0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde tarafından

40 çıktı eve geçtik 3 gün kala. Yarın yarın diye gün kala eve geçtik. Eşim sofrayı yerde görmedi. Diye kavga çıkartıyor. Sadece bir ısıtmak. Evlenmeden önce parmağından çıkarmayan adam evlendik evde banyoda unutup gidiyor.  Ortada fol yok yumurta yokken takan adam takmaz oldu. Bir an mesajlaşırken kapattı. Telefonu ver bir şeye bakacağım dedim. Oda mesaj kısmından kişiyi silmek istedi. Neyi kimi siliyorsun diye sinirlendim. Konuşmadı tepki vermedi. Neyse bir şekilde telefonu aldım baktım beni halama şikayet etmiş. Bir önceki mesajları silmiş. Gececi gündüze geçiyor. Annesi çağırdı kahvaltıyı yap. Gel diye. B

Gitti saat bire geliyor eve geldi. Sustum  konuştu. Odadan sen insanlıktan anlamıyorsun. Diye bağırıyor. Neyse odaya girdim. Baktım. Konuşuyor. Elin kızları ile nazik konuşuyor. Bana odadan odaya bağırıyor yanıma gelmiyor. Yoruldum. Uyudu. Uyandı bana bağırıyor. Yemeği yaptın mı? Ben de üstünü giydin mi diye sordum.  İse gitdecem. Yemeği yap. Yemek yaptım. Ama gittim bebeği uyutmaya çalışıyorum. Üstünü giymeden mutfağa gitmiş. Yemekleri kontrol etmiş. Salçalı olmuş suyu az olmuş diye başladı. Edepsiz demeye başladı. Sen yemeği yaptın mı diye sordu. Bende yataktan kalkıyorsun. Ne yaptım mi diye aradın mı.  Hayvanı mı çageiyorsun diye bağırmaya başladı. Elindekini fırlatıyor. Neyse odadan çıktım bebeği sakinleştirmeye çalışıyorum. odaya geldi. Telefonu almış. Halama şikayet etmiş. Niye şikayet ediyorsun dedim. Gine köpürmeye başladı. Bağırdı. Telefonu aldım. Mesajları sildim. Oda sinirden ağlamaya başladı. 5 dakika geçmiyor bebek ağlıyor. Bir anda gidip eşimi sakinleştirmeye çalışıyorum. Bir anda ben ağlıyorum.

17 Cevaplar

+6 oy
(2,726 puan) tarafından
Anladıysam Arap olayım ...
-Reklam-
+2 oy
(1,831 puan) tarafından
Şaka gibi... koca değil baba desen hiç değil bahsettiğin kişi 5 yaşında falan daha ya da 2 yaş krizinde
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Eşinin psikoljik bir problemi mi var 40 yeni çıkmış ne bekliyor ki yapmışsın bide suyuna salcasina mi bakıyor 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Sanki kocan lohusa giibi de sen evin erkeği. Yemin ederim çok değişik bi tür bunlar emsalleri yok
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Cok karisik yazmssn be bacim hic bise anlamadım 
0 oy
(127 puan) tarafından
Çok karışık ama yine anladigim kadar yorum yapayım birincisi eşinin pskolojik sorunu var ikincisi aile sırrı başkasına anlatılmaz halan dahi olsa olsa o kimki anan mi baban mi insan karısının dedikodusunu yapmaz  esin kızlarla konusyo kim o kızlar Allah yardımcın olsun  ;/
tarafından
Kurstan biri
(127 puan) tarafından
Eşini muatap etme bacım kızlarla ne alaka munasebet
0 oy
tarafından
Erkeği fazla boş birakmycaksn özelikle hamilik ve doğumdan sonra belli ayrı kalmsnz büyük ihtimalle aldatıyor konusacksn mecburen,40 gün kuru ekmk yedik onu bile eşim hazrldi babaliga hazır değilse yapmsaydi 
0 oy
(392 puan) tarafından
Bence eşin gerizekalı 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Herkes lohusa psikolojisine girmiş evde Allah yardımcın etsin
0 oy
(48,643 puan) tarafından
zikkimin kökünü yesin halaya soylemek nedir cocuk gibi 
0 oy
(9,572 puan) tarafından
Eşine ne oluyor yarabbim ya bi tuhafsınız ne hali varsa görsün 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kocaman adam yemek için mi ağladı 
0 oy
tarafından
Akraba evliliği mi? Halama şikayet ediyor dediğiniz?
tarafından
Yok. Halama değer verdiğimi biliyor. Onun sözü annemin sözü gibidir
tarafından
Peki halaniz ağzının payını vermiyor mu eşinize?
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bu ne kadar düşüncesizlik ya kendiside baba oldu, hiç mi sorumluluk almamış bu yasa kadar ne kadar ayıp olan yemeği beğenmiyor yemek olmayınca git dışarıdan soyelde ikinizde yiyin yada çay koy kahvaltılık hazırla hanımının çağır destek ol biraz insanlıktan nasibini almamış kocan.Allah yardımcın olsun.Utanmaz birde etrafa sikayet ediyor inşallah Halan doğru bir insandır da ağzının payını vermistir
0 oy
(657 puan) tarafından
Ne olduğunu anlamadım ama galiba eşin lohusa depresyonu yaşıyor.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Geçmişte bizim akrabamıza büyü yapılmış, eşini bıraksın bizim kızı alsın diye.. O da büyünün etkisiyle karısını döver, karısı ağlayınca oturup o da ağlarmış.. O aklıma geldi.. Ne alaka hem kavgayı başlatıp hem oturup ağlamak 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Heyecanla yazmışsın anladığım kadarıyla zor bı lohusalık geçirmişsin herşeye tepki verme yemeğini yap çocuğuna bak bol bol dinlen kuran aç dinle inşallah düzelir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 326 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (128 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,620 cevap

34,831 kullanıcı

...