0 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok aşırı sıcak ya yapılmaz diye biliyorum mecbur kalmadıkça ama her gün yapıyorum bu ara yoksa dayanamıyorum üç harfliler varmış banyo gibi yerlerde iyi olmazmış 

54 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım ben oldum olası duramam yani kendim çok rahatsız olurum hep banyo yaparım bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Kim dedi yapılmaz diye kokar insan ya çok iğrenç yapmayan varsa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah daha neler duyucaz pis pis mi gezelim adetliyken öğğğ
0 oy
tarafından
Valla İzmir sıcağında adetliyken banyo yapmasak kurt girer bize günde en az iki defa giriyorum 
0 oy
tarafından

Annem olmaz derdi. Adetim 1 hafta sürerdi diye kadın alıştı artık:D şimdide kaynanam taktı.

0 oy
(598 puan) tarafından
Kim diyor yapılmaz diye ya ben hep yaparım 
0 oy
(520 puan) tarafından
Ayy neden yapılmasın regli olan kadın lanetli değil ki Allahin kadınlara bahş ettiği bir mucize 
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım tabiki mejbur duş alıyoruz ama kesiliyor yapacak birşey yok kokmakdan iyidir.
0 oy
tarafından
Yok kız ne alaka adetli iken banyo yaparsan kanamayı çoğaltıyor ılık su ile yaparsan kesiyor  adetli iken banyo yapıldığında galiba sıcak sudan dolayı bel ağrısı oluyor ondan yani başka bir sebebi yok 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ewet hemde cok rahat oluyorum 
0 oy
(364 puan) tarafından
Normalde 2 günde bir yaparım adet döneminde hergun girerim hem ağrımı hafifletir hemde terim gider insan rahatlıyor çünkü adetliyken cok daha terliyoruz ben kendimi daha iyi hissediyorum aklına kötü şeyler getirme gir dusunu al çık rahatça 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Neden yapılmasın
0 oy
(2,568 puan) tarafından
Yapıyorum tabiki de kışsa 2 gün ertelerim ama yazın asla erteleyemem
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ben dayanamam her gün duşumu alırım adetliyken hep daha çok açilır insan dayanamam ben 
0 oy
tarafından
Tabiki yapıyorum 1 hafta yapmadan olur mu 
0 oy
tarafından

Ben duş almıyorum canım. Hemen hemen 4-5 gün sürüyor. Sonra tamamen adetim bitince duş alıp abdest alıyorum. Adetliyken benim bildiğim abdest kabul olmuyor ve gunah diye biliyorum. Yoğun olduğu için ki afedersiniz ama duş alınca pihtili bir şekilde gelir. Bazı yorumlarda duş alıyorum diye gördüm şaşırdım. Bende mı gariplik var acaba diye düşündüm :D

Şunu da ekleyim adet olmadan 2 gün öncesinden kasık ağrım başlar ozaman hemen duş alırım. 1 gün önce duş almış olsam bile . Mesela gece adet oldum. Kasık ağrım var diye dünden duş almıştım. Şuan aşırı kaşık ve bel ağrım var :'(

0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm bende bu yüzden korkuyorum suan adet görüyorum ve eşim bu durumu biliyor korktuğumu ya birlikte yikaniyoruz ya o kapı açıkken beni bekliyor yiklaniyorum ben inanıyorum bogle şeylere çünkü korkuyorum tek girme cnm çünkü benim başımdan geçti bazı olaylar akşam girme adetli iken banyoya akşam ezaniokunmadan yap çik
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Ben yapamıyorum çünkü duş aldım gün tamamen kesiliyor kanamam ve bu bizim ailede sanırım genetik halamlarda bende ve ablamda var.. Keşke alabilsem kendime kokuyorum sinirlerim bozuluyor ya 
0 oy
tarafından
Şu sıcaklarda kan kokar ya djdjjdnd bazen günde iki.kere bile giriyorum yaz kış farketmez 1 hafta yada 3-5 gün ne kadar sürüyorsa banyo yapmadan olmaz 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kokarız bacım valla,temizlik imandan gelir :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 176 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,016 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,000 göst.
18 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azizeak (153 puan) tarafından soruldu

382,004 soru

11,436,451 cevap

35,004 kullanıcı

...