam ama belkiki sende görmüş geçirmiş birisin veya sorum sana batmış
(800 puan) tarafından
Yok be bırtnm eğer sadece meselen o ise kırıldığın ise çok saçma sapan mesele
ama annelerine yapmış ozaman nasıb olmuş tur  belki çocuğun zamanına nasıb olmamıştır
Herşeyi kafana taksan yaşlanır sin ne güzelim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bu gerizekali adami cekerek hata yapiyorsun gecmis olsun bi dogjm gunune omur heba olmus
(101 puan) tarafından
Öyle oldu
0 oy
(407 puan) tarafından
Burda kendini sorgulama derim bazen iki kişi aynı duyguyu sevgiyi paylaşmıyor aileler zıt oluyor zararın neresinden dönerseniz kar çocuğunuzun piskolajik sağlığı çok önemli 
(101 puan) tarafından
Evet babasını çok seviyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 346 göst.
4 Nisan 2019 Aile kategorisinde Yağmurina☁️ (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 707 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 175 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (74 puan) tarafından soruldu

374,684 soru

11,207,487 cevap

34,510 kullanıcı

...