0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Kizlar bugun basladik gece bezledim tutamaz die

15 Cevaplar

+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Hic bir şekilde bezlemedim çünkü bocaliyor çocuklar bez bağlama canim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
benim 2. gun bezliyorum uyurken bide disari cikarken 
(747 puan) tarafından
Geceyi anladim da disari cikarkende bezlememniz gerek alisma sureci cok gec olur ve bezin rahatligina alisip iseyebilir. Bence bezlemeyin. Gecede bezlememek gerek aslinfa ama cocugunuzun durumuna gore degisebilir. Bende basladim 10 gun once. İlk 2 gece bez taktim gunduzleri hic takmadim disari ciksam bile. 3. Gunun gecesi bezi istemedi poposunda bende takmiyorum geceleri. İsersede yapacak bisey yok alez serdim. Zaten yaz ayi sabah yiksama oglene kuruyor camasir.. sizde gunduzleri takmayin adla bez
tarafından
disarda altina yapypr surekli
(747 puan) tarafından
Bez bagladiginiz icin yapiyoem bi muddet disari cikarken alistirma kilodu deneyin. Ve uzak bi yere gitmeyin cis sureci tamamlana kadar.  Biz de on gun oldu ama disarda cisi geldiginde soyluyor ve tuvalet bulup yaotiriyorum. Zaten uzak yerlere gitmiyoeum. Gitsemde tuvalete rahat ulasabilecegin yerler tercih ediyorum
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Ayy kaç aylık 
0 oy
tarafından
Hayır bezleme..gündüz bezsiz gece bezli olunca alışamaz zorlanır..gece altına alez tarzı örtüler var onu koy benimkiler hiç kaçırmadı geceleri
0 oy
tarafından
Ben em bastan geceli gündüzlü kestim canım
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Ben bezlemiştim uykuya dalınca ama bezlenmemesi gerekiyormuş

image

0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bezlemeyin. Tamamen kaşdırın bezi, ki çocuğun bez diye umudu kalmasın
(2,579 puan) tarafından
Bezi takınca farketmiyor ve beze yapacam diye de inat etmiyor ama altına yapıyor hatta dün evde değildim teklif ettim bezi hayır bez bitmiş dedi istemedi bu da dahil mi bezi uyuduktan sonra takmalı miyim
(1,736 puan) tarafından
Takmayın, gece 2 kere tuvalete kaldırın ilk başlarda. Alışmaya başlayınca 1 kere kaldırın, tamamen alışınca kendi uyanıyor zaten
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kesinlikle hayır! Kafadaki bezi bırakıyorum artık tuvaleti öğreniyorum kalıbını yıkıyosunuz bunu yaparak. Tutamaz diye bezledim ne demek tabiki tutamicak. İlk günlerde öğrenmesini beklemeyin. Bir saatte bi kaldırın ilk 1-2 gün sonra sonra alışıcak. Alez serin altına. 
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Ben bağlamıştım canım hatta dışarı çıktığımız zaman da. 
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Ne abartı tepkiler vermişsiniz yaw benn ilk 3 gün bezledim baktım bez kuru kalkıyo 4.gün kestim gece bezini. Dene bi. 10 günde oturttuk biz. Üzerine 5 saat yolculuk bile yaptık 
0 oy
(2,699 puan) tarafından
İşesin bişey olmaz ztn amaç o bak bakayım tutuyor mu işiyor mu işesede işemesede bağlama. Hiçbir yerde bağlamadım bir müddet evimden çıkmadım alışana kadar 
0 oy
(997 puan) tarafından
Bezlenmemeli gece gündüz aynı anda çıkarılma doktorlarda bu şekil söylüyor ilk gece 2 saate bı çiş e goturebilirsin sonra gün geçtikçe zamanı uzat 3 saat yap arayı 4 yap 5 derken hiç kaldırma en son kendi kalkasaya kadar biz bu şekilde yaptık çok şükür bir sikinfi yasamadik
(997 puan) tarafından
Ben yatağına su bimde alt açma örtüsü var ya iki tane ondan serdim hep kaçarsa yatağına geçmesin diye benm işime çok yaradı onu yada Alez alıp kullanabilirsnz
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Canım benimde 4 gunum uyuduktan sonra görmeden bezliyorum sabahta uyanmadan çıkarayım diyorum yetişemiyorum üstünü değişirken hemen çıkarıp arkama koyuyorum görmesin diye canim
0 oy
(27,340 puan) tarafından
Eğer gece ve dışarı çıkarken bezlerseniz çok geç alışır kızım üç günde tuvalete alıştı oda hiç gece bez sermedim veya dışarı çıkarken bir iki kaçırdı yanıma yedek üst. Aldım sonra uyardım kızım üstün pis olur sakın yapma tuvalete gidelim bunu her tuvalet çıkışı veya dkk ara ile tekrarlama yapın anlayacaktir.
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben daha tuvalet eğitimi vermedim tecrübem yok ama gorümcemin oğlu 4 yaşında hala gece altını bezliyor. Başta gece alistirmadigi için çocuk hala geceleri altına yapiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 190 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mihrakuzum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.