0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Yardm edin lutfen

9 Cevaplar

0 oy
(1,469 puan) tarafından
Düzenli gaz damlası kullanın, mama içiyorsa zeytinyağı dökün biberonuna biraz. Zeytinyağı ile karnına masaj yapabilirsiniz. Gaz olayı baya uğraştırıcı. Eşim şuanda benden daha iyi gaz çıkarıyor, elleri daha geniş olduğu için. Kucağına alıp 10 dakika da hallediyor. Sizinde eşiniz bir denesin, genelde geniş el daha kolay çıkarıyor bence 
(46 puan) tarafından
Zeytinyagini gund3 kac kere vermem lazm ve kac kere karna yagla massj yapmam lazim
(1,469 puan) tarafından
Ben bir biberonuna koyuyorum birine koymuyorum. Günde 4 biberon falan oluyor bu da ortalama. Günde bir kere de masaj yapabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Bende çok zorlanıyordum ikizdi bide doğru düzgün gaz damlaları ise yaramiyo size tavsiyem emzirirken s3 kez gaz almaya çalışın ağızdan gazıni ne kadar çok çıkarırsaniz normal gazı o kadar az olur biz korkuyorduk o masaj hareketlerinden midesinden aşağı doğru tek yön olacak şekilde masaj yapıyorduk faydasını gördük hemen gaz cikariyorlardi siz yaparım diyorsanız yotubede bı sürü video var izleyip yapabikirsiniz
(46 puan) tarafından
Emzirirken nasl cikarcam gazini asagi dogru tek gon masah nasil oluyo sivazlama gibi mi gazi asagidan ciksin diye mi
(359 puan) tarafından
Bunu bütün Dr ler diyo emzirirken bebek  gaz yutuyor ve emziriken 3 kez olmak üzere gaz çıkarırsak bebekte gaz o kadar az olur çıkarmazsak o gaz bağırsağa gidiyo hem çıkarması daha zor hemde rahatsız oluyo bebek 3 özden kastım mesela emzirmeye başlamadan önce bi göğüs emdikten sonra tekrar gaz çıkarın sonra diğer gogusu emdikten sonrada çıkarın gazını tabir edemedim evet sivazlar gibi tek yöne bastırmadan ama zaten bı çok gaz masajı da var o hareket ama biz sadece korkmadan onu yapaiyorduk güzel çıkıyordu gazlari
0 oy
(45 puan) tarafından
Bizim de çok gaz sorunumuz var dı bebeğim boyna ağlıyo Du şurup kullanıyoruz şükürler olsun çok iyi geldi 
(421 puan) tarafından
Hangi şurup acaba
(45 puan) tarafından
Duphalac ama doktora danış sen yine
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Gaz damlasi aldın mı canım 

YouTube da gaz masajı var ona bakarak yap etkili oluyor 
(46 puan) tarafından
Aldm kullaniyrm
0 oy
tarafından
Bazen ne yaparsan yap çıkmaz bebeğini iyi takip et brn bütün gün uğrasırdım masaj damla vs fayda etmezdi sabah 5 6 gibi emmek için uyanırdı o zaman patır patır çıkarırdı ne varsa büyük insan gibi 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gaz damlası gaz egzersizleri var canım bide ılık suya sok karnını ovala  gaz egzersizleri çok işe yarar 
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Yüz üstü yatır biraz ister öyle yerde ister altına yastık koy. Yattığı yerde de bacaklarını bisiklet sürer gibi hareket ettir çok faydası oluyor. Bu şekilde olmuyorsa da mutlaka gaz damlası kullan.
0 oy
(695 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Acı elma yağı yada ada çayı yağı diyede geçiyor gaza birebir ben bunu alınca gaz damlasını bile bıraktım düzenli kullanınca günde iki kez iki üç damla karnına damlatıp masaj yapicaksin iki üç damlada ayak altlarına damlatıp masaj yapıp pamuklu çorap giydiriceksin çözüyor canım hemen 

Ve soğuk algınlığı içinde göğse sürülüyor ise yarıyor dene istersen 
(415 puan) tarafından
Acı elma yağı ile çay ağacı yağı aynı şey değil gaz için acı elma yağı kullanılıyor sadece benim bildiğim göbeğine ve ayaklarının altına masaj yapılıyor.
(695 puan) tarafından
Yanlış yazmışım ada çayı yağı ikisi aynı doğru dediniz duzeltiyim
0 oy
tarafından
Halının üzerine ince bir örtü serip yüz üstü yere yatırın ve sırtını sıvazlayın bulduğum en etkili yöntem bu 
tarafından
Daha kolay çıkarıyor gazını bebekler bu şekilde gece bile yere battaniye serip yapıyorum düşün o kadar faydasını gördüm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 207 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 424 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 820 göst.
28 Mart 2019 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı