0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (3,053 puan) tarafından
Hanımlar şu su maymuncugunu biliyorsunuz dur sabah oğlum ondan yuttu öyle yuvarlak halde değil parçalanmış halde yani 3 doktora gittik bişey olmaz çıkar dediler ama araştırdım ve çok korkuyorum büyüme yapıyormuş ölüme kadar yol aciyormus zeytin yağı verdim kakasını yapınca çıkar mı bilmeyenler için suda büyüyen bişey ve kaygan yani elde bile durmaz öyle diyim ama çok korkuyom korkudan oğluma su veremedim :((((

4 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Başka bir doktora daha mı gitseydiniz acaba nasıl bişey olmaz demişler ya 
(5,721 puan) tarafından
Belkide canım ufak şeyse anlamışsındır doktordan daha iyi bilemeyizki kaç yere gitmissiniz olmaz dedilerse ki özeller para almak için herşey yapar
(3,053 puan) tarafından
İşte yarın tekrar ultrasonu var bakalım inşallah bı sorun çıkmaz Allah'ın izni ile
(5,721 puan) tarafından
Ayyy hadi inşallah sende mutlu olursun için rahatlar kuzum
(3,053 puan) tarafından
Aynen öyle çok sağol Allah razı olsun canım
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim sen sağol Allah sendende razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
İnşallah kakasiyla çıkar kontrol et eğer durumunuz varsa birde özel hastaneye gotur devletten daha çok.ilgileniyor doktorlar
(3,053 puan) tarafından
7 buçuk aylık daha :( evet gelin dediler ama büyüme vs olursa diye korkuyom
(4,859 puan) tarafından
Birden büyüme olmuyo zaten suda.bile belli.bi zamanda.buyuyor biliyorsun içini rahat tut ek gıda da alıyordur zaten.bol.bol yedir kaka yapsın her yaptığında kontrol et ve lütfen almayın eve maymuncuk tan
(3,053 puan) tarafından
Ya bizim eşimle topumuz vardı içindeydi biz okadar sıkıp oynuyoruz patlamadı yavrum eline aldı patladı çok üzgünüm:(( ama bidaha asla sokmam eve asla ek gıda alıyor katı bı çorba yapıyim inşallah yaptırır
(4,859 puan) tarafından
Sıcak sıcak bı çorba içsin yogurt falanda yedir  oglusuna inşallah çıkar canım benim.oglumda hiç fark etmedim kaynanamlardaydim.uc.gun önce eltimle.birlikte yaşıyorlar saçlarını yere çok döker ağzına.nasil aldı bilmiyorum bezini alicam bı baktım poposunda kıl çektikçe geldi hergunde evi supuruyorum nasil.aldi nasıl etti bilmiyorum senin.bebisinde çıkar Allah'ın izniyle
(3,053 puan) tarafından
İnşallah canım içinde belli olur kakasını dimi küçük yuttu ama belli olur genede inşallah
0 oy
(707 puan) tarafından
Yazık susuz bırakma.cocugu.Karnini doyur bak kakasindan çıkar inşallah.
(707 puan) tarafından
Ederim canim etmezmiyim Rabbim yardim etsin.Aynen yaz yarın merak ederim.
(3,053 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
(3,053 puan) tarafından
Canım yaptı tuvaletini baya hemde ama görünürde ona benzer bişey görmedim çıkmıştır dimi ya
(707 puan) tarafından
İnşallah çıkmıştır baya baksaydin.Yarin mi doktora gotureceksin tekrar.
(3,053 puan) tarafından
Baktım canım ama yok göremedim bişey büyük bir havuç gördüm havuç o şekilde çıktıysa oda çıkmıştır diye düşündüm ama evet yarın bakalım
0 oy
(124 puan) tarafından
Birşey olmaz burnuna kacmadihsa buruna kaçınca kulağa kaçınca sıkıntı soluk borusuna kacsa direk belli oluyor zaten çıkar o yakında kakayla :))) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pervinnntyln (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu.53 (1,745 puan) tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...