0 oy
933 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Hep diyorum ki artan alayım bu kadının huyunu bilen biliyor sabrediyorum eşimin maddi durumu yok diyorum ama olmuyor allah kahretsin ki olmuyor bu kadının çenesi durmuyor bu sabah gene beni rüyasında görmüş olmalı 12 günlük bebemin poposu pisik olmuş hep yıkayıp kurutup merhem sürüyorum zoruna gidiyor sık değiştiriyorum vay efendim o o çocuğa kurban olsun allah niye böylelerine verir ki çocuk onun neyine kurban olduğum allahım falan diyor kizina anlatıyor bunları ya allahım bana vi çıkış kapısı göster onun yüzünden eşimle arami bozmak istemiyorum ama gecinilmiyor vallahi billahi bide eşim işten gelince duygu sömürüsü yapmaz mi dua edin bişey söyleyin bana aileme anatmak istemiyorum onların benden önemli dertleri var 

21 Cevaplar

+2 oy
tarafından
O karida sana kurban olsun bokk yiyen 
(245 puan) tarafından
Ya yerim seni derdimids bu burda diyebilirim valahi
tarafından
Valla ben olsam direk yuzune soylerim sen bana kurban ol diye aman inceldigi yerden kolsun nalet sirret
tarafından
Mihri kaç aylık oldun kanki
tarafından
6bucuk balım
-Reklam-
+1 oy
(916 puan) tarafından
Onun gibi birine analığı layık görmüşse sana lütfetmiş yaradan terbiyesiz insan boşver az daha dayan
(245 puan) tarafından
O kendini kusursuz zannediyor hakkım haram olsun
(916 puan) tarafından
Sadece lanetlenmiş şeytan kendini kusursuz bulurmuş bu kadar der susarım
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Eşin de farkındaysa,yapacak hiçbisey yoksa tınlamayacaksın canım. O söyleyecek sen duymayacaksın, uluyup uluyup dursun köpek gibi. Hic umursama içinden he heee de geç. Bi zaman sonra kendine şaşıracaksın nasıl bu kadını umursadığım simdiye kadar diye. 

Sana temas edip,bebeğine zarar vermediği sürece bırak konuşup konuşup dursun. İsterse 7 sülalesine bangır bangır anlatsın,önemli olan kocan. O seni biliyorsa gerisi hiç umrunda olmasın.
tarafından
Dünkü konusunu görmediniz herhalde. Bu kaynana soru sahibini itip tencere islerini bebegin poposuna sürmüş
(4,668 puan) tarafından
Hey Allahım yaa. O nasıl bişeymiş öyle. Kız yolarım ben bu kaynanayı.
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Eşin kör mü doğruları görmüyor mu

