+1 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Kızlar demin bı haber okudum içim yandı 9 aylık bı bebek kalbi delik aile Mersin'den Ankara'ya götürüyor ameliyat oluyor doktor siz Mersin'e dönün haber veriri diyor aile dönüyor bebek o sırada covid geçirip entube ediliyor ve ailenin haberi yok baba haber alamayınca hastaneye gidiyor ve kızının vefat ettiğini öğreniyor bu nasıl biseydir ya Allah kimseye yaşatmasın neden aileye bilgi verilmedi yazık değil mi yavruya oralarda tek kaldı tek öldü içim acıdı 

20 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
O nasıl ana baba ymış 9 aylık bebeği bırakıp taa ankaradan mersine geri dönmüş nasıl içi el vermiş o ananın 
(679 puan) tarafından
O da hata tabi doktor demiş guya
(2,804 puan) tarafından
Ne kadar derse de ufacık bebek ya biz Bi aşıya gidiyoruz kırk takla atıyorz elini bırakmamak için hiç etik değil ne doktorn ne anne babann
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Canım Büyük ihtimal Kendi hataları yüzünden öldü haber vermediler ki bir kılıf uydurmak için biraz düşüneceklerdi
(679 puan) tarafından
Kendi ihmalleri de vardır muhakkak
0 oy
tarafından
O ana baba nasıl bebeği bırakıp dönebiliyor laf ya çaldılar sa oldu diyorlarsa
(679 puan) tarafından
İşte cenazesini almış babasi
0 oy
tarafından
Ay tövbe tövbe daha kime güveneceğiz..
(679 puan) tarafından
Hiç deme benim zaten hastane fobim var duyunca daha kötü oluyorum
tarafından
Her hastane bir değil canım. Rabbim merhametlilere denk getirsin inşallah
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Nasıl dönün derler ya refakatçi olarak anne kalabilirdi aslında  .Allah rahmet eylesin ne diyeceğimi bilemedim 
(679 puan) tarafından
Amin olan bebeğe oldu
0 oy
(401 puan) tarafından
Allah'ım evlerden Uzak rabbim kimseye yaşatmasın o ana gerekirse davalık olsalardı yine dönemselerdi kapıda yatsalardi 
(679 puan) tarafından
Onlarda pişman olmuslardir
0 oy
tarafından
Kimse kusura bakmasın ama ne olursa olsun ben 9 aylık bebeğimi hastanede bırakıp da gitmem onlar nasıl anne babaymış tamam doktorlar hata yapmış ama anne baba da gitmemeliydi benim kayınpederim gece Acil de yattı doktorlar siz gidin zaten göremezsiniz dediler hastane bizim ev arası 5 dakika ona rağmen eşim kaynanam kaynım hastane önünde yattılar gelmediler eve çok sorumsuzca birşey 9 aylık bebek üstelik yazık yaa
(679 puan) tarafından
Evet bırakılmaması gerekirdi
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Nasıl dönüyorlar bebeklerini bırakıp ya hastane kapısında yatarım yine dönmem 
(679 puan) tarafından
Yazık gerçekten
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin de isterse feriştahı gelsin bana git deselerde ben gitmezdim gerekirse hastane kapısında yatardım
(679 puan) tarafından
Çaresiz kalmışlardır heralde ne bilim
0 oy
(1,392 puan) tarafından
İçim gitti yaa boyle bir şey okuycami bilsem girmezdim çok etkileniyorum valla :((
(679 puan) tarafından
Bende haberi okuyunca çok etkilendim
0 oy
(634 puan) tarafından
Oğlum hastanede 20 gün kadar yattı yoğun bakıma almadalar beni şifreli kapının tam ucunda yerde betonda yattım tek basima nereye götürdüler orada doktorlar kızıyordu evine git ayağımız takılıyor sana diye gitmedim üç gün tuvaletimi tuttum cuma geceden pazara kadar wcleri kitlemislerdi hastane tatil diye 

Yine gitmedim ama onlarda birşey diyemiyorum belki Ankara'da kalacak gidecek yerleri yoktu çok üzücü bir durum ciğerim parçalandı Allah kimseye yaşatmasın 
(679 puan) tarafından
Amin onlarda pişman olmuştur
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Yazık olan o meleğe oldu
(679 puan) tarafından
Aynn oyle
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Başını bekleyemiyorsam Hastanesi'nin kapısında yatarım yine evladımı orada tek bırakmam. O annesinin kokusunu bir şekilde alırdı. Anneme bırakıp bir yere gidemiyorum ben nasıl bırakıp da şehir değiştirmiş Dr dan çok kendilerinde de hata arasınlar 
(679 puan) tarafından
Onlarda vicdan azabı cekiyordur
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Doktorların Ankaradan mersine evinize dönün haber vereceğiz diyeceğine nedense hiç ihtimal veremedim. Aynı il olsa belki.  Emanet çuval mi bu canım. Haberin doğruluğu nedir acaba çok saçma geldi bana. Aile bebeği bırakıp kaçmış bile olabilir. 
(679 puan) tarafından
Kaçtığını sanmıyorum ama ihmalkarlik var
0 oy
tarafından
Kız hastanede yatsalardi eve niye dönmüşler kim ne derse desin dönülür mü bebek orda bırakılıp 
(679 puan) tarafından
Ailede de ihmal var
0 oy
(196 puan) tarafından
İnşaAllah bebeği bi şekilde öldü gösterip, para karşılığı başka birine satmamışlardır
(679 puan) tarafından
Cenazeyi almışlar dur ama çocuğu iyi kontrol etmek gerek organları tam mi
0 oy
tarafından
Hangi hastaneymis o inanmıyorum ya. Drlar en kötü ihtimalle kendinize kalacak yer bulun der,  bunlar muhtemelen kendileri döndüler dra suç atıyorlar hem refakatci denen bir şey var. 9 aylık bebek bırakılır mı hiç mantıklı gelmedi açıkçası.
(679 puan) tarafından
Haberde öyle yaziyordu
0 oy
tarafından
İyide anne baba akıldan yoksun mu acaba neden bebeği bırakıp gitmişler 
(679 puan) tarafından
Nerden tutsan elinde kalicak bı mesele
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin Rabbim ailesine sabır versin inşallah

Ama kafama takıldı anne babası 9 aylık bebeği nasıl bırakıp başka şehire gitti 
(679 puan) tarafından
Mersin'de yasiyorlarmis eve dönmüşler doktorun demesiyle yazık ya
0 oy
(1,736 puan) tarafından
İçim cız etti, anne baba nasıl bıraktı çocuğu. Hastanenin kapısında yatardım yine gitmezdim.  çok üzüldüm, ALLAH kahretsin sebep olanları 
(679 puan) tarafından
Amin evet keşke birakmasalardi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,626 göst.
25 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde N!ho de bana (14,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 873 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 431 göst.
23 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 62 göst.

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...