0 oy
1,324 göst.
Aile kategorisinde (1,229 puan) tarafından
Kaynım bizden 2 yaş küçük sevgili yapmış yani bayadır 2 seneye yakındır birlikteler ama kaynım ciddi olmadığı hiç bir kızla resim atmaz aileyi tanıştırmaz.

Neyse kayınvalidem dedi bir güzl bir güzel manken gibi masallh dedi.Bende kıskandım biraz eşime ilk evlenirken boyu kısa demiş benim için eşimde ben uzun kızları sevmiyorm demiş .Sözde bana öyle dedi.Neyse kaynım 185 oda uzunmuş  kayınvalidem sürkli manken gibi uzun masallh diyo.Esimin yanında bu kadar kızı övmesi beni aşırı rahatsız etti kız gerctkn fizik olarak çok güzl ben birşey demiyorum ama surkli çok guzl uzun boylu manken gibi demesi eşimin yanında sinir oldum.

38 Cevaplar

+1 oy
(888 puan) tarafından

Iyi ki eltim yok:D

(1,229 puan) tarafından
Valla yaa keşke benimde olmasaydı şuan bakalm olcakmi oda belli değil :)
-Reklam-
+1 oy
(5,302 puan) tarafından
Sana gıcıklığına diyodur benimkide aynı kaynanama salça yollamış ikide bir sölüyo halbuki biliyorum benim kaynana o kızıda sevmiyor hiç laf etmem keşke evlenince kaynanamla iyi olsalar kaynanadan kurtulurum 
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Amaann güzelse kaynına güzel boşver gelin eve girene kadar hep bal gibi olur öylede davranırlar.. Sonrası önemli 
(1,229 puan) tarafından
Kız guzlse olsa 10 kere denirmi tamam guzl dersin biter kocamın yanında şöyle guzl böyle güzel Allhm ya
0 oy
(594 puan) tarafından
Sen kızı gördünmü dedikleri kadar varmı ☺️☺️
(1,229 puan) tarafından
Valla canm şöyle kafamı kaldırdım baktım byaa uzun ama yüzü öyle çokta guzl değil belki kiskaniyosun diceksn ama anneme gösterdim gercktn guzlmi çok diye yüzü senin kadar guzl değil ama fiziği senden guzl dedi :D
0 oy
(211 puan) tarafından
Desene demekkı sana benziyor yenı gelenin. Bnden yuzun gulmedı bak ikinci gelinin guzelmıs diye. 
(1,229 puan) tarafından
Kıskandı derler sonra hiç bişe demedim yaa guzl kız dersin olur biter 10 kez demedin anlami yok nispet yaptığı ortada
0 oy
tarafından
Ne kadar umursarsan okadar üstüne gelirler canım moralinin bozulması kaynanani mutlu edecek o yüzden umursama gerçektende çok güzel eltim maşallah de 
(1,229 puan) tarafından
1.64 boyum
(4,700 puan) tarafından
Senin boyun kısa mi yani bence gayet normal benim boyum 1.66 bir tık daha uzun olsam hiç bir elbise tam olmuyacak bence kadınlar için gayet ideal bir boy
(1,229 puan) tarafından
Boyum kısa değil ama eşimin yanında kısa oluyo oyuzdn kayınvalidem yakistirmiyo kayinvalidemde 1.80 fln olduğu için kısa görüyo
(4,700 puan) tarafından
Valla kim ne derse desin kadında o kadar boy bana göre çok erkeksi duruyor
(1,229 puan) tarafından
Yaa aynen banada öyle geliyor  diyorm bu boy takıntısı ne yani bu kadında
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Canım yuzu güzele 40 gunde doyulur huyu guzele doyulmaz dur bakalım o manken kız kaynanana ne yapcak ilahı adalet en güzeli sıkma canını
(1,229 puan) tarafından
Valla daha ortada bişey yok annecim diyo ben evlendim 1 haftada zor ağzım alıştı
(13,824 puan) tarafından
Ne güzel soylemissin
(8,303 puan) tarafından
Annecimleri de göreriz hayırlısı olsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kaynana kaynanaaaaa 

Güzellik duvar nakışı,huyu güzel olsun 

Ayrıca devede de boy var ama eşşşen arkasından gider,güzel atasözü yaz bunu bi kenara :D

