0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar Instagram'da yaşlı 50 felan vardır yaşı profiline göre  bir adam bana hem istek atmış hem mesaj atmış. ( Mesaj: özeniyor bazen yaratırken.... ) Benim insatgda eşimle kızımla olan bir fotoğraf var ve fotoğraf uzak yüzüm çok görünmez hesabım gizli ve biyografimdede evli yazar. Bu adam ortak arkadaş yok tanımıyorum sildim ama eşime sizxe söylemeliyim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Söyleme zaten silmişsin boşuna tadınız kaçmasın 
tarafından
Doğru diyorsun canım peki bu insatgram Messenger gibi mesaj kapatma varmi
tarafından
Yok maalesef
(1,831 puan) tarafından
Var gülüm arkadaşın olmayanlara mesajları kapatabiliyosun
tarafından
Aaaa bilmiyordum kiizz
(1,831 puan) tarafından
Ben yaptıydım ayarlara bi bak kuzum ordan bulursun
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Aman ne boşver canim..instada önüne gelenee yazıyorlar,banada çok geliyor umrumda bile değil 
tarafından
Aynen canım
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Arkadaşın olmayana mesajı kapat 
tarafından
Evet muhakkak yapsın
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Söyleme boşver boşuna tartısırsiniz adamı engelle gitsin.
tarafından
Doğru gereksiz öyle yaptim
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Mesaj isteklerini kapatın kimse yazamaz o zaman
tarafından
Nasıl kapatılıyor netten baktım sonra instagra. Ayarlara baktım öyle yapmışım ama yine istek gelmis
0 oy
tarafından
amannn beni 50 tane adam ekliyo her birini esime mi soylicem arada senle resim koyunca kimse eklemiyo sensiz herkes ekliyo diyorum guluyo bos muhabbetten baska bisi dil sakin soyleme
tarafından
Doğru soylemiyecem ilk defa oldu böyle birşey kararsız kaldim
0 oy
(404 puan) tarafından
Aynı mesajı kimbilir kaç kişiye daha atmıştır üstüne düşünmen bile saöma eşine yansıtıp boş yere hesabınj kapattıracaksan söyle.Engeli bas geç sapıktan çok ne varki.
tarafından
Doğru soylemiyecem hayır yani yüzüm görünse tamam diyecem ama oda görünmüyor neye. Dayanarak öyle yazıyor yaşından utanmiyorlar buzamanda yazlidan korkacan
(404 puan) tarafından
Nefis nefistir beden yaşlanıyo ama nefis ölmüyo
0 oy
(686 puan) tarafından
Bence deme sildiysen eğer daha zaten yazamaz bişey 
tarafından
Aynen sildim engelledim de simdi
(686 puan) tarafından
İyi yapmışsın cnm ya anlam veremem böyle şeylere ya insanlar kafayı yemiş sapik
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Boşver söyleme dengesizin biridir veya birileri seni denemek istiyor 
0 oy
tarafından
Kız yok saçmalama ben kullanmıyorum ama annem8n var instagrami 43 yaşında kadın profilinde kardeşimle resmi var evli mutlu 3 çocuklu yaziyo ona ramen yazıyorlar hepsini babama duyursa adam katil olurdu evli bekar demiyo bazı pislikler takılma kocana da duyurma valla benimki aşırı kıskanç sırf böyle bişey başımıza gelir diye bana hesabımı kapattırdı biri yazar bişey olur kavga etmek istemiyorum dedi başına bela olmuş saplantı haline getirmemiş altı üstü bi mesaj yazmış ne kadınlar var biliyo musun evli olup ne haltlar yiyolar o yüzden evliymis bekarmis çok önem vermiyo bu yaştaki adamlar 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 573 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 966 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,908 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu

379,963 soru

11,374,342 cevap

34,857 kullanıcı