+1 oy
455 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Ablalarım, kardeslerim selamünaleyküm☺❤

Evlenmeden önce 62 kilo gayet fit bir insandım ne olduysa evlendikten sonra oldu ve ve şu an 81,5 kiloluk küçük bir kurbanligim :D:D(ona da 86 dan düştüm)

Simdi kizlar kafaya koydum ecük daha kilo vermem lazım ama etkili sağlıklı ve hızlı kilo vermem lazım:D

Uyguladığınız etkisini gördüğünüz o güzel sporları,ödem atıcı kurleri bana bi soyleyin hele☺☺ Bu kardeşiniz duacınız olsun sjsjsj❤

BOY:1.68 

KILO:81.5

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kanka kelin ilacı olsa kendi başına sürer :D

tarafından
Çokça haklı bir yorum sjsjjs
tarafından
Hahaha kız senin vermen gereken kilon azmış verirsin hemen ben ver ver bitiremiyom sjsjsj
tarafından
1 1,5 Ay önce bi başladım 4.5 kilo verdim ama sonra wjssj
Patates kızartması bi yerden göz kırpıyor,ekmek başka yerden.. Nasıl dayansın bu nefis sjsj dayanamadı da zaten☺☺☺☺☺☺
tarafından
Hep o zalım patatesle ekmeğin yüzünden zaten herşey sjsjsjsjjs
tarafından
He valla bizim hiç suçumuz yok sjsjjs hep onlar yaptı sjsjjs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşım her sabah sirke içerek 4 kilo vermiş ayrıca limonlu kahveyi de duydum araştır sana uygunsa sende yap 
tarafından
Kiz o sirkeyi bi defa iddia üzerine içtim ölüyordum sjsjjs sulandırip mi içilecek canim☺
tarafından
Doğrudur canım
(9,544 puan) tarafından
Ana ben ikinizi aynı kişi sanıyodum öğrenmiş oldum :))
tarafından
Yok baci ayrı ayrı iki kişiyiz sjjsjwj☺
0 oy
(129 puan) tarafından

Gel sen bana destek ol ben sana destek oluyum

tarafından
Nasıl bir destek istiyorsun bacım zayiflayalim da tam destek benden sjsjjs
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bebegı arabasına koy fıldır fılsır yuru bitti gitti:)
tarafından
Bebegim yok ki ssjsjjs kimi koyayım arabaya abla☺☺☺☺
(9,247 puan) tarafından
Ay bilemedim :(
tarafından
Sjsjjs neyse evde kendime kendime sporumu yapayım
şimdi  ,hamile kalıp bebek olunca yine kilo alırım zaten o zaman o minnagi koyar yuruyusumu yaparım☺☺☺❤❤❤
(9,247 puan) tarafından
Ben öyle verdim kiloları
tarafından
Darısı başıma inşallah ablacım ❤❤❤❤
0 oy
tarafından
 Posriyonlarini azalt ekmegide azalt suyu bol iç bak havalarda sicak çabuk zayiflarsin ayrıca narçiçeği çayı oda zayıflamaya yardımcı oluyor tadida çok guzel yürüyüş bol sıvı çabuk zayıflatır 
tarafından
Aynen öyle jsjsjs Neyse giyeyim termal taytimi ceylan gibi evin içinde seke seke bi dans edeyim zaten durduğum yerde bile terliyorum 9yle böyle sıcak değil sjsjsj
tarafından
Et canım kafayida dinlendirir

Bende açayım arabesk şarkılarımı işlere baslayayim :))
tarafından
Sende eğlenceli ac sjsj en sevdiğim iş yaparken  ebru gundes cennet şarkısını dinlemek☺☺❤çabucak geviyor zaman☺❤
tarafından
gülüm ben arabesk şarkılarla motive oluyorum koca evi kral FM dineleyek temziledim Müslüm ferdi Bergen vs. :)))
tarafından
Ahahhaa bende seviyorum da arabada giderken sadece snsnns babam sagolsun hep onları dinlerdi sjsj
0 oy
(9,544 puan) tarafından
Yani boyun var senin 170 nerdeyse kilo kaldırır belki ama benim boyum 150 48 kiloydum evdelndiğimde şuan 54 kiloyum inanki 81 kilo olan senden daha kilolu görünüyorumdur
tarafından
Yani belli etmiyor kilom üst bedenim zaten yok ama basenler traktör tekeri gibi oldu sksjjsj  ve senin vermen gereken kilo daha az canim verirsin istiyorsan ☺❤
(9,544 puan) tarafından
Veremem artık alırım gebeyim sjdjdj
(9,544 puan) tarafından
Sen her halimle güzelsindir umarım çok kasma yürüyüş yap hergün aynı saatte azimle başarırsın
tarafından
Yaaaa❤❤Masallah canim aman bebis de sende sağlıklı ol kilo hic bisey aliniyorda veriliyorda☺❤ İnşallah dediğin gibi veriirim kuzum bu sefer kafaya tam koydum☺❤
0 oy
(5,261 puan) tarafından
Ben baya verdim çok şükür şimdi koruyorum. Ekmegi kestim şeker abur cubur tüketmedim. Sebze ağırlıklı beslenip yürüyüş yaptım. 
(5,261 puan) tarafından
Şimdi sabah bir elin yarısı kadar yiyorum. Ama kesmezsen veremezsin. Alisirsin sonra. Halada yememeye çalışıyorum kilo almamak için. Artık alıştım bende.
tarafından
Darısı başıma inşallah canim❤
(5,261 puan) tarafından
Inşallah canım. Dert etme verilir. 84.700 den 68 e indim. Yeter bu kadarı. Benim icin
tarafından
Tebrik ederim gerçekten canim maslalah❤
(5,261 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤❤
0 oy
tarafından

