0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Hanımlar 8 buçuk aylık oğlum 2 gündür ne doğru düzgün uyku uyuyor ne oyun istiyo. Gündüz uykusu normalde de pek yoktu zaten ama gece uykusunda maşallah ya hiç uyanmayan yada 1 kere uyanıp mama içip uyuyan bi bebekti. 2 gündür ağlayarak uyanıyo bi türlü sakinleşmiyo. Geri uyumuyo. Hiç durmuyo uyanıkkende. Ağlayan bi bebek değildi tamam hep ilgi isterdi ama 2 gündür ağlama belirdi. Dişler patladı uzuyolar baya uzadılar. Dişten olduğunu düşünmüyorum. Çünkü jel işe yarardı önceden. Sürüyorum oda fayda etmiyor. Calpol içirdim ağrısı mı var ki diye yok. Pişiğide yok karnı tok bezi temiz. Gaz problemi olmayan bi bebek gayet rahat gazını çıkarır kakasını yapar. Masaj yaptım yinede gazı falanda yok. Atak haftasındaymış 18. Günündeymiş ama 18 gündür bişryi olmayan atak haftasında 2 gündür mü bişey olacak? Oda değil bence. Neden olabilir? Lütfen akıl verin çıldırmak üzereyim. Doktora gitsek ne diycez onu da bilmiyorum. 

Fazla uzun oldu kusura bakmayın ama çok üzülüyorum onu böyle görünce nabıyım

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Diş olabilir yine de sen bi doktora git bir cok sebebi olabilir 
(239 puan) tarafından
Zormuş bu diş olayı gerçekten. Azılar bizi mahvetmişti. Cidden erkenci kuş bu arada 3 hafta erken doğmuştu beklemeyerek :) babası bile eşya alıp hastaneye yetişemedi doğuma o kadar aceleci :)
(7,654 puan) tarafından
Hey yarabbim inan erken doğanların gelisimi daha hızlı oluyo
(239 puan) tarafından
Aşırı enerjik bide kurban olduğum. Erkenciliğini yerim onun. Evlatlarımızın kılına zarar gelmesin inşallah
(7,654 puan) tarafından
Cok aminnnn Allah kimseyi evladiyla imtihan etmesin
(239 puan) tarafından
Amiiin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Azı dişleri çıkıyordur
(239 puan) tarafından
Çıktı onlar 6 tane diş var şuan. Alttaki 2 dişi var onlar tamamen uzadılar. Üstteki 4 tane de yarıya kadar uzadı
0 oy
(119,275 puan) tarafından
dis olabilir kulak yada gaz sancisi
0 oy
tarafından
Burnu tıkalı olabilir mi. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
7 cevap 181 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merve2020 (1 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...