0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından

İyice şaşırdım ne yedireceğimi bilmiyorum her şeyi eliyle itiyor bide aynı şeyleri dönüp gene yapıyorum belki de o yüzdendir ama çokta fazla tarif bilmiyorum. Bu aralar da çok iştahsız yemek yedirmek eziyet geliyor bana. Kilo da verdi baya :( iştah şurubu kullanıyoruz 2 gündür ama daha bi değişiklik yok. Neler yedirmeliyim ki şöyle güzel kilo aldıran şeyler önerebilir misiniz? Süt içmiyor ve peynir yemiyor bu arada.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç kızıma yemek yedirmeye uğraşmadım ne yersek onu önünede koyuyorum ister yiyor ister yemiyor yesin diye inatlaşmıyorum ona ayrı yemek hiç pişirmedğm canım sana da tavsiye ederim ayrı yerde yedirmeye çalışma beraber oturun yemeğe 
tarafından
Mervisim bazı bebekler iştahsız olabiliyo .ya da damak tadına bazı şeyler lezzetsiz gelebiliyo belki ondandır ❤️
tarafından
3 çocuğuma da böyle yaptım güzellikler :)
Yemeyen zaten yemiyorsa arkasında gezmek daha mantıksız mrv37 :)
(3,285 puan) tarafından
Arkasından gezmedim hiç ama gerçekten çok can sıkıcı bi durum. 2 yaşında 1 kere bile çorba içmeden büyüdü gerisini siz düşünün
tarafından
Çorba icmese de olur ki mervisim .Yani sağlıklı başka yediği şeyler varsa onları yese de olur .Ben şu an daha hiç çorba vermedim .Onun dışında katı şeyler verdim hep cignemeyi öğrensin ve kendi yemeyi bilsin diye .Çorba olmasa da olur kuzu .Şu an zorlamazsan ileride zaten yer ☺️❤️üzme kendini.
(3,285 puan) tarafından
Evde hep sebze pişer ama yediremiyorum karıştırsam bile tadını hemen anlar çıkarıyor ağzından kandırıp yediremiyorum da be Şerifeciğim☺
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kocaman olmuş artık ona ayrı bir şey mi hazirliyorsun ki kız hep birlikte masada biz ne yersek onu yedi hep 
0 oy
(9,657 puan) tarafından
Benimkide hala bizim yediklerimizi yemiyor çorba makarna yapıyorum ona 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evde ne pişerse ondan yiyo yenek istemezse yemiyo. Kahvaltı güzel yapıyo meyvesini güzel yiyo yemekte ne isterse onu yer
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Biz ne yiyorsak onu yiyor.
0 oy
(997 puan) tarafından
Valla biz ne yersek masada ona da onu koyiyorm canı isterse yer istemezse yemez 26 yaşında 11.5 kg kg baya az çırpı gibi geziyor ama sağlığında bı problem görmedi doktoru bende takmıyorum 
0 oy
(616 puan) tarafından
Evde ne varsa onu yiyo canım. Özel birşey yapmıyorum. Dolma pilav fasulye patates börülce ne pişerse evde. Sofraya da beraber oturuyoruz. Kahvaltı da akşam yemeğindede
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ya benimde oğlum 1 aydır bişi yemiyor oda 2 yaşında normalde yemek seçmezdi patlıcan,kabak,pilav,çorba,cacık herşeyi yer ama köye bi gidip geldik bişi yemez oldu anca makarna ve danone yiyor azıcık ve 2 gündür sabah kahvaltısı olarak mama yapıp veriyorum o mama iştahını açıyor ve kilo aldırıyor tarifi vereyim istersen yparsın. 1 muz,5 bebek bisküvisi,1 yemek kaşığı tahin,1 yemek kaşığı pekmez,birazcık süt bunları el blendırından geçiriyorum ve çocuğa yediriyorum hem iştah açar hem kilo yapar istersen içine cevizde koy benim çocuk ceviz sevmiyor die koymuyorum ben
0 oy
tarafından
Ben bebek yemeklerinin içine etsuyundan bulyon gibi hazırladım ocindede kemiğin iliği falan var her gün başka bir çorba yapmaya çalışıyorum bulgur pilavı kabak köfte erişte (pancarlı ıspanaklı) yani ne yiyordam ondan yapıyorum önemli olan çok.yemesi değil sağlıklı şeyler yemesi cnm dert etme benimkide böyleydi şimdi toparladı kendini bıraz daha

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 306 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Manas (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.