(1,229 puan) tarafından
Bak  bu iyiyims bunu kullanırım zamanı gelince çattt diye :)
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Bizim oralarda huyu güzel olsun derler 
0 oy
tarafından
Gıcıklığına yapıyordur benim kaynanamda eşimle nişanlıyken eşimin yanında oğlumu ne kızlar sulandı manken gibiydiler oğlum istemedi dedi bende ben cirkinniyim dedim yok öle demek istemedim dedi eşimde anne saçmalafın he dedi bende alımlı biriyim özgüvemiö tavan eşim bulmuş benim gibi karıyı öpsün basına koysun dedim sustu kaynanam eşim tabı sırıttı :) 
(1,229 puan) tarafından
Aynısı benimkide hep öyle der bı komşu varmış kız bunu kaparlar bu çok yakışıklı diyoms fln hep aynı şeyler sanki biz cirkiniz elimizi sallasak ellisi gelir
tarafından
Aman kıskanıyorlar bırak eltinede aynısını yapar yakında takma öle şeylere sanki tek kendileri erkek cocuk doğuruyorlar oğullarını dünya yakısıklısı görüyorlar
(1,229 puan) tarafından
Aynen herkesin çocuğu kendine guzl sonuçta
0 oy
(598 puan) tarafından
Ahaa hoşgeldin büyük elti kıskançlığı :D adafaffa senin kocan ayrı kaynım ayrı varıp da kaynanan seni boşayıp o kızı mı alacak kocana 
(1,229 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2 bekar oğlu var kız evli adamı ne boşatması birine alsn sanki oğlan yok onda
(598 puan) tarafından
O zaman neyine kıskanıyon eşinin yanında konuşmasını
(1,229 puan) tarafından
10 kez aynı şeyi söylemesi gereksiz milletin kafasına sokar gibi
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Haklısın, kaynananın dilinde ayar yok
(1,229 puan) tarafından
Maalsf ya
0 oy
tarafından
Devede de boy var ama aşeğinn ardından gider de bidaha derse :) 
(1,229 puan) tarafından
Valla bı daha derse dicem :)
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ahlak önemli bacım güzel olmuş ahla beş para etmez neyleyim devede de boy var 
0 oy
(15,150 puan) tarafından
İnsan ister istemez bozulur ama takma.kafana..kayinvaliden senin boşluğunu bulursa ordan vuracak gibi. O fırsatı verme ona 
(1,229 puan) tarafından
Yaa ben eskiden keşke az boyum uzun olasaydi fln diyodum oda bunu biliyo hep ordan vuruyor ama smdi hiç demem öyle şeyler yanında
0 oy
(906 puan) tarafından
kiz ne bakiyon bunlara bende sarisin mavi gozlu 170 boyundayim ama gorsen 150 esmer kizla bi goruyor kiz bi ara ayni boydasiniz dedi dusun yani sonra ne mi oldu bunlar evlendi bekarken hergun arayp konustugu gelini kandili bile kutlamaz oldu bosver takma illla ki huzursuzluk cikarcaklar kiskanclar hamile kaldim esimde bende sarisiniz yok cocugunuz kara kasli karagozlu bi cingene olcak cok tuhaf insanlar oglum oldu sarisin yesil gozlu hic cekemiyorlar guzel olani
(1,229 puan) tarafından
Benimde gözlerim çekik mesela eşim hep der gözlerine aşık oldum fln neyse hamileyim ultrasonda kızımın gözleri iri ve çekik gibi duruyodu eşim dedi ki annesine benzicek heralde gözleri dedi kaynanam da ama sağlıklı olsun da boşver takılmayin böyle şeylere dedi Eşimde dua et benzesin ne guzl gözleri var işte dedi.Kayimvalidem sustu hiç bişey demedi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Kaynananın yaptigi çok ayıp benim kocamın yanında ben varken bide 2 den fazla dile getirseydi. Ağzının payını verirdim. Bana mı duyuruyosun hayırdır diye
(1,229 puan) tarafından
Ayy sonra kıskandı bak dicek ben biliyorm hiç umursamaz davrandm bende
(1,072 puan) tarafından
Derse desin ayıp valla edepsiz kadin
0 oy
(137 puan) tarafından
Sen bekle evlensinler iki gün sonra sana dert yanar bunlar hep böyle emin ol
(1,229 puan) tarafından
Hadi bakalm bekliyorz yakındır insallh smdi annecim annecim dolanıyor ortada
(137 puan) tarafından
Davulun sesi uzaktan hoş gelir. İnsanın içi güzel olsun boy pos güzellik bunlar iç güzel olmayınca ne ise yarayacak ama benden sana tavsiye kaynanan oyle diyor diye kıza tepkili yaklaşma sen iyi yaklaş o da sana iyi gelir. 3 eltim var ucunu de severim iyi insanlar bana hep iyi yaklastilar sende öyle ol emin ol kaybetmezsin
(1,229 puan) tarafından
Yok canm kızın bir suçu yok sonucta ben ona karşı iyi yaklasirim
(137 puan) tarafından
Rabbim eşinle muhabbetinizi arttırsın ❤
(1,229 puan) tarafından
Amin canm hepimizin ❤️
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Huyu güzel olsun boy herkeste var
0 oy
(12,575 puan) tarafından
Benim kaynanam da kız bakıyo buyuk kaynıma bu iş olursa 

Eltimi değil de kaynanami kıskanırım o net jsjsjdkn
(1,229 puan) tarafından
Ben tek kocamı kiskaniyom yaa
(12,575 puan) tarafından
Kocamı kıskanmam kolay kolay kaynanama çok düşkünum
(1,229 puan) tarafından
Masallh canm Allh aranızı bozmasın benim kayınvalidem böyle konuşmada bende severim de işte

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 479 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 163 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebruliiiiii (256 puan) tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,341 cevap

34,813 kullanıcı

...