0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (367 puan) tarafından
Ki!lar 4 bucuk haftalik hamileyim. Bugun kisir yedim misafirlikte icinde maydonoz varmis hic aklima gelmedi. Maydonozun sokturucugu varmis dusuk yapabiliyormus. Yedikten sonra kasiklarima ve karnima bir agri girdi hala ara ara devam ediyor. Gaz sancisi gbi ve ishal oldum. Bu ne olabilir dusuk mu bu

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kısır daki maydanoz ne kadar ki düşük yaptırsın canım. Strese sokma kendini ben hamileyken avuç dolusu maydanoz yiyordum. 

Kaşık ağrısı da sağlıklı bir gebelik ise yerleşme ağrısıdır 
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Kısırın içindeki maydanozun seni etkileyeceğini hiç düşünmüyorum Canım aklına kötü şeyler getirme
0 oy
(225 puan) tarafından
Canım maydanozun o kadar etkisi olabilir mi bilmiyorum ama eğer nar eskisi kullandıysanız kısırda nar kesinlikle kanama yapıyor hemen doktora gitmeyen tavsiye ederim
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bulgur da agrı yapar cnm o kadarda degil
0 oy
(739 puan) tarafından
Hamileyken maydanozda yedim birşey olmadı elhamdülillah o kadar az maydanozdan birşey olacağını sanmıyorum canım 
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım bunu özellikle doktoruma sordum kesinlikle öyle bsey yok sadece yemeden önce sirkeli suda falan iyice yika yani topraktan gelen bazı şeyler sakincaliymis ve birde abartmadan yemek lazım tabi kaynatıp suyunu icmedgin sürece hiç bsey olmaz benim midem bulanıyordu deli gbi yesillik yedim hep şimdi doğdu doğacak bebis bir sknti yok
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Gazdır o canım. O kadar maydonozdan bişey olmaz
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Bulgur şişkinlik yapmıştır okadar az maydanoz düşük yapmaz stres yapma sakin ol zaten hamilelikte kasık ve karın ağrıları gaz sancıları oluyor.. 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bence şuan piskolojik ağrıların var azcık maydonozdan bişey olmaz eğer ağrın varsa normal olduğunu düşünüyorum ishalim diıosun onun ağrısıdır muhtemelen 4 haftalıkken kaza yaptık hastaneye gittim nohut kadar bebeyi nasıl görmemizi bekliyosun deyip azarlayıp gönderdiler gittiğimde özel hastaneydi eğer çok korkuyosan ni git istersen ama bende hep korkuyodum düşük düşük diye ağrım şiddetleniyodu 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım alakası yok ishal ve karın ağrısı bulgur dokunmuş olabilir kaşık ağrinda olabilir bunlar normal durumlar kanaman falan yoksa takıntı falan yapma kendini strese sokma Canim
0 oy
(679 puan) tarafından
Suyunu içersen bı ihtimal düşük olabilir o yüzden korkma çiğ maydonozdan 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Hayır canım o dusuge sebebp olana kadar onun allah bilir kac demet kaynatıp suyunu ıçmen lazım
0 oy
tarafından
Kısırin içindeki maydanoz ne kadar olabilir mi ki,düşüğe sebep olsun.eger bunu öğrendikten sonra başladıysa kasik ağrın falan psikolojiktir 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım oturup bardak bardak maydanoz suyu içmelisin ki söktürücü olsun öyle bi şey yok ben her şey yedim içtim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 116 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 424 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 821 göst.
28 Mart 2019 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.