0 oy
427 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

8 gün sonra bebeğime 4. Ay aşısı yaptıracağım bu haberden sonra o kadar korkmaya başladım ki . Haber doğru arkadaşlar inanmayanlar haberleri izlesin netten arastirsinlar

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok ya yalandır inşallah 
tarafından
Yalan değil kabul ettiler haberlere bakın. Twittere vs emin olmadan bişey paylaşmam
tarafından
Ee nasıl yaa ne olacakmış mis peki o çocuklara bişey olsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
He he kesin yanlışlıkla 
(1,352 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum. Bebeklere de zorunlu hale getircekler böyle böyle
0 oy
tarafından
Bu haber bayatladi ya kac gundur 
tarafından
Demek size soylentiler gelmemis once bi soylenti sonrada haber cikiyo ondandir bana bayat gelisi kizlar
(7,189 puan) tarafından
Yapacağız demeleri ayrı yaptık demeleri ayrı .
tarafından
Soylenti derken yapildi bilmem ne konusu yaa kesin degil her habere inanmayin bekleyin bi kaos oluyo iste biri bisi paylasinca millet galeyana geliyo
(7,189 puan) tarafından
Kıyamet kopması gerekiyor herhalde yaptıklarını , yapacaklarını anlamamız için :)  neyse hayırlı sabahlar... Selametle
tarafından
Sizede kiyamette yakindir zaten Allah hayirlisini versin
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Her çıkan habere inanmayın kim söylüyor bunları allah aşkına  
tarafından
Canım kabul ettiler nasıl inanmayın yalan haber değil bu soruşturma başlatılacak. Bir sürü şikayet gelmeye baslamis
(12,264 puan) tarafından
Yalan değil arkadaşım
Adam bogurmus resmen
https://www.instagram.com/p/CUJo3JTDyzb/?utm_source=ig_web_copy_link
0 oy
tarafından
Ay inanamiyorm yaa bunun yanlişi mi olur bilerek yapmışlardır 
tarafından
Denek amaçlı yapılmıştır yoksa nasıl yanlışlık olabilir hepatit b ile kızamık aşısı yerine bunu yapmislar
tarafından
Bencede....
0 oy
tarafından
Corona aşımızı oğlumla aynı gün olduk. Hatta bir kaç gün oluyor. Ebemiz önce oğlumun aşısını yaptı. Hatta ablacım önce benim aşımı yap oğlan ağlar tutamam sonra dedim. Oda o işler hemen öyle olmuyor 6 kişi olmadan açamam dedi. Bu aşılar ayrı yerlerde duruyor. Oğlumun aşılarına tek tek baktım. Nasıl başarmışlar anlamadım 
tarafından
SÖYLEDİKurugöl, bu esnada çok tartışılacak ifadeler kullandı. Yanlışlıkla 6 aylık bebeklere kızamık veya Hepatit B gibi aşılar yerine Kovid aşısı yapıldığını belirten Kurugöl, bu durumun onlara hiçbir yan etkisi olmadığını hatta antikor sağladığını ifade etti. Bu konudaki sonuçların ise yakında ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacağını da ekledi.
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Yanlişlikla yapildiğini zannetmiyorum bilerek bebekleri denek olarak kullanmişlardir. Nedense çoğu kişi inanmiyor yada inanmak istemiyor. Bizim ülkemizde insan canının kıymeti yok. Hiç şaşırmıyorum. 
tarafından
Aynen katılıyorum denek olarak yapılmıştır. Adamın söylediğine bakılırsa ünlü bir tıp dergisinde yayinlatacakmis
tarafından
Kocaman insanlar bile bazıları ne kadar ağır atlatıyor hastahaneleik olan var ya o bebekler nasıl atalacatacak birde teminat veriyor pislikler
tarafından
Denek amaçlı yapılmıştır. Kardeşim bile omzum çok ağrıyor dedi ikinci dozdan sonra
0 oy
(12,264 puan) tarafından
2 gün önce 2 yaş aşısı yaptırdım şimdi diyorum ya Corona aşı su işe vallahi düşünmedim değil giderken bile ayaklarım geri geri gitti 