(245 puan) tarafından
Görüyor borçlar var maddi durum yok sabret diyor
(961 puan) tarafından
Valla görseler bile bazen susup kalıyorlar
(27,352 puan) tarafından
Kiraya çıkın çocuk büyüsün sende çalışırsın
(245 puan) tarafından
Bende öyle diyorum.ama sabret ev yapalım fln ailemden uzağa gidemem ablası hasta annesi sözde yaşlı babasida
0 oy
tarafından
Bacım bir değil iki değil her dk ayrı bir olayı var neden eşine düzgünce anlatmiyorsun. Essek degilse görecektir gerçekleri. Allah yardımcın olsun 
(245 puan) tarafından
O benden daha çok sıkılmış anlatıyorum elimden ne gelir ki diyor t kuruş para yok borç var diyor
tarafından
Herkesin borcu var ama karısını da böyle ezdirmemeli. Gerekirse ek iş yapsın ama bunu yapmasın sana. Valla aklım almıyor sen niye susuyorsun.  kendini ezdirme
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Ay Allah sabır versin inanki çekilmez. Rabbimin verdiğini sorgulamak ona düşmüyor ahlaksız.. 
(245 puan) tarafından
Çekilmiyor val bila tala ben hayatımda onun gibi bir insan görmedim
(5,877 puan) tarafından
Alıp annesini karşısına sert bi dille konuşsun eşin borç var tamam ama yani bu eziyet edeceği anlamına gelmez
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah ona mı soracakmış kime çocuk vereceğini, tövbe ya Rabbim ya.. Allah yardımcın olsun 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Gerçekten bazı insanlar hiç çekilmiyor Allahım  yardımcın olsun sana çıkış kapısı açsın insaallah 
(245 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen iyisi mi ayrilmaya bak ev ev üstüne olmuyor yoksa daha çok çekersin
(245 puan) tarafından
Daha nasıl çekebilirim bilemiyorum
(1,726 puan) tarafından
Valla canım git ayrıl evinde aç kal bundan iyi  
Zaten bundan sonra düzelmez daha beter olur sana sıkıntı olur bebeğine odaklanamazsin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Aman çok biliyor o Allah vermiş bir kere seni eleştirmeye ne hakkın var ki Ben eminim çok güzel bir annesin her anne güzeldir su herşeyi biz biliyoruz şimdiki gençler bakamiyor kafasından kurtulamadilar gitti ya sanane yani bizim cocugumuz istediğimiz gibi büyütürüz bakarız onlarda da daha iyi bakıyoruz bide utanmadan Allah niye böylelerine çocuk veriyor diyor Allah'ın verdiğini kimse sorgulayamaz canım sen hiç takma onu mecbursunuz galiba durumunuz yok eşine alttan şöyle ne zaman çıkabiliriz canım falan diye sor Allah yardımcın olsun Güzel Anne 
(245 puan) tarafından
Sağol aşko onda o akıl o vijdan olsa zaten demezdi
(7,376 puan) tarafından
Onlar hep gelinlerine cahil derler zaten kızları herşeyi biliyor yapıyor gelinleri cahil halbuki kendileri cahil
(245 puan) tarafından
Sadece cahil mi allah böyle kötü kaynanalari öyle bir sinasinki kirk yil yanımda oturana kalbin kırılmasın diye kötü bi söz söylemem ama nedense bu türlü sevdiremedim  diğer gelimlere can ciğer kuzu sarma
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Sana verebileceğim tek akıl burdaki arkadaşların sesini neden çıkarmıyorsun demesiyle bianlık gaza gelip eşine kaynanana laf syleme. Evet bi kadın olarak hakkını savun kendini ezdirme demeyi bende isterdim ama senin eşin ve ailesi hiç normal insan değiller. Daha öncede burda post açıp hakkımı savunmalı mıyım dedin ardından eşim bana saldırdı diye post açtın. Senin çağren burda değil. Ailende hiç bi Allahın kulu yok mu arkanda sana destek olacak. Böyle bir ömür geçer mi. Siz kafayı birbirinizle bozmuşsunuz. Hiç düzelecek gibi de durmuyor. 
(245 puan) tarafından
Duzelmeyecegini o kadar iyi biliyorum ki ama gerçekten kaynana olmasa  bi o kadar da mükemmel bi hayatım olacak
0 oy
tarafından
Ağzına tükürmekten başka önereceğim bişey yok, yaşına başına bakmayacan ağzını burnunu kıracan böylelerinin 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tobe bismillah neyini çekemiyo kavgada söylenmez sen ne diyorsun bu esnada 
0 oy
tarafından
Terbiyesiz ahlaksız bunlar da insan mı ya
0 oy
(388 puan) tarafından
Ses kaydı al konuştuklarını dinlet kocana. Hala annesine hak verecek değil ya. 
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Hala böyle imsanlar Kaynanalar varmı ya ne istiyorlar gelinlerden?

Sen elin gül gibi kızını alıp kendi evine dir dur edesin doye mi aldın be kadın. Allah'ım affetsin oylelerini . 

Onu da geçtim böyle kettum bir kadın bunları yaparken kendi kizida ona hak mi veriyor 
0 oy
tarafından
Kaç yaşında bu alzheimer falan mı 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Sen kaç yaşındasın eşin kaç yaşında 
0 oy
(606 puan) tarafından
Birlik mi oturuyosun canm
(245 puan) tarafından
Evet aşko
(606 puan) tarafından
Sen kurtulmaya bak canım ben yılda 1 kez gorüyorum neymiş inek benden daha iyi anaymış kaynana dilleri rahat durnuyo en iyisi uzak olmak
0 oy
tarafından
Beraber misiniz. Eğer öyleyse keşke ayrı eve çıkıp maddi durumu düzeltmeden çocuk yapmasaydiniz. Evet olan olmuş ama işte böyle sürekli moralini bozar sonra ne diyeyim Allah yardımcın olsun. Cevabını ver sende sustukça tepene çıkar.
(245 puan) tarafından
Evet hani dedim cck olursa belki düzelir merhamet gelir ama nafile

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 325 göst.
0 oy