0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızım dünden beri ne zaman uyku vakti olsa ağlıyor ziril ziril durmadan ayağımda sallayarak yatıyorum en az bir saat ağlıyor kafayı yedim artık iki saattir eşimle ugrasiyriuz uyutup uyanıyor aşırı uykusu var ama dalamiyor ne yapmam lazim

5 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kaç aylık dış dönemi olabilir belki diş zorluyordur
(309 puan) tarafından
13 aylık uyuma esnası dışında gayet iyi ağlamıyor hiç
(1,371 puan) tarafından
Uykuya geçmiyor ya yazık o da zorlanıyordur kucağınızamda uyutmayi denediniz mi sakinleşir belki sallanmak bunaltiyordur birde çok sıcak ya ondanda olabilir
(309 puan) tarafından
Hayatta kucaggimda uyumaz daraltiya gelemezz sicaktan diyorum bende ama olabildiğince serinletiyoruz ortamı anlamadım hiç
(1,371 puan) tarafından
Ağrı kesici vermeyi denedin mi
(309 puan) tarafından
Yok ağrısı yok belli öyle huysuzluk yapıyor çok şükür şimdi zorda olsa uyutmayi başardım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kucağına al ninni söyle gezdir karnını ovala canım yawrum diye sev saçını okşa bunları kucağında yap kızım 15 aylık bu şekilde huzursuz olduğunda hayla yaparım
(309 puan) tarafından
Ya neler neler yapıyorm seviyorum öpüyorm olmuyor deli gibi ağlıyor
tarafından
Balkona çıkın o zaman biraz hava alsın
(309 puan) tarafından
Onu da yaptık ama olmadı
tarafından
Su verin biraz sonra oda değiştirin başka odada kafası dağılsın
(309 puan) tarafından
Bunların hepsini yaptım sonunda uyutmayi başardım şükür teşekkür ederim tavsiyelerin için canim
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kelın ılacı olsa basına sürer valls 8aya bı girdik 10aya kadar cektık suan 11arar ara yınr yapıyo bısey yok ortada agrır yerı yok sıkıntı yok aglama krızını giriyor agladıkca daha cok aglıyo kendını yiyip bitiriyo bıde elını agzına sokup bilinçsiz kusuyo öğürüyo hörsen halımızı Allah yardmcın olsn
(309 puan) tarafından
Hah aynen iste biseyi yok ama ağlayıp duruyor ne olduğunu anlamadık bir turlu . teşekkür ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun
(2,705 puan) tarafından
Rukye aç yads komık sarkıları ac cizgifilm müzikleri fılan dans et karısında sarkı soyle duşa sok valla gece 1de eşim mılletı rahatsız edıyo artk dıye dısarı cıkardıgmz oldu dısarda uyutup gelmiştik mıllet yılmıstı bızden:)
(309 puan) tarafından
Aman ya bu çocuklar yok mu sizde bizdenmissiniz .zorda olsa sonunda uyuttum ama derdi ney anlamadım hiç
(2,705 puan) tarafından
Bızımkı hala ayakta ne zaman uyuruz bılmıyorum:)dun sabaha akrsı 4de kalktı bır daha yatmadı öğlen yarm saat aksam üstü yarm saat onla duruyoruz zombıye döndük
(309 puan) tarafından
Ay seninki de daha betermjs hergun hergun Allah yardımcın olsun canim
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Acaba sallanarak uyumak istemiyomu ki
(309 puan) tarafından
Başka türlü uyumuyorki onuda denedim malesef
0 oy
(127 puan) tarafından
Oku cnm nazar olmustur

İlgili sorular

0 oy