Allah bırakmasın zalim köpekler 
tarafından
Ben de bir hafta sonra bebeğimi sağlık ocağına götürüp aşı yaptıracagim . Bu haberi görünce tuhaf oldum
0 oy
(450 puan) tarafından
Daha neler ya ne demek yanlışlıkla korona aşısı yapıldı nasıl ya 
0 oy
(715 puan) tarafından
Artık kimseye güvenimizde kalmadı vallahi billahi ya yanlışlıkla nasıl yaptılar hayret ediyorum gerçekten bizim burda sağlık ocağındaki kovid aşıları ayrı bir odada durur oraya millet gelir yaparlar çocukların ayrı odası olur bakılması için mesela kilo takibi olsun boy falan ayrı oda vardır şahsen bizim sağlık ocağı öyle 
tarafından
Bizimkinde öyle değil bebeklerin boy kilo aşı yerinde buzdolabı var orda korona aşısı saklaniyor. Kaç kez gördüm ebeye sordum. Covid aşısı burda saklanıyor dedi.
(715 puan) tarafından
Saçmalık ya öyle olsa tabi karışır bizim öyle değil çocuğun kontrolleri aşıları tamamen ayrı odada yapılıyor kovid için başka oda var oda aşşağı katta bütün aşılar orada zaten anneye 40ından sonra kovid aşısı yapıldım mı sütten ona antikoru geçiyor aşının saçmalık yani
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla ülkede hukuk o kadar bitti ki.. Artık herkesten herşey beklenir oldu.. Tek çare Avrupa İnsan haklarına gitmek. Sonuna kadar haklarını arasınlar... 
tarafından
Tıp , hukuk artık Türkiye'de insanlar kime neye güvenecek şaşırdı. Ben her şey beklerim artık
(3,551 puan) tarafından
Canım zaten öyle. O yapılan aşılar dan da herşey beklemek lazım... Canan Karatay dinle. Kadın iyi kadın.
0 oy
tarafından
Yanlışikla yapilmis. Bilerek yaptık demiyorlarda ya bebeklere birşey olsaydı. 
tarafından
Denek amaçlı yapıldığını düşünüyorum
tarafından
Kendileri çocuk yapsın onda denesinler bskalim yanlışlık nasıl oluyormuş
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok saçma ya bi defa böyle bişey olmuş olsa bile o adama nerden haber gelmiş bi hemşire yanlışlıkla yapmış olsa bile asla çıkıpta ben bu bebeğe korona aşısı yaptım şaşırdım demez hem mesleğinden olur hem yanlış ilaç uygulaması yaptığından o aileye büyük tazminat öder öyle bişey olduysa bile bilerek ve sahipsiz bebeklere yapılmıştır ya da gönüllü ailelere yanlışlıkla böyle bişey olması imkansiz olsa bile bebekte bi belirti verip araştırma yapılmadıkça ortaya çıkması imkansız hiçbir hemşire ebe bunu göze alamaz 
(4,089 puan) tarafından
Hiçbir hemşire böyle bi itirafta bulunup mesleğini tehlikeye atmaz
tarafından
Peki nasıl haberleri olmuş olabilir sizce ? Yaptığı hatayı söylemişler eğer soylemeseler bebekler o ayki aşılarını olamayacak bu daha büyük yanlış olmaz mı ?
(4,089 puan) tarafından
Hata yok eğer yaptılarsa böyle bişeyi bile isteye haberleri varken deney amaçlı yapıldı şimdi de böyle söylüyorlar kendini o hemşirelerin yerine koy böyle bişey yapsan giderde sağlık bakanlığına ya da herhangi bi doktora söyler miydin sonunda işten olma büyüye tazminat ödeme var hiçbir aile bunu bırakmaz ki ben aşı karşıtı değilim oldum emzirdim de ama benim bebeğime yapsalar o hemşireyi mahkemeler de süründürürüm
tarafından
İnsan olan yaptığı hatayı söyler . Şimdi soylemeseler kızamık aşısı vurulmayacak belki bebek kızamık ya da tetanoz aşısı vurulmadigi için ölecek. Mahkemelere artık böyle olaylara bakmıyor. Sistem sağlık calisanlarin yanın da bu ülkede ameliyat masasında insanın içinde makas sargı bezi unutuldu. Diş cekerken gözleri kör olanlar oldu. Ameliyat sırasında böbreğini aldılar daha bir sürü olay hiç biri de şuan hapis yatmıyor.
(4,089 puan) tarafından
Çok yakın tanıdığım devlette çalışan bi hemşire yanlış iğne uygulamasından o gün kü doktorla birlikte mahkemeye düştü ve o aileye trilyonlar ödendi tazminat olarak bu kadar da basit değil nette duyduklarınıza değil çevrenizde bizzat gördüklerinize inanın derim yine aynı şeyi söyleyeceğim her hangi kötü bi yan etki vermediği sürece asla ortaya çıkmaz hiçbir hemşire göze alıp ben yanlış aşı yaptım demez asla göze alamazlar
0 oy
(337 puan) tarafından
Benim 2 aylık bebegim var 4 5 gün önce 2 bacaktan 1 koldan aynı anda asi yaptılar ne aşısı o bilmiyorum kızlar bilen varmı? Ve şuan bebegim üşütmüş ishal aşıdan beri durmuyor. Ateş-i var midesi bulanıyor beni zar-zor emiyor. Geceleri hırıldıyor aşıyla alakalı olabilir mi yoksa üşütmüş mudur
tarafından
,5li karma aşı verem  aşısı var içinde diğerini unuttum canım o aşı huzursuzluk  yapıyor . Calpol ateş düşürücü ağrı kesici suruptan ver. Benim bebeğim de çok huzursuzlanmisti o aşıdan sonra
(337 puan) tarafından
Anladım kuzum aydinlattigin için tsk ederim çok saol parol şurup yazmıştı doktor ondan veriyorum
tarafından
Dikkat et gece devamlı ateşine bak . Geçmiş olsun kuzum
(337 puan) tarafından
Tamam canım allah razı olsun tsk ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 435 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Anneolmakistiyorum (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 484 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu

379,185 soru

11,350,745 cevap

34,818 kullanıcı