0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (448 puan) tarafından
Kızlar  2 gün  once kızım  kekin altindaki yagli  kağıdı  yuttu demistim doktor 3 4 gün  icinde dıskıdan atar buyuk ihtimal ile dedi bugun 2. Gün  hala çıkmadı  ama büyük  tuvaletini  zorlanmadan yapıyor  eger bağırsakları tıkanmış  olsa yapa bilirmiydi ? Hala çok  telasliyim yazmıştım  buraya da  sizce yağlı  kagit erirmi midede 2 günde  bence erimez   anlamadim da çıkmadı  hala moralim bozuldu tüm  gün  aklımda buray giriyorum kafam dağılsın  diye

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok mu yemiş 
(448 puan) tarafından
Yani komple cigneyip yuttu  resim ekliyeyim en iyisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kuzum biz ne desek sen yine korkuyorsun en iyisi yine git doktora 
(448 puan) tarafından
Götürdük  birsey de yapmadilar sürekli  ya fikaliysa diyorum ama tuvaleti ni gunde 2 kez gayet guzel yapiyor anlamadim
0 oy
(3,029 puan) tarafından
Benim kızımda onu okuduğum kitaptan sayfa yırtıp koparıp yemisti ( 9aylikken )hatta üst damagina yapışmış sonradan fark ettim o kısmı aldim. Dr ile konuştum kakasından çıkar dedi takip ettim çıkmadı bir sorunda olmadı muhtemelen sindirdi.Kagit sonuçta selulozdan yapılıyor korkmayın.
(448 puan) tarafından
Ama bu kağıt  degil  hani browni kek yeriz de altinda yağlı  kağıt  olurya o jste
(3,029 puan) tarafından
Ya benim kızımda saman kağıt yatmadı çocuk kitabı renkli baskılı kuşe kağıt o da yağlı kağıt gibi korkma bir sorun olsa belli olurdu şimdiye kadar sindirmistir ayırt edememissindir
(448 puan) tarafından
InsALLAH oyledir icim icimi yiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 276 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 326 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 396 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...