Sorma sorma bende hamilelikten önce 81 kiloydum su an 91 olmuşum ben nasıl vericem benimde boyum 1.70 

İşimiz zor valla :D

tarafından
Atim mi resim gör kurbanlık danayı sjsjjsj
tarafından
Ahahaha yok kız boyun var kilo o kadar abartı durmuyor
tarafından
Allah razı olsun bacım öyle ikna ettin diyetten vazgecicem sjsjsj
tarafından
düzenlendi
Kız sen dünden razısın diyete başlamamaya:-D:-D
tarafından
Ya ya sjsjsjsj öyleyim valla biraz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende aynıyım

boyum 168

Kilom 81

bir valla zayıflatıcı bir kahve aldım onu deniyorum inşallah ise yararsa vereceğim şuan 3. Günüm iyi gidiyor eşimde ise yaramış dedi ama bir tartilacam bugün 
(7,376 puan) tarafından
Forx5 canım aldım 3 gündür iyi gidiyor tokluk hissim var su içme isteğim oluyor durup dururken tadida kötü değil normalde tadı kötü olsa içmem ben tadida normal kahve gibi
(3,135 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(7,376 puan) tarafından
İstersen aldığım yeri söyleyeyim
(3,135 puan) tarafından
Olur canım söyle bakcam bende
(7,376 puan) tarafından
Canım ben danışmanlık alıyorum bu kişi benim arkadaşım bunla verdiğini söyledi güvendim ona aldım sende istersen ondan al istersen internetten bak ben güvendiğim için ondan aldım
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Bacı önce kan vericeksin tiroid varmı kandizlik varmı hangi vitaminlerin eksik baktiracaksin önce esksikleri doldurman gerek.sabahlari bir kaşık organik elma sirkesi bir limon bir bardak su dik kafaya bir yemek kaşığı zeytinyağı ic

Sonrasında şeker tamamen çıkacak hayatından ekmek makarna çıkacak.

Ondan sonra günlük 130 Gr proteine tamamlayacan öğünlerini tavuk et mercimek yumurta vs.

Enerji vermesi için günlük 40-50 Gr pirinç bulgur pilavı yiyebilirsin

Çiğneme isteğini bastırması için havuç salatalık yeşillik yemelisin 

Gece yatmadan yarım saat önce maden suyu ve ayran icicen 

Yulafta yemelisin 

Bunları yap banada dua ediver:) 

Edit: tabi bol hareket egzersiz ve su
tarafından
Kan değerlerim iyi☺onu biliyorum ve diğer dediklerine de dikkat edip 1 Ay sonra tekrar hortlaticam postu hemde öncesi sonrası olarak jsjssj sana da bol bol dua edicem bacim❤❤❤❤
(3,584 puan) tarafından
Tamam canım hadi Allah kolaylık versin:)
0 oy
tarafından
Kilomuz aynı sjsjs 
tarafından
Kilo kardeşliğimiz kutlu olsun askom sjsjjsjs
tarafından
Saollll askommmm
0 oy
(213 puan) tarafından
Diyetisyenle 9 kilo 6 kilo da kendim verdim cnm abur cuburu kesince 
tarafından
Masallah canim sarısı bana sksjjs
(213 puan) tarafından
İnşallah canım:))
0 oy
tarafından
Boy 162 kilo 64 kendimi ton balığı gibi hissediyorum hedefim 55 kilo hadi bana bir el attın 
tarafından
Hahaha verirsin bacım hadi 1 Ay sonra gelip kiloları söyleyelim skksks
tarafından
Ben diyeteyim bakalım vere bilecek miyim göbeğim var gitmiyor

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 755 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,253